Pánské módní rukavice: Průvodce výběrem

Pánské módní rukavice: Průvodce výběrem

Vlastnosti a výhody

Vysoce kvalitní ruční otisky poskytují spolehlivou ochranu před povětrnostními vlivy. Pro muže, rukavice hrají roli nejen kus oblečení, který chrání ruce v chladných ročních obdobích, ale také příslušenství, které zdůrazňuje estetický vkus a charakter jejich majitele. Stylové pánské rukavice doplňují obraz svého majitele. S tímto módním doplňkem je spojeno mnoho legend. Takže dříve bylo možné napadnout soupeře na souboj, hodit mu rukavici, toto příslušenství hodil do obličeje, ukázal převahu, taková urážka mohla být smývána pouze krví.

Módní modely

Pro snowboarding

Tento oděv je součástí vybavení snowboardisty, který je vhodný pro jeho funkčnost: na rozdíl od rukavic pro upevnění snowboardových úchytů, demontáže nebo nasazování helmy nepotřebují odstranit brýle. Takové modely rukavic lze rozdělit na trubky a klasické. Rukavice Pip mají krátkou manžetu, opatřenou gumičkou, zipem nebo suchým zipem pro upevnění na paži a klasické modely mají prodlouženou manžetu na šňůrce.

Pro řízení

Zpočátku, takové rukavice byly vytvořeny zlepšit přilnavost na dřevěném volantu závodníků Formule 1, ale jsou stále relevantní dnes. V chladném počasí, ruce zamrznou, a v teple potu dlaně, který může vést ke snížení houževnatosti rukou a spojky s volantem a následně ke ztrátě kontroly nad autem. To vše pomáhá vyhnout se speciálním jízdním rukavicím, navíc pomáhají vyhnout se vzhledu mozolů na rukou běžných řidičů. Tento model rukavice je obvykle vyroben z měkké kůže nebo textilu a má otvory na zadní straně ruky. Takové příslušenství nejenže ponechává ruce v pohodlném prostředí, ale také pomáhá vyhnout se nehodám na silnicích.

Léto

Toto příslušenství samozřejmě není určeno k ochraně před chladem, ale funguje pouze esteticky. Tento oděv může být posledním prvkem módního obrazu: dokonale zapadá do stylu gentlemana nebo vážného úspěšného muže. Zvláště vhodné pro přísný pánský oblek nebo kombinaci džíny s golfem a sako. Takové příslušenství je zpravidla vyrobeno z lnu, veluru, bavlny, hedvábí, saténových tkanin a tenké kůže.

Pro tyč

Tento model rukavic je populární mezi sportovci, kteří se zabývají posilovnou. Sportovní rukavice jsou zkráceny na prstech, tj. Pokrývají pouze malou část. Jejich cílem je vyhnout se vytržení ze sportovního vybavení z rukou mužů a pevně je držet, zajišťují bezpečné uchopení a minimalizují možnost zranění, protažení.

Mitts

Takzvaný módní model pánských rukavic bez prstů, to je způsob, jak je termín přeložen z francouzštiny. Zpočátku jejich hlavním účelem byla ochrana před chladem a volností pohybu prstů, později se však začali používat jako módní doplněk, který doplňuje styl oděvů hooligan. Toto příslušenství je ideální pro muže, kteří chtějí vypadat originálně a neobvykle. Jedná se o velmi pohodlné a stylové řešení, s nimiž můžete snadno používat dotykový telefon nebo tablet na ulici.

Unlined

Tento model je vhodný pro použití v teplém období (pozdní jaro nebo začátek podzimu) nebo pro nošení v interiéru.Jsou zpravidla vyrobeny z lehkých materiálů, jako je tenká kůže a semiš, textil, kašmír, velur. Tento model plní primárně funkci poskytnutí úplnosti obrazu a teprve pak funkci ochrany před povětrnostními vlivy.

Pro míč

V jiném takovém příslušenství se nazývají večerní rukavice. Muži nosí tento model výhradně s nádherným klasickým pánským oblekem v přísném stylu, s pláštěm. Používají se pro zvláštní, slavnostní příležitosti. Vypadá to velmi elegantní černý oblek s motýlkem nebo kravatou, zdobí bílou košili, doplněnou bílými večerními rukavicemi.

Krátké

Jedná se o velmi elegantní model pánských rukavic, které jsou zkráceny na zápěstí. Elegantně otevírají část ruky od zadní části ruky a téměř celé zápěstí. Tyto rukavice se obvykle nosí v teplých ročních obdobích. Takový model pánských rukavic je vyroben z tenkých a elastických materiálů tak, aby dobře padly na ruku a neklouzaly. Často mají tyto modely tlačítko uzavření.

