Módní dámské kožené rukavice

Módní dámské kožené rukavice

Vysoce kvalitní kožené rukavice mohou doplnit lakonický obraz ženy nebo muže nebo zcela změnit jeho formát, pokud toto důležité a stylové příslušenství má netriviální design nebo má jasnou barvu. Rukavice z pravé kůže učiní z obrazu ušlechtilý a ochrání pokožku vašich rukou před nepříznivými účinky chladu a větru. Kromě toho, mezi paletou kožených rukavic jsou výrobky z různých přírodních materiálů - kůže kůže, jehněčí nebo jelení kůže (a další), a různé různé vzory - krátké, dlouhé, s otevřenými prsty.

Vlastnosti a výhody

Mezi výhodami kožených rukavic existuje mnoho známek toho, proč jsou pro každého z nás nezbytné, ať už je to muž nebo žena.

 • Rukavice z pravé kůže jsou klasikou moderního stylu. Tento praktický doplněk poskytuje kartáče s ochranou před vnějšími povětrnostními podmínkami, jako je vítr, déšť, mráz, které umožňují pokožce zachovat si hladkost a měkkost.
 • Kožené rukavice jsou prvkem stylu, to znamená, že tento malý, ale velmi důležitý doplněk dokáže nastavit náladu na celý obraz: vyzkoušejte na jasně červené, aby vypadal romanticky a uvolněně, nebo vyzkoušejte tradiční černou, aby dokončil přísný vzhled.
 • Dobré kožené rukavice jsou známkou dobré lidské prosperity. Ano, při pohledu na rukavice člověka můžeme dospět k závěru o jeho materiální situaci, proto si vyberte kvalitní model z pravé kůže a poskytněte mu náležitou péči.
 • Rukavice jako hlavní zaměření obrazu. Podívejte se na módní přehlídky, každou chvíli pak modely chlubí se v různých rukavicích z pravé kůže jehněčího nebo python, přináší na obraz, který nepolapitelný přízvuk a přitažlivost.

Módní modely

Každou sezónu návrháři nabízejí nová stylistická řešení a prezentují své nejdivočejší vynálezy veřejnosti. V jarní sezóně 2017 jsou obzvláště důležité kožené rukavice; na pódiích na světě už dlouho neviděli tolik příslušenství z přírodního materiálu nejjasnějších barev a nejúžasnějšího designu. Moderní ženy a muži stále dávají přednost praktickým modelům uklidňujících odstínů; Black byl vždy uznáván jako vůdce a je perfektní jako barva rukavic.

Módní modely černé, hnědé, béžové, červené, vínové nebo smaragdové barvy zůstávají v módních modelech dámských kožených rukavic. Vysoké rukavice zdůrazňují sofistikovaný obraz ženy a dodávají jí více elegance, romantiky a někdy i přísnosti. Chcete-li vytvořit večerní vzhled, takové rukavice lze nosit s černými šaty, takže každý má skříň.

V kombinaci s barvami a materiály mohou být v obraze hlavním zaměřením rukavice; dobře, pokud je model zkrácený nebo klasická délka - k kosti na zápěstí. Takové jasné příslušenství bude obraz odvážný a brutální, romantický a hravý, v závislosti na modelu sám. Kombinované rukavice lze kombinovat s oděvy různých barev a materiálů; K dispozici jsou praktické černé modely se znatelnými vložkami z oranžové, bílé, červené a jiné barvy.

Chcete vypadat stylově i za jízdy? Věnujte pozornost rukavicím bez prstů: ochrání vaše ruce před sklouznutím na volantu a dodají obrazu brutalitu, sexualitu. Řidičské rukavice, mimochodem, jsou široce populární u mužů a žen, protože chrání ruce před nízkými teplotami volantu nebo nadměrným pocením, proto by takové rukavice měly být vyrobeny z vysoce kvalitní pravé kůže a měly po celém obvodu malé otvory.

Rukavice Biker jsou hrubé modely pro muže nebo ženy s dalšími doplňky, jako jsou hroty, nýty a další kovové komponenty.

Tenké rukavice z kůže přírodního původu jsou vhodné pro sezónu a na zimu byste si měli vybrat tento oděv na kožešině nebo vlněné podšívce, aby vaše ruce poskytovaly potřebné teplo. Mezi ženskou škálou jsou modely, které jsou stručné a ženské. je také snadné pro muže najít teplé modely. Modely na hedvábné podšívce jsou ideální pro teplou sezónu a poskytují jemnou pokožku s mimořádně příjemnými pocity.

