Pánské Fitness rukavice

Pánské Fitness rukavice

Vlastnosti a účel

Zaměstnání různými druhy tělesných cvičení v tělocvičně vyžaduje speciální vybavení.

Zahrnuje pánské fitness rukavice. Někteří muži se mylně domnívají, že jejich použití je volitelné.

Podle jejich názoru je přítomnost tepláků dostačující a pouze sissies používají ochranu rukou.

Ale to je naprosto špatné: použití tohoto atributu má nejen ochrannou funkci, ale také vykonává řadu dalších úkolů:

  • Většina modelů v oblasti dlaně a prstů má rýhované desky. Díky nim se zlepšila přilnavost nebo kluzná příčka. Při práci s velkými závažími také absorbují tlak na ruce.
  • U těžkých břemen existuje riziko posunutí kloubů na rukou - mnoho vzpěračů je s tímto problémem obeznámeno. A rukavice významně snižují riziko zranění.
  • Při cvičení v posilovně se často dlaněm potí, což zvyšuje riziko, že se bar vysune z holých rukou. Vlnitý povrch rukavic toto nebezpečí eliminuje.
  • Protože na jednom simulátoru v hale pracuje spousta lidí, mohou se na povrchu objevit houby a patogenní bakterie. Povrch rukavic je chrání před kontaktem s pokožkou.

Obvykle jsou rukavice pro posilovnu vyrobeny suchým zipem s řezanými prsty. V závislosti na účelu a typu výcviku existuje několik odrůd. To stojí za zvážení při nákupu.

Odrůdy

Nejjednodušší možností jsou gumové rukavice pro fitness bez dalších podrobností. Jejich prsty jsou obvykle odříznuty, mohou být modely s nebo bez suchého zipu.

Tato možnost je schopna chránit pouze před kukuřicí a bakteriemi. Jejich jedinou významnou výhodou je nízká cena.

Amatérské rukavice se používají ve fitness a aerobiku. Nemají další funkce pro vzpírání. Na rozdíl od nejjednodušších modelů mohou být vybaveny měkkým těsněním, systémem odvodnění potu a ventilací. Často je na vnitřní straně speciální síťka, která odvádí vlhkost. Je snadné si všimnout při nákupu.

Sportovní rukavice pro vzpírání jsou vyrobeny z vysoce kvalitních trvanlivých materiálů. Poutko na zápěstí se suchým zipem umožňuje pevně dotáhnout ruce. Může být pevná nebo roztažitelná.

Pro zvýšení pevnosti a snížení zatížení kartáče lze použít měkké vnitřní vložky.

Perforace na zadní straně tak, aby kůže rukou během tříd dýchala nebude na místě.

Při nákupu rukavic pro vzpírání se musíte ujistit, že mají na dlaních a prstech vlnité povrchy. To bude velmi užitečné při práci s činka. Také stojí za to se ujistit, že jsou dost pevně na rukou.

Profesionální typy rukavic pro fitness jsou nejdražší, ale poskytují maximální bezpečnost a pohodlí při cvičení vzpírání. Oni jsou obvykle používaní zkušenými sportovci, kteří se pohybují na těžké váhy.

To zvyšuje riziko dislokace kloubů zápěstí, takže tento atribut po absolvování počátečního kurzu vzpírání bude velmi relevantní.

Materiály

Velmi časté jsou rukavice z pravé kůže a koženky. Jejich výhodou je síla. Ale zároveň nedovolují, aby kůže dýchala, a ruce v nich se potí, proto je nutná přítomnost perforace.

Neopren a polyester s dostatečnou pevností také umožňují průchod vzduchu, takže práce v nich budou pohodlnější. Kyslík bude dodáván na kůži a dlaně a prsty se budou potit méně.Z nich je síťka vyrobena tak, aby odváděla vlhkost ven.

Mnoho modelů kombinuje několik materiálů, například prsty a dlaně mohou být vyrobeny z polyesteru s tkaninovými podložkami a svorky jsou vyrobeny z kůže.

Populární značky

Výrobce Nike je nepochybným světovým lídrem ve výrobě sportovního vybavení. Každou sezónu představuje nové varianty sportovních rukavic pro fitness a vzpírání. Modely Nike Pánské Elite jsou vyrobeny z odolné tkaniny, která maximálně chrání ruce a zabraňuje potu. Silikonové vložky zlepšují přilnavost. Rukavice Nike Destroyer mají na dlaních povrchy se zvláštním reliéfem, který vytváří maximální přilnavost a snižuje tlak na ruce.

Od roku 1996 vyrábí Under Armour sportovní oblečení a vybavení vysoké třídy. Řada rukavic pro posilovnu je vyrobena z vysoce kvalitních materiálů se speciální výztuží a možností pohodlné fixace.

Sportovní příslušenství Harbinger je určeno pro amatéry i profesionály. Modely této značky mají dvouvrstvou strukturu kůže s penovou výplní. Přispívá k měkkosti a snížení zatížení při intenzivním vzpírání. Rukavice Harbinger Power mají nastavitelný uzávěr zápěstí, který vám umožní vybrat si perfektní velikost. A pružná mřížka neomezuje pohyby.

Fitness rukavice Mad Max Basic Series mají stylový černobílý design a jsou schopné dokonale chránit před kuří oka a poškození během silového tréninku.

Na zápěstí jsou k dispozici pohodlné velcro uzávěry s logem firmy. Tyto výrobky budou chránit před bakteriemi a potem na rukou.

Rukavice Reebok Sport Essential Workout jsou vyrobeny z polyamidu, polyesteru a elastanu, které poskytují maximální pevnost a ventilaci. Technologie PlayDry vám umožní dlouhodobě udržet ruce suché. Pohodlné smyčky na prstech usnadňují odstranění rukavic.

Světově proslulá německá společnost Adidas představuje různé modely rukavic pro trénink v posilovně.

Mezi nimi stojí za zmínku rukavice s váhou, které používají profesionální vzpěrače. V nich bude zvedání nákladu vysoké hmotnosti pohodlné a bezpečné. Zvláště se doporučuje pro cvičení s úzkým uchopením. Hmotnost spolu s váhovým činidlem může být 0,5 kg.

Poznámky
Autor komentáře

Šaty

Sukně

Halenky