Sportovní park

Sportovní park

Moderní rytmus života nutí mnoho z nás vzdát se, i když velmi elegantní, ale takové nepraktické druhy svrchních oděvů. To ale neznamená, že by lidé žijící v neustálém pohybu měli vypadat nudně a nudně. Moderní designéři systematicky potěší milovníky aktivního životního stylu novými modely sportovních bund. V této sezóně si zaslouží zvláštní pozornost parky. V módním sortimentu výrobců existují jak mužské, tak ženské modely takových bund a to je dobrá zpráva.

Jacket Park

Klasický model parků láká spotřebitele, protože je to co nejjednodušší. Řez je většinou rovný a jako ozdoba jsou patrně nadzemní objemové kapsy na úrovni paží a hrudníku. Charakteristickými rysy parky jsou také hluboká kapuce, vysoký límec - stojan, který pokrývá malou tvář, stejně jako sešitý zip se zahřátým ventilem na tlačítkách nebo tlačítkách. To je v podstatě všechny vlastnosti, které odlišují park od ostatních bund, ale jeho hlavní výhodou je fenomenální oteplování. Proč by v této sezóně měli lidé věnovat pozornost sportovním modelům parků?

Vlastnosti a výhody

Faktem je, že sportovní parky se vyznačují anatomickým střihem, takže neohrožují člověka při energické aktivitě. Absence zbytečných detailů a dekorativních prvků neznamená, že bundy jsou těžší, takže se cítí co nejpohodlněji a co nejpříjemněji. Důležitou výhodou těchto bund jsou sofistikované prvky, jako jsou vnitřní kapsy na sluchátka, stejně jako další vrstvy látky na loktech. Hlavní výhodou je však izolační vlastnosti tkaniny.

Sportovní parky jsou šity z moderních materiálů, které mají vynikající vlastnosti výměny vzduchu, stejně jako schopnost absorbovat přebytečnou vlhkost. Dokonce i při maximální aktivitě je zcela vyloučeno sebemenší přehřátí těla. Inovativní materiál, tinsuleyt, se používá jako ohřívač pro takové bundy a vyznačuje se velmi nízkou hmotností a schopností odvádění vlhkosti. A odstíny takových bund jsou vždy jasné a univerzální, takže je lze nosit doslova pro každou příležitost.

Jak si vybrat

Výběr sportovních parků by měl být veden především materiálem. Nylon v kombinaci s bavlnou bude vhodnou tkaninou pro exteriér a vlnu nebo polyester pro interiér. Pro zimní období jsou ideální parky s přirozenou izolací, tj. Ty, které kombinují vodní a vodní ptactvo. Pro teplejší mimo sezónu je lepší zvolit lehčí obložení vyvinuté moderními výrobci. Je dobré, když je kapuce ozdobena přírodním kožešinovým lemem, který bude také odnímatelný.

Styl parků lépe vybrat pouze podle velikosti. V modelech pro růst, nebudete se cítit velmi pohodlně, stejně jako u modelů blízko u sebe. Dívky by měly brát v úvahu při výběru parků také rysy své vlastní siluety. Pro muže jsou vhodné parky klasického rovného řezu.

Módní trendy

Nejmodernější v módní sezóně 2016 - 2017 jsou sportovní parky ve vojenském stylu. Mírně namočené modely přitahují muže a ženy s neutrálními odstíny. Kombinace olivového, zeleného, ​​béžového, šedého, hnědého a krátkého chleba vám umožní použít tuto bundu i v obdobích slizu a vlhkosti.Neméně atraktivní odstíny jsou monofonní - černá, modrá, bílá, tmavě zelená, fialová, modrá, červená, růžová, žlutá a oranžová.

Ale módní délka není příliš velká - maximálně koleno nebo o něco vyšší. Tvar lemu v trendových modelech je nejčastěji přímý, ale může být asymetrický. Lano na lemu vám umožní dotáhnout ho na požadovanou délku postavy a učinit obraz nejen praktickým, ale i harmonickým. Velmi populární možností je bunda s hlubokou kapucí na typu Aljašky, stejně jako park s koženými vložkami na rukávech.

Co na sebe

V zimě je nutné nosit sportovní park s izolovanými skříňovými prvky. Ty mohou být klasické džíny nebo těsné kalhoty na topení, stejně jako pletené svetry, tuniky a šaty. Pod takovou parkou můžete nosit klasickou mikinu a termoprádlo. Základním prvkem každého zimního vzhledu je klobouk, šátek a rukavice. Je dobré, když plně odpovídají stylu svrchního oblečení a vyznačují se sportovním krejčovstvím.

Mimosezónní obraz s parkem může být snazší. Pod ním můžete nosit kostkované košile a halenky, kombinující je se sukněmi, stejně jako klasické džíny a těsné kalhoty. Pro ženy by bylo vhodné mít šaty, které nepřekročí lem vrchního oděvu. Jako stylový doplněk můžete použít hedvábnou šálu, ale je zde možnost kombinace, kterou lze nazvat téměř výhrou.

S tepláky

Pokud jste se rozhodli pro koupi sportovního parku, měli byste tento obrázek přizpůsobit až do konce. Sportovní kalhoty budou v tomto případě univerzálním doplňkem looky s parkem, a to jak pro muže, tak pro ženy. Vše, co se od vás vyžaduje - je vybrat si ten správný model kalhot, který bude dobře kombinován s texturou a odstínem s bundou.

Jaké příslušenství a obuv se hodí

Ale boty do sportovního parku by měly být vybrány především pro sezónu. Sportovní obuv může být univerzální možností, ale pokud chcete rozmanitost, můžete doplnit obraz hrubými vojáky boty, kotníkové boty, boty a polo boty. Jako příslušenství můžete přes rameno použít sportovní batoh nebo tašku.

Stylové obrázky

A tak, aby obraz s parkem byl opravdu stylový, je třeba vzít v úvahu harmonii barev v procesu výběru oblečení. Nezapomeňte, že teplé odstíny se zimou se nedoporučují kombinovat a je lepší ředit jasnou barevnou stupnici klidnější. Jinak můžete následovat volání srdce.

Poznámky
Autor komentáře

Šaty

Sukně

Halenky