Park ovčí kůže

Park ovčí kůže

Parka - jeden z nejoblíbenějších typů bund. Objevila se v padesáti letech minulého století jako specialita. oblečení pro piloty, ale rychle získal popularitu po celém světě.

Vlastnosti a výhody

Park se vyznačuje svou délkou. Dosahuje kolena a spolehlivě chrání před větrem a deštěm. Bunda je opatřena sadou spon a tkaniček, takže můžete pevněji zabalit. A také na něm je mnoho kapes, což je také velmi výhodné pro nesení malých věcí. Ujistěte se, že máte kuklu, bez které není možné se úplně chránit před chladem.

V šicích parcích byly použity různé materiály. Park ovčí kůže - jeden z nejoblíbenějších produktů. Celá vnitřní plocha pláště je pokryta speciální přírodní ovčí kůží. Je nepravděpodobné, že by se něco mohlo srovnávat s tepelnými vlastnostmi.

Park ovčí kůže - jeden z nejteplejších typů bund. Díky některým funkcím se budete cítit skvěle.

Ovčí kůže má suché teplo. Struktura vláken umožňuje pokožce dýchat a vlhkost se bez překážek odpařuje. Proto se park na ovčí kůži ohřívá dokonale, ale nepřehřívá tělo a nepotí se. Kromě toho, ovčí kůže dokonale odstraňuje statickou elektřinu, která značně brání v zimě z hojnosti oblečení. S parkem na ovčí kůži zapomenete na tento problém.

Jak si vybrat

Park může vyhovovat každému. Při výběru je však několik doporučení:

  1. Čím nižší je vaše výška, tím kratší by měla být bunda, aby nedošlo k jejímu vizuálnímu snížení.
  2. Čím větší je číslo, tím menší by měla mít bunda náplast. V opačném případě vám dá další objem.
  3. Barvy parků se liší. Volba může být omezena pouze vašimi preferencemi. Ale nejoblíbenější barva je khaki.

Módní trendy

Dnes jsou parky šity z různých materiálů a různých modelů. Namísto pytloviny, která vypadá jako marsh-barevný plachta, najdete prádlo, džínové, bavlněné a dokonce i hedvábí nebo kašmír.

Na vrcholu popularity hrubé parky. Tento styl je pozorován při výrobě parků pro muže i ženy. Nejběžnější styl "armády". Skládá se z přísného řezu, přítomnosti pásu a řady detailů nad hlavou. Parky používají kamufláž-barevné tisky, stejně jako tóny, jako je písek, bažina, hnědá, žlutá.

Módní trend - park styl "glam." Jedná se o kombinovaný styl jednoduché bundy a glamour stylu, vyjádřený ve výzdobě drahé přírodní kožešiny.

Co na sebe

Chcete-li vypadat stylově a módní v parku, vyberte si klobouk a šátek stejné barvy na to. Mohou být sportovní, černé nebo bílé, monofonní. Toto doporučení je vhodné jak pro muže, tak pro ženy. Tenký rolák, džíny, kostkované kalhoty nebo zvonová sukně půjdou dobře s parkem. Ženy mohou vytvořit zajímavý vzhled kombinací parky s koženou sukní a hedvábnou halenku.

Boty se obecně doporučuje zvolit masivní, vysoké boty, boty bez paty nebo s malým čtvercovým patem. Z příslušenství musíte vyzvednout rukavice a ještě lepší rukavice, místo tašky, můžete si vybrat batoh, který dokonale zapadne do stylu "armády". Může být šitá z látky podobné plachtovině.

Pokud naopak chcete změkčit obrázek, můžete si vybrat pletený batoh a stejné rukavice a čepici.

Stylové obrázky

  • S pomocí bundových parků můžete vytvořit jakýkoliv obraz, dokonce i klasický. Dobře se hodí k půvabným botám jakékoliv délky as masivními botami se silnou podešví.

  • Chcete-li vypadat stylově v parku, můžete nosit džíny nebo kalhoty, a tužku sukni a sukni oblek slunce. Můžete přidat a diverzifikovat obraz světlý šátek a pletený klobouk, který bude klást důraz na jednoduchost stylu.

Poznámky
Autor komentáře

Šaty

Sukně

Halenky