Rukavice mohou být modelem dotykové obrazovky, tj. Mají speciální rozprašování na dosah ruky pro práci s dotykovou obrazovkou (například smartphone nebo tablet); Jsou neuvěřitelně pohodlné pro každodenní život. Rukavice z křemenného písku jsou koženým modelem s přítomností této neobvyklé složky jako další nečistoty v oblasti falangy; je vhodné do nich vzít zbraně nebo jiné předměty, protože tyto rukavice neklouznou a poskytují vynikající houževnatost.

Sportovní styl

Promluvme si o rukavicích, jejichž účel je určen předem: o sportovních modelech. Rukavice pro fitness a jiné sporty jsou navrženy tak, aby zajistily vaši bezpečnost a bezpečnost ostatních; Během zátěže se tělo potí a ruce, dlaně se také hodně potí. Aby byl trénink co nejúčinnější a aby se chránil před zraněním, zkušený sportovec si vybere speciální rukavice a použije je během tréninku. Tyto modely často nemají prsty, jejich povrch je posetý mikro-otvory pro vypouštění přebytečné vlhkosti, jsou dobře regulovány v objemu.

Motocyklové kožené rukavice vybírají ti, kteří doslova žijí na motocyklech. Tyto modely mají řadu vlastností: jsou vyrobeny z textilií s vložkami z uhlíkových vláken a někdy z kůže, chrání ruce před větrem a možnými dopady pádu.

Lyžařské rukavice jsou používány sportovci a amatéry, stejně jako ochrana před mrazem a sněhem, chrání ruce před zraněním (během pádů) a umožňují vám strávit dovolenou bezpečně a pohodlně.

Taktické rukavice se používají při vojenských operacích nebo při práci se zbraněmi, když potřebujete chránit ruce před chladem nebo sklouznutím.

Jakékoliv rukavice mohou být nazývány ochrannými, protože každý model chrání ruce před jedním nebo jiným vnějším vlivem a jen několik jednotek je navrženo tak, aby zdobily ženské ruce.

Rafinované osoby si vybírají rukavice s krajkou nebo s kamínky, aby byl obraz ještě okázalejší nebo pro tematický vzhled, kdy vzhled musí být vynikající. Mohou být opatřeny zipem pro emancipaci obrazu nebo pro snadnější nasazení a vzlétnutí.

Barvy

Mezi modely rukavic z přírodní kůže existuje široká škála barevných řešení: od tradičních černých po kombinované barevné modely. Nejpraktičtější rozpoznané černé rukavice a doplňky tmavých odstínů: burgundské, hnědé, fialové, šedé, tmavě modré, které jsou ideální pro dokončení přísného nebo příležitostného vzhledu.

Červené rukavice jsou považovány za klasiku mezi ženskou populací - symbol vášně a romantiky; mohou se chovat jako samostatný jasný kus oděvu nebo mají navíc jako tonální pytel nebo šátek (špička, šátek na krk).

Bílé dámské rukavice vypadají skvěle na štíhlé osobě s vytříbeným vkusem; Pomohou při dokončení svatby a dokonce i každodenního obrazu, pokud zbytek oblečení bude pro luxusní.

Rukavice béžové se mohou stát každodenním doplňkem k obrázku, jen si k nim vyzvednout další doplňky nebo hlavní oděv (kabát, kožich, boty) jako červenou nebo černou, zelenou a dokonce žlutou.

Tučné odstíny rukavic, jako je modrá nebo růžová, si mohou dovolit nosit dívky s dobrým vkusem: vyzvednout si oblečení nebo nějaký předmět v melodii k rukavicím.

Typy pokožky

Rukavice z ovčí kůže jsou považovány za jeden z nejoblíbenějších modelů tohoto typu výrobku; vyznačují se měkkostí, dobrou tepelnou ochranou a trvanlivostí; Vzhled takových rukavic je zachován po dlouhou dobu, navzdory poměrně jemné vnější struktuře.

Sobí kůže se vyznačuje obzvláště atraktivní strukturou a vynikajícími vlastnostmi tepelné ochrany. Tyto rukavice se zahřejí v nejtěžších mrazech; oni jsou obvykle produkováni v Severní Americe, Skandinávii a Kanadě.

Rukavice z kozí kůže jsou odolné a mají atraktivní strukturu s měřítkem (nebo porézním vrcholem). Takový výrobek vypadá draho a je pravděpodobně dražší.

