Fitness rukavice

Fitness rukavice

Rukavice jsou spolehlivým ochráncem dlaní, prstů a kloubů před vnějšími, zbytečnými dráždivými látkami. Jsou různých typů, různých tvarů, se síťovinou a bez ní, s měkkými podložkami, které chrání vaše ruce.

Jaký je rozdíl mezi muži a ženami?

Muži i dívky chodí do posilovny, milují vzhled atraktivní i ve sportovní podobě. Rukavice jsou vynikajícím doplňkem, který plní funkci nejen krásy, ale i ochrany.

Při výběru rukavic je důležité vzít v úvahu skutečnost, že velikost dlaně a ruky jako celku u mužů se liší od velikosti žen. To znamená, že příslušenství je vybráno pouze ve velikosti. V opačném případě to bude vypadat směšně, stejně jako velké velikosti pro krásné dámy jsou plné následků: třením corns, nadměrné pocení a neustálé rozptýlení od praxe, aby se opravit a upevnit rukavice.

Co to je?

V závislosti na účelu, pro který si zakoupíte rukavice, je možné je klasifikovat do následujících typů.

 • Jednoduché. Jsou navrženy tak, aby chránily před nežádoucími kuřaty na rukou.
 • Pro silová cvičení. Mají změkčovací polštářky, které zabraňují tření v době kontaktu se železným zařízením.
 • Profesionální. Chrání dlaně a chrániče zápěstí zabraňují nechtěným dislokacím.

Vlastnosti a výhody

Každý zkušený sportovec zná všechny výhody sportovních rukavic, jasně chápe, proč jsou potřebné a proč.

 1. Účinnost školení. Speciální potah rukavic pomáhá pevně držet činky, činky, krk. Pokud pracujete s velkými váhami, pak vaše rukavice nejsou tak unavené.
 2. Bezpečnost. Pokud máte ruce v rukavicích, prsty a dlaně se zavřou, a proto se nebudou posouvat po zařízení, a to ani při pocení.
 3. Hygiena. Když pracujeme na veřejném místě, chytíme stejné vybavení jako všichni lidé. V tomto ohledu vás rukavice chrání před bakteriemi a infekcemi.
 4. Ochrana rukou. Rukavice nedovolí, aby vaše ruce získaly oděrky, škrábance.

Módní sportovní modely

Tam je obrovský výběr rukavic, různé typy jsou na trhu, v této sekci se podíváme na některé z nich.

 • Bez prstů. Tento typ rukavic má měkké polštářky, elegantní a originální vzhled na rukou, nezpůsobuje nepříjemnosti, absorbuje vlhkost.

 • Atletický. Tyto rukavice poskytují spolehlivý a silný úchop. Jsou vyrobeny z vysoce kvalitního materiálu, který vám poskytne pohodlí.

 • S držákem na zápěstí. Jedná se o sportovní obvazy. Výhody svorek jsou: zvýšení výkonu kartáče; snížení únavy svalů, které nejsou tak dobře vycvičené; zlepšení toku a průtoku krve v ruce; prevence edému.
 • S očky. Používají se hlavně pro pohodlí při odstraňování rukavic z rukou.

Barvy

Při výběru rukavic pro sport věnujeme pozornost barvě výrobku. Musíte správně kombinovat své sportovní oblečení s rukavicemi tak, aby nevypadaly směšně a hloupě.

U žen i mužů je primární barva černá a hnědá. Pokud je však většina mužů při nákupu příslušenství lhostejná a barvy jsou poslední věcí, které věnují pozornost, pak žena věnuje tomuto problému spoustu času.

Pro ženy jsou prezentovány následující barvy: černá, růžová, zelená, červená, modrá.

Pro muže: černá, modrá, hnědá.

Materiál

Důležitým bodem při výběru rukavic je kvalita výrobku a materiál použitý při výrobě. Ve většině případů je to kůže, neopren, polyester.

Jak si vybrat

Když jdeme nakupovat rukavice pro sport, je důležité zvážit následující vlastnosti.

Za prvé, rukavice by měly odpovídat velikosti vašich rukou, pak budou sedět pevně a sotva si otřete ruce a prsty během tréninku.

