Park s barevnými kožešinami

Park s barevnými kožešinami

V chladném období nahradí teplé bundy lehké bundy a větrovky. Jedním z jeho stylových výhledů je park. Tato izolovaná bunda úspěšně existuje ve skříni mužů, žen a dětí.

Jak si vybrat

Před volbou parků je nutné určit jeho styl a vzhled. Rozlišovat to od jiných typů bund není těžké. Parka je prodloužená teplá bunda vyrobená z vodoodpudivých a vzduchotěsných materiálů. Jeho základním prvkem je kapuce s vysokým hrdlem. K dispozici jsou parky pro klasický a sportovní image.

Dobré park by měl odpovídat sezóně. Pro zimu budou ideální variantou modely na kožešině, polstrování polyesteru nebo dolů. Dobrým nákupem bude park s odnímatelnou izolací, který se snadno čistí v pračce.

Po výběru výplně je nutné věnovat pozornost horním materiálovým parkům. Zkontrolujte u prodejce jeho jméno a vlastnosti. Pamatujte si, že tento park by neměl projít studeným vzduchem a mokrý, když prší.

Praktická parka má mnoho kapes, pohodlné šněrování v pase i ve spodní části. Nezapomeňte nosit kapuci, měla by být pohodlná. Povrchová úprava kapuce kožešinou dodá modelu nejen originalitu, ale také zlepší jeho tepelné vlastnosti. Jasné povahy mohou bezpečně vybrat srst sytých odstínů jako povrchovou úpravu.

Módní trendy

Stojí za to říct, že styl parků je odlišný. Není divu, že návrháři se snaží se všemi druhy triků, aby tento model sako barvy a jasu. Zdobení barevnými kožešinami je jedním z módních řešení.

Kukla se vyrábí z přírodní a umělé kožešiny. Nadýchané a objemné nebo skromné ​​kožešiny s krátkými vlasy zdobí kapuce a zakrývají obličej před nárazem větru. Zde najdete různé odstíny od žluté po tmavě modrou.

Kožešina uvnitř kapoty se stala módním trendem pro parky v této sezóně. Barevný nebo monofonní, dává parku zvláštní vzhled, pokud jsou jeho brány rozepnuté. Navíc je také velmi praktická, protože hluboká teplá kapuce, zdobená kožešinou uvnitř, nevyžaduje další pokrývku hlavy.

Barevná srst ve formě parků s podšívkou se zahřívá v zimě a vypadá stylově v rozepnuté podobě. Při výběru této možnosti nezapomeňte, že přírodní kožešinová podšívka se ohřívá lépe než její umělý konkurent.

Ztráta ve výběru módních parků, věnujte pozornost slavné německé značce Bogner. Modely této společnosti mají své vlastní firemní logo. Dámské a pánské parky Bogner se liší výhradně značkou značkového příslušenství. Stylové a originální modely podmanily tisíce fashionistas a fashionistas, přes jejich nesmírnou cenu. Khaki v kombinaci s různými bohatými odstíny kožešiny je charakteristickým rysem modelů značky.

Omalovánky parků

Khaki - klasické barevné parky. Tato diskrétní barva je schopna vypadat výhodněji s nejživějšími barvami obložení kožešin. Fuchsie, bílá, tmavě modrá - populární odstíny kožešiny s hlavním tónem khaki.

Stále častěji se designéři odklánějí od klasických barev parků a vytvářejí velmi ženské produkty. Mátové, růžové a modré odstíny jsou doplněny béžovou a hnědou, mléčnou a bílou srstí.

Maskovací barvy Parka - relevantní v této sezóně více než kdy jindy. Je zdobena zářivě růžovou a bílou srstí, šikovně míchá pravé mužské barvy s romantickými dívčími poznámkami.

Co na sebe

Vytvoření stylového obrazu závisí na stylu parků.Není tajemstvím, že sportovní oblečení v parku je kombinováno se sportovními věcmi, jako jsou kalhoty, tepláky, tašky přes rameno a další atributy sportovního stylu.

Klasický park nabízí širší prostor pro kreativitu. Vypadá organicky s džíny a legíny, vhodné pro běžné šaty a sukně. Dobrý tandem s parkem tvoří sukně a šaty nejvíce ženské délky midi. Tato kontrastní bunda a unisex výhradně dámská šatní skříň přináší obraz insolence a koketní. Také v mimosezóně bude park nosený přes minisukni svůdnou možností.

Když už mluvíme o botách, stojí za to připomenout smysl pro proporce. Světlý park s barevnými kožešinami bude v souladu s neutrálním odstínem bot. Uggs, botičky, boty a roztomilé boty budou dobrým doplňkem zimního parku.

Stylové obrázky

Oříznutý Bogner parka s růžovou mývalí srstí v základním odstínu khaki bude vybarvit váš ležérní šatník. Pro doplnění stylového luku doplňte park širokým kloboukem s čokoládovou barvou.

Parka s objemnou a načechranou žlutou srstí činí obraz jasným. Khaki barva na pozadí bohatých žlutých hraje s novými barvami. Prodloužený řez chrání před chladem.

Prodloužený park s malinovou srstí uvnitř bude stylovým a teplým řešením pro zimní období.

Ženský a jemný vzhled pomůže vytvořit růžovou parku s lehkou kožešinovou ozdobou.

Poznámky
Autor komentáře

Šaty

Sukně

Halenky