Příslušenství z koupele potrhané kůže má pevný povrch a neuvěřitelně vysokou kvalitu; tyto produkty budou relativně levné a vydrží dobře. Rukavice Husky jsou vyrobeny z kůže ovcí, psů, koz s použitím opalování; je měkká a připomínající samet, který se používá při výrobě tenkých dámských rukavic.

Rukavice z pravých kožených plazů (krokodýl nebo python) - nejdražší příslušenství uvedené výše; Tyto luxusní rukavice stojí hodně peněz. Jsou odolné a elegantní, starají se o ně těžší než u stejných modelů ovčí kůže, divočáka nebo jehněčího masa.

Jak si vybrat

Volba rukavic je odpovědnou událostí, pokud si chcete koupit opravdu kvalitní a trvanlivý model, který bude fungovat jako ochranný oděv a stane se přízvukem v obraze nebo jeho finálním prvku.

Následující tipy vám pomohou správně se rozhodnout:

 • Neměli byste pochybovat o přirozenosti pokožky použité při výrobě rukavic: výrobek musí být označen autentičností a odpovídajícím „pachem“ kůže. Stále máte pochybnosti? Vyzkoušejte rukavice, pravá kůže se brzy zahřeje a umělý materiál zůstane chladný.
 • Výběr velikosti je důležitým úkolem, který zajistí snadné používání. Správně určit svou velikost umožní jednoduché měření a velikost odpovídající tabulky. Páska na míru měří objem kartáče, vyhýbá se palci, například, máte číslo 16, pak je vaše rukavice velikost 6. Mimochodem, tam jsou poloviční velikosti jako 7,5, 8,5, což vám umožní vybrat nejvhodnější velikost.
 • Při nákupu rukavic nezapomeňte vyzkoušet výrobek a provést několik pohybů rukama - zkuste si vzít předmět, otevřít pytel nebo se pokusit něco vytáhnout z kapsy; V každém z těchto případů byste měli být pohodlní: rukavice by neměly bránit pohybu prstů a ne „odletět“ z nich. V opačném případě vyzkoušejte jinou (větší nebo menší) velikost a vyberte si tu správnou.
 • Věnujte pozornost délce prstů a prstů rukavic: je dobré, pokud je přibližně stejná, a pokud jsou vaše delší, riskujete, že se budete cítit nepříjemně.

Co na sebe

Kožené rukavice pomohou dokončit jakýkoliv vzhled, ať už se jedná o obchodní styl nebo příležitostné luk. Promluvme si o vlastnostech nošení tohoto nebo tohoto typu kožených rukavic:

 • Dlouhé kožené rukavice z uklidňujících odstínů a dokonce i světlé barvy by se měly nosit s svrchním oděvem, kde je rukáv zkrácen - kožich, srst ženského (vybaveného) střihu, tenký kabát a dokonce i objemná bunda. Můžete si však vyzkoušet na dlouhých rukavicích z přírodní nebo umělé kůže pod světlejším oblečením: svetr, svetr, lehký svetr, je důležité držet se pouze určitého odstínu v celém obraze a zvolit podobné nebo alternativně věci.
 • Rukavice dlouhé do kosti na zápěstí - klasické, které můžete nosit s čímkoliv, ať už je to top zahřáté oblečení nebo zapalovač - svetr, rolák, prodloužená vesta. Je žádoucí, aby byl model rukávu dlouhý, tj. Dosáhl začátku rukavice. Je však možné umožnit kombinaci oblečení bez rukávů a zkrácených modelů rukavic.
 • Kombinovat automobilové rukavice v neformálním stylu vytvořit příležitostný vzhled nebo kombinovat v přísnější, nejsou zde žádná pravidla.

Jemnosti péče

Kožené rukavice vyžadují kvalitní péči, která umožňuje udržet vzhled výrobku v téměř jeho původní podobě a umožnit mu vydržet déle. Existují různé metody péče o kožené rukavice, v závislosti na jejich znečištění a lidské fantazie, včetně populárních metod. V každém případě mohou metody uvedené v článku pomoci při čištění černých rukavic, jejichž pigment je silnější a méně náchylný k vnějším faktorům, jako je tření a použití jednoduchých formulací.

Za prvé, měli byste se pokusit čistit rukavice obyčejnou vodou, a pak se uchýlit k vážnějším metodám, mimochodem, můžete pouze navlhčit vrchní vrstvu výrobku a zabránit tomu, aby se rukavice z pravé kůže úplně vymočily, aby nedošlo k jejich poškození. Promluvme si o nejběžnějších a nejúčinnějších způsobech péče o dámské nebo pánské rukavice z pravé kůže.