S dotykovou obrazovkou

Jedná se o nejnovější model rukavic, který je velmi oblíbený mezi mladými lidmi. Jejich vzhled byl způsoben nástupem nových technologií. Silná tkanina běžných rukavic nevede elektřinu, takže tento model na vnitřní straně prstů má vložky z kovového vlákna, na které bude váš smartphone reagovat. Tyto modely jsou vyrobeny z kombinace teplých klasických materiálů a vodivých materiálů, například z ovčí vlny se tkáním stříbrných nití. Pokud se věnujete zimním sportům, ale potřebujete rukavice s dotykovým displejem, můžete bezpečně nosit dva páry takových rukavic. Jejich vodivost se nezmění.

Atletický

Toto je nezbytný doplněk pro aktivní cvičení. Při sportu plní ochranné a hygienické funkce. Pomáhají chránit před bakteriemi, které zůstávají na sportovním vybavení a umožňují zapomenout na škrábance, mozoly a odřeniny. Navíc, stejně jako všechny sportovní rukavice, vám umožní pevně držet sportovní vybavení v rukou a zabraňovat vzniku výronů.

Vodotěsné

Tento model rukavic je navržen tak, aby poskytoval pohodlí vašim rukou i v nejmokřejších povětrnostních podmínkách. Plná vodotěsnost této části oděvu je zajištěna použitím při výrobě membrány, což je tenký film mající elastickou strukturu, která nepropouští vodu. Tyto rukavice jsou vyrobeny z vnitřku nejpohodlnějších a nejpříjemnějších tkanin na těle a venku z nejodolnějších materiálů odpuzujících vodu. Tyto rukavice jsou ideální pro použití v deštivém počasí, stejně jako pro rybáře nebo lidi pracující ve velmi vlhkém prostředí.

Vyhřívané

Jedná se o další nový typ rukavic, který je vybaven infračerveným ohřevem, který pracuje z lithium-polymerových baterií nebo z běžných baterií. Takové rukavice pomáhají vyhnout se omrzlinám končetin nebo jejich zamrznutí v nepříznivých povětrnostních podmínkách. Některé modely mají dálkové ovládání, které umožňuje zapnout nebo vypnout topení a ovládat jeho výkon a teplotu rukou uvnitř rukavic. Jsou vyrobeny z elastických materiálů a jsou v podstatě přizpůsobeny tak, že na sebe můžete nosit běžné rukavice a cítit se naprosto pohodlně.

Kabriolet

Tento model je jinak nazýván rukavice-rukavice nebo rukavice, které jsou velmi pohodlné, praktické a funkční. Jsou to rukavice bez prstů, to znamená rukavice bez prstů, na které je nahoře kladen rukavičkový obal. Jsou to skvělé řešení pro milovníky miniaplikací: pokud potřebujete používat telefon s dotykovým displejem, nemusíte sundávat celou rukavici, můžete ji složit pouze nahoru.Takové rukavice jsou populární v chladném období, oni jsou obvykle vyrobeni z vlny nebo akrylu a izolovaný zevnitř.

Kombinované

Tento typ rukavic je populární mezi muži, kteří pracují s rukama v obtížných podmínkách, se dřevem, s těžkými kovy. Tento model rukavic se skládá z několika materiálů: zadní strana ruky je obvykle méně chráněna než dlaň. Materiál vnitřního povrchu ruky je obvykle drsnější a zabraňuje tomu, aby se škodlivé látky dostaly do pokožky rukou a jsou spolehlivou ochranou proti průmyslovým úrazům.

S mikrofonem

Vestavěný mikrofon je nejnovější technologií používanou při výrobě rukavic. Tato funkce pomáhá komunikovat se smartphonem bez odstranění rukavic z rukou. Italští návrháři značky Hi-Fun poprvé nabídli, že takové zařízení vloží do rukavic: na špičkách prstů vložili náhlavní soupravu Bluetooth, reproduktor je umístěn na palci, mikrofon je na malíčku. To vám umožní hovořit po telefonu blikáním, přidržením vypouklého palce a malým prstem napodobujícím sluchátko do obličeje.

Přehnané

Tyto rukavice jsou na druhém místě ve stupni ochrany proti chladu po zahřátých rukavicích. Jedná se zpravidla o sportovní model rukavic, který je vybrán pro outdoorové aktivity: snowboarding, lyžování a další. Zdá se, že jsou poměrně velké velikosti kvůli nádivce, která se skládá zpravidla z polstrování polyesteru a jiných ohřívačů. Venku jsou vyrobeny z polyesterové tkaniny připomínající pláštěnku.

