Kamufláž parka

Kamufláž parka

Je obtížné najít univerzálnější typ svrchního oblečení než park. Tato prodloužená bunda na topení se perfektně hodí do každodenního stylu života, a to jak z hlediska vnějších, tak praktických vlastností.

Objemné šité kapsy, stylový opasek, hluboká kapuce a stojan na límce dělají vše, abyste necítili ani sebemenší nepohodlí při aktivním pohybu. Barva však pomáhá plně vytvořit obraz. V této sezóně návrháři doporučují věnovat zvláštní pozornost kamuflážním modelům parků a zde je důvod proč.

Vlastnosti a výhody

Mnoho lidí ví, že maskovací barvy byly vynalezeny armádou jako maskovací prvek a dříve byly používány výhradně v této oblasti. Postupem času však jeho praktičnost byla kladně hodnocena civilisty, což jí umožnilo postupně se stěhovat do každodenního života.

Často je maskovací odstín nazýván khaki barvou, což znamená „prach“, tedy barvu prachu, v perštině. To je právě hlavní výhoda odstínu - je praktická a umožňuje ignorovat sebemenší nečistoty na oděvu.

Tato funkce je na podzim blahodárná, když je kolem ní štíhlý a vlhký. Ale nejpozoruhodnější je, že maskovací stín může být jiný. Některé z jeho druhů kombinují odstíny písku, hnědé a zelené, některé - olivové, šedé a béžové, stejně jako modré a modré. Všechny tyto odstíny se vzájemně prolínají v abstraktním vzoru a dávají obraz militantnosti.

Módní trendy

Moderní designéři vynakládají maximální úsilí, aby válečný obraz s parkem byl ženský. Parky dělají oba prodloužený a zkrácený, oba rovný a vybavený. Jsou doplněny stylovými prvky, jako jsou kožešinové límce a elegantní opasky. Ale nejzajímavější je, že klasická kamuflážní barva je zředěna veselými záplatami. V největším trendu je nyní kombinace smetany, citronu, modré a modré, ale další model bundy si zaslouží největší pozornost.

Vojenské

Vojenská barva se liší od maskování v nepřítomnosti abstraktních přechodů, to znamená, že takové bundy jsou zcela monofonní. A přesto je přítomna vojenská orientace v barvě - může být zelená, hnědá, písková, olivová, šedá nebo béžová. Z hlediska šití takové bundy se neliší od klasických parků - stejné kapsy, opasek, kapuce a prodloužené.

Jak si vybrat a co nosit

Výběr vhodného modelu parků by měl věnovat zvláštní pozornost materiálům, z nichž je vyroben. Je lepší, když je vnější povrch parků vyroben z bavlny s nylonem a podšívka je vyrobena z polyesteru nebo vlny. Izolace je lepší zvolit přírodní, kombinující dolů a peří vodní ptactvo.

Ale kombinovat kamufláž park nemůže být se všemi prvky skříně. Univerzální možností mohou být klasické džíny, svetry a tuniky, stejně jako všechny těsné kalhoty nebo legíny. Jako boty, můžete použít klasické boty, tenisky, tenisky, polo boty nebo boty. Hlavní pozornost by však měla být věnována kombinacím barev.

Hnědé, černé, béžové, bílé a světle modré tóny jsou nejlepší v souladu se zelenými a olivovými parky. Béžové, pískové a šedé odstíny se nejlépe ředí tmavými odstíny - vínové, rezavé, měděné a bronzové. Více sytá barevná škála je dobře kombinovaná červená, mrkev, rajče.

Stylové obrázky

Maskovací modely parky jsou univerzální také proto, že perfektně zapadají do ženského i mužského obrazu.Návrháři samozřejmě berou v úvahu rozdíl pohlaví a šicích parků, s přihlédnutím k určitým rysům.

Ženy

Parky, určené pro ženy, jsou elegantnější řez a jsou často vybaveny. Elegantnější pohled na bundu dává pásu, který je vázán v pase, stejně jako kapsy se stylovými lamelami. Jedná se o ženské modely parků, které jsou v tisku doplněny jasnějšími odstíny. Ženy raději doplňují obraz parkem s hrubými, beztvarými taškami a batohy klasických a jasných barev.

Muži

Pánské parky jsou přísnější. Rovná silueta bundy zředí kapsy čisté formy, stylového límce a hluboké kapuce. Nejčastěji si muži vybírají klasické a diskrétní barvy v oblečení, takže mužská sestava je vytvořena v přesně takových barvách

Muži doplňují obraz parkem, nejčastěji s maskovacími kalhotami nebo džíny, a boty pro vojáky se používají jako boty. Muži nosí sportovní bundy s tímto typem bundy. Je zajímavé, že i muži dávají přednost doplňování vlastního obrazu s příslušenstvím - s sebou nesou borseety a batohy tmavých odstínů, ale to je z praktičtějších důvodů než dekorativní.

Poznámky
Autor komentáře

Šaty

Sukně

Halenky