 1. Lepší a spolehlivější péče o vaše věci bude poskytována odborníky na chemické čištění. Vědí, jak tuto nebo tu nečistotu odstranit z povrchu a co nejvíce zachovat vzhled výrobku z kůže. Můžete čistit čisté rukavice jakékoliv barvy, textury, designu, protože profesionálové se mohou vyrovnat s jakoukoliv kontaminací a vnějšími vadami potřebného příslušenství. Pokud váš rozpočet neumožňuje, aby byl předmět suchý nebo mírně znečištěný, věnujte pozornost následujícím bodům v našem článku.
 2. Mýdlový roztok - jako jeden ze způsobů, jak odstranit nečistoty z povrchu rukavic, se dobře vyrovná s menšími nečistotami a je relativně považován za nejrozpočtovou variantu. Udělejte mýdlový roztok - otřete malý kousek mýdla na struhadlo a zřeďte ho vodou, naneste směs na vlhkou houbu a naneste ji na nečistotu, lehce ji otřete. Pozor, tato metoda je účinná na rukavicích tmavých odstínů, pro lehké doplňky vyberte pouze bílé mýdlo s bělícím účinkem, aby produkt nakonec nezískal nežádoucí žluté skvrny.
 3. Rukavice lze čistit alkoholickým alkoholem: smíchejte s vodou v poměru 1: 4 a produkt otřete tamponem nebo houbou, přičemž věnujte zvláštní pozornost skvrnám nebo špinavým skvrnám. Po otření výrobku houbou navlhčenou v čisté vodě a nechte ji uschnout v přirozených podmínkách.
 4. Roztok prášku peroxidu vodíku pomůže zbavit se složitějších skvrn. Smíchejte obě složky jedna k jedné (můžete přidat několik kapek vody) a naneste směs na výrobek, přičemž věnujte zvláštní pozornost špinavým oblastem. Podržte kůži na kůži několik minut a vyjměte ji čistou houbou.

Tam jsou také lidové způsoby čištění výrobků z kůže od nečistot a tvrdohlavých skvrn pomocí mléka, citronové šťávy a dokonce i vejce.Rukavice na mytí kůže nemohou být - snadno ztratí svůj tvar a slušný vzhled; Péče o výrobky s vlhkou houbou a sušení při pokojové teplotě bude tou nejlepší péčí. Pokud se rukavice navlhčí - nechte je zaschnout a teprve poté uvidíte všechny škody. Roztažený? Snažte se použít speciální řešení pro rukavice, které umožní, aby ti, kteří se „posadili“, trochu zmenšili. Pokud jsou rukavice suché, navlhčete je vodou a citronovou šťávou nebo octem a nechte je zaschnout; Můžete dát papír do nich dát výrobku nový tvar.

Novinky značky

Slavní výrobci kožených rukavic jako Eleganzza, Farella, Labbra, Mascotte vyrábějí nejmodernější modely výrobků pro ženy a muže. V této sezoně se jedná o lakonické modely praktických odstínů, jako je hnědá nebo černá, ale v nových kolekcích módních značek jsou také prodloužené modely s třásněmi z přírodní kožešiny.

V jarní sezóně jsou relevantní ultrashortové modely dámských rukavic, které zakrývají prsty a ponechávají vnější část ruky otevřenou, což umožňuje, aby se obraz stal zajímavějším. Mezi zbrusu nové produkty patří modely s kamínky, kombinované na materiály, dvoubarevné (černá + šedá), prošívané a další modely, které vám pomohou při doplňování vašeho obrazu.

Stylové obrázky

Vytvoření atraktivního obrazu pomocí rukavic z pravé kůže je jednoduché. Preferujete světlé akcenty? Vyberte si červené nebo vínové kožené rukavice a kombinujte je s taškou stejného odstínu nebo o něco tmavší, zatímco hlavní oblečení by mělo mít diskrétní tón: béžovou, hnědou, černou.

Šedé rukavice z tvrzeného formátu vypadají skvěle, pokud je obraz zcela „tmavý“ a přinášejí v jasných odstínech jasnou modrou.

Krátké rukavice do auta mohou vytvořit samostatný prvek ve vašem snímku. Nechte modré nebo růžové příslušenství samostatně.

Poznámky
Autor komentáře

Šaty

Sukně

Halenky