Barvy

Barevná škála pánských rukavic je velmi různorodá. Volba odstínu tohoto módního doplňku závisí na vkusu jeho majitele, jakož i na účelu a době, ve které se plánuje nosit tento oděv. Světlé odstíny barevných rukavic jsou vhodnější než v teplých ročních obdobích a tmavé - v zimě. Nejoblíbenější mezi muži jsou černá, tmavě šedá, tmavě šedá, tmavě zelená, kaštanová a béžová.

Černá barva je konstantní klasika, černé rukavice jsou velmi vhodné pro oblečení v obchodním stylu a pro oficiální akce. Tento oděv v této barvě je nejběžnější a to znamená, že bude možné snadno zvolit model a velikost, která vám vyhovuje. Hnědé rukavice jsou také univerzální, existuje obrovský výběr takových odstínů. Dokonale doplňují obraz, skládající se z oděvů v pastelových barvách. Tmavě modré, tmavě zelené (bohaté smaragdově zelené) a kaštanové (víno) barvy jsou odvážnějším a originálním rozhodnutím, dobře zdůrazňují pozornost a dokonale doplňují obraz správným barevným výběrem jiných oděvních předmětů; zpravidla se sbírají pod kabát nebo kabát.

Bílé rukavice budou sloužit jako výborný doplněk, který doplní oficiální obraz a dokonale se hodí pro klasický oblek nebo kabát. Nejvíce extravagantní muži dávají přednost červeným rukavicím, které nepochybně přitáhnou pozornost ostatních a stanou se vrcholem obrazu.

Materiály

Materiál je důležitý, protože je indikátorem kvality a trvanlivosti výrobku. Pánské rukavice jsou kůže, semiš, fleece, kašmír, pletené, hedvábí, dítě, ovčí kůže, satén, plst a dokonce i python kůže a další materiály. Klasická volba je pravá kůže. Kožené rukavice se dobře natahují, dobře sedí a perfektně padnou do ruky. Kůže je odolná vůči změnám teploty, vypadá velmi krásně a vznešeně. Kožené rukavice dokonale zapadají do přísného obchodního obrazu muže, dá mu aristokracii.

Suede - je měkčí než přírodní kůže. Neomezuje pohyb prstů a zachovává si plnou pohyblivost. Tyto rukavice často mají kožené kolíky na prstech pro větší praktičnost. Zejména je třeba poznamenat, ovčí kůže. Tento materiál je velmi odolný, odolný a měkký na dotek.Tyto rukavice typicky doplňují vlněné podšívky pro mrazuvzdornost.

Vlna. Jedná se o velmi teplý přírodní materiál, který dokonale zahřeje ruce v chladném období. Vlněné rukavice se snadno nacházejí v každém obchodě, jsou zdobeny různými etnickými vzory, přezkami a nýty. Obvykle jsou prezentovány ve třech přírodních odstínech: šedé, černé a hnědé.

Kašmír - je velmi měkký a příjemný na dotek. Z ní provádějí jak rukavice, tak i podšívku. Jedná se o teplý materiál vhodný pro studený podzim, který vypadá velmi stylově s kabátem.

Hedvábí a alas se používají hlavně k vytvoření obložení rukavic. Takové rukavice nebudou velmi teplé a jsou ideální pro období jaro-podzim. Tento materiál má příjemnou strukturu a dobře sedí na ruce.

Jak si vybrat a určit velikost

Velikost tohoto módního oděvu je definována třemi různými způsoby: velikostí ruky v centimetrech (obvod), velikostí v palcích a odpovídajícím písmenem velikosti. Níže je odpovídající obvod v palcích, v centimetrech a název velikosti. Jedná se o výlučně mužskou dimenzionální mřížku, která se liší od žen, pokud jde o ukazatele, hlavní věcí není zaměňovat tyto tabulky velikostí.

18 cm - 7 palců - XS

20 cm - 7,5-8 palce –S

23 - 8,5-9 palců - M

25 - 9,5-10 palců - L

28 - 10,5-11 palců - XL

Při volbě velikosti musíte také vzít v úvahu délku dlaně, která se měří od zápěstí k hornímu bodu prostředního prstu, šířku dlaně, obvod ruky u základny ruky. Při výběru velikosti tohoto příslušenství nezapomeňte zvážit materiál, ze kterého je vyroben. Jehněčí kůže je velmi měkká, díky čemuž se rukavice dobře protahují, ale kozí kůže je naopak velmi hustá a zachovává si svůj původní tvar. Nezapomeňte zkontrolovat kvalitu zpracování všech švů a přítomnost barviv, pokud je výrobek vyroben z kůže; K tomu můžete držet mokrý kus látky a zjistit, zda na něm nejsou stopy stopy barvy. Vizuální vnímání rukou v rukavicích při jejich montáži je důležité.