Za druhé, je nutné zkontrolovat kvalitu výrobku, rukavice by neměly být vadné, jinak nebudou schopny odolat odpovídajícímu zatížení a rychle selhávají.

Za třetí, rukavice by měly mít změkčovací polštářky, protože jsou nezbytné pro pohodlí a pohodlí dlaní.

Pokud nemáte možnost vyzkoušet si rukavice, například si je koupíte on-line, musíte znát přesně svou velikost. Za tímto účelem změřte ohnutou ruku na základně palce, poté otevřete ruku a změřte délku od špičky prostředního prstu k zápěstí. Získaná data by měla být zkontrolována s údaji v tabulce.

Velikost rukavic

Obvod ruky

Délka rukavic

S-7 "

17,8 cm

17,1 cm

M-8 "

20,3 cm

18,2 cm

L-9 "

22,9 cm

19,2 cm

XL-10 "

25,4 cm

20,4 cm

XXL-11 ”

27,9 cm

21,5 cm

Novinky značky

 • Torneo. Tato společnost vyrábí rukavice, které jsou vynikající kvality, jsou vyrobeny z odolného a spolehlivého materiálu. Cena zboží k dispozici průměrnému kupujícímu.
 • Nike. Známá značka, která vyrábí nejen oblečení, ale také doplňky, včetně sportovních rukavic. Sedí dokonale, jsou snadno odstranitelné, chrání ruce před kuří oka.
 • Puma. Rukavice této značky jsou vyrobeny z umělého semiše, odolné proti opotřebení a spolehlivé. Pomocí upevňovacího prostředku na zápěstí je můžete upevnit tak, aby pevně seděly a nedaly vám žádné nepříjemné pocity.
 • Adidas. Řada této značky nám představuje elastické a ergonomické rukavice, které vám umožní, aby se vaše ruce během výuky cítily dobře a zdarma.
 • Demix. Rukavice jsou vyrobeny z vysoce kvalitních materiálů, které umožňují pokožce „dýchat“.
 • Reebok. Rukavice zabraňují tření kuřích a vzniku nepříjemných ran a odřenin. Speciální závěsy pomohou při odstraňování rukavic z ruky.
 • Mad Max. Příslušenství této značky vypadá módní a zajímavé. Poskytuje zvýšenou přilnavost, spolehlivě chrání kartáč před zraněním.

Rozdíly od cyklistiky

Hlavním cílem fitness rukavic je, aby dobře absorbovaly vlhkost na dlaních. To vám umožňuje cítit se jistěji při zvedání velkých hmotností.

Pokud vezmete v úvahu cyklistické rukavice a porovnáte je s rukavicemi pro fitness, můžete vidět rozdíl. Na první pohled se zdá, že oba jsou velmi podobné, ale jejich podobnost má jen vzhled. Jejich složení je jiné, a pokud je příslušenství, ve kterém se nacházíme v hale, materiál je hustší a tuhý, pak je měkký a elastický v cyklistických rukavicích.

Co nosit?

Sportovní rukavice musí být kombinovány se základním sportovním oblečením. Existuje mnoho možností, jak to udělat lépe a správně.

Pro dívky, capri, legíny, kalhoty, šortky v kombinaci s tričkem, tričkem, tělem, topem jsou považovány za nejčastější a nejpohodlnější oblečení.

Pro muže jsou to také legíny, kalhoty, šortky a roláková trička.

Důležitým bodem ve sportu je to, jak vypadáte. Je nepravděpodobné, že by to bylo relevantní a vhodné, pokud prohlásíte halu v šatech a pantoflích, může to být nejen nevhodné, ale také nebezpečné. Sportovní a správné oblečení jsou šortky, košile, legíny, tenisky a tenisky, ale také vhodně vybrané sportovní doplňky doplní obraz nejen svým vzhledem, ale i jeho vnitřními komponenty.

Mezi těmito doplňky zaujímají vedoucí pozice kožené opasky, speciální elastické obvazy a rukavice.

Fitness rukavice jsou skvělým doplňkem, který dodá vašim perům teplo, pohodlí a ochranu.

Vysoce kvalitní materiály, které se používají při výrobě takového příslušenství, nedráždí pokožku, ale zabraňují vzniku nepříjemných pocitů.

Poznámky
Autor komentáře

Šaty

Sukně

Halenky