Co na sebe

Pánské rukavice se hodí téměř k jakémukoliv oblečení. Mnoho stylistů je toho názoru, že toto příslušenství by mělo být sladěno ve stejném barevném schématu s svrchním oblečením, rozdíl je povolen v několika tónech. Nedoporučují se však používat toto příslušenství v naprosto stejné barvě jako svrchní oděv, protože takový oděv je určen k osvěžení a doplnění obrazu, v tomto případě bude lepší i nosit rukavice kontrastní barvy. Pro muže, kteří chtějí vypadat stylově, se stylistům doporučuje vybrat si rukavice, které jsou o jeden tón lehčí než pláštěnka nebo kabát. S černým koženým kabátem se doporučuje nosit tmavě šedé kožené rukavice.

Je možné dát

Existuje velké množství značek, které zakazují darování určitých předmětů, rukavice nejsou výjimkou. Kdysi to bylo tak, že když dívka přijala takový dar od mladého muže, znamená to, že souhlasí, že mu dá srdce a spojí s ním život. Toto příslušenství je ostražité, aby bylo prezentováno jako dar, protože se často používá k provádění různých magických rituálů, aby se zaměřil na svého mistra zkaženosti. Někteří četli, že přijetím rukavic jako darů může později následovat osud svého pána. Navzdory všem těmto znakům a přesvědčením je tento módní doplněk oblíbený u pánských i dámských dárků.

Pověrčiví lidé věří, že za takový dar je lepší zaplatit symbolickou částku, jako by je kupoval. Proto je možné darovat rukavice i těm pověrčivým. Ale rozhodnutí předložit tento doplněk jako dar nebo ne, zůstane pouze pro vás, protože pokud je dar vyroben s chutí a láskou, ani ten pověrčivý člověk nebude schopen odmítnout jeho přijetí.

Novinky značky

Eleganzza. Jedná se o módní italskou značku, která vyrábí pánské i dámské rukavice, které se vyznačují různorodým designem. Klasická řada rukavic této značky je vyrobena z pravé kůže, zimní modely jsou zateplené a zdobené kožešinou. Toto příslušenství vypadá velmi stylově a bohatě.

Thinsulate. Tato značka vyrábí rukavice a klobouky. Jejich charakteristickým rysem je velmi teplá podšívka - Thinsulate. Tato izolace je velmi tenká a nebrání pohybu rukou, ale zároveň tenká vrstva poskytuje vynikající a pohodlné zahřívání rukou v takových rukavicích.

Nike. Tato velmi známá firma vyrábí sportovní rukavice pro cvičení různých sportů, jako je fitness, vzpírání a vzpírání, a dokonce i specializované rukavice pro hokejisty a brankáře. Kromě výše uvedených modelů se pod touto módní módní teplou nafukovací rukavice vyrábějí, stejně jako rukavice, které tvoří sportovní vybavení snowboardistů a lyžařů.

Columbia Tato značka představuje široký výběr sportovních rukavic, které jsou vhodné pro outdoorové aktivity (různé sporty a turistika) v zimní sezóně. Také v jejich sbírkách jsou rukavice pro dotykový displej a obvyklé modely zimních rukavic za přijatelné ceny.

Armani. Jedná se o známou italskou módní značku, která se vyznačuje vysokou kvalitou a zajímavými designovými řešeními. Rukavice tohoto módního domu jsou vyrobeny z vysoce kvalitních materiálů a jsou velmi oblíbené u mužů, kteří preferují oděv v obchodním stylu. Ve sbírkách této sezony tato módní značka nabízí rukavice rukavice a zkrácené modely rukavic, vyrobené v černé a červené barvě.

UGG Austrálie. Jedná se o americkou značku, která vyrábí teplé rukavice z přírodních materiálů. Obvykle tato doplňková společnost vyrábí z ovčí kůže, protože dokonale zachovává a udržuje tělesnou teplotu. Sbírka obsahuje obvyklé teplé rukavice a kabriolet rukavice.

Stylové obrázky

Oficiální obraz je dokonale doplněn rukavicemi v klasickém stylu. Mohou být nošeny téměř s jakýmkoliv klasickým svrchním oděvem, jako je teplý kabát, klasická bunda a lehký trenčkot. Tyto rukavice jsou také ideální pro oblek. Kožené rukavice vypadají skvěle s botami, taškou a páskem podobného materiálu a barevného rozsahu.

Sportovní rukavice a rukavice jsou ideální pro cyklisty, hooligan styl. Tento model bude skvěle vypadat s černou koženou bundou a bandanou. Vlněné a jiné teplé modely tohoto výrobku jsou ideální pro zimní bundu, park nebo kožich. Rukavice lze kombinovat se sadou klobouků a šátků ze stejných materiálů.

Poznámky
Autor komentáře

Šaty

Sukně

Halenky