Park mládeže

Park mládeže

Jaké vrchní oblečení nejvíce oceňuje moderní mládež? Ten, který nebrání pohybu, se cítíte pohodlně za každého počasí a zároveň zdůrazňuje identitu obrazu. Všechna výše uvedená kritéria jsou plně v souladu se speciálním modelem bundy - parku. Pod tímto modelem se rozumí jednoduchá podlouhlá bunda s kapucí, která má nepřekonatelné izolační vlastnosti a zároveň se neliší v objemové struktuře. Jaké další vlastnosti tento model bundy odlišují od ostatních a jaké jsou její hlavní výhody.

Vlastnosti a výhody

Řez bundového parku se neliší v žádných vynikajících vlastnostech - přímém šití, náplastech, hluboké kapuce, vysokém límci, nutně zakrývající bradu a sponu, který obsahuje had a klapku na knoflících nebo tlačítkách. Ale jednoduchost je hlavní výhodou těchto bund. Snadné prodloužení vám umožní udržet se v teple, a to i v extrémním chladu, a velmi malou hmotnost - absolutně necítí žádné nepohodlí v procesu nošení.

Dalším charakteristickým rysem parků je úplná absence dekoru, i když nové modely kolekce 2016-2017 nabízejí také lepší možnosti. Vzhled parků je poněkud primitivní a někdy se podobá vojenským bundám známým mnoha lidem. Ale i přes některé brutality přítomné v těchto modelech a ženské poznámky. Tyto bundy jsou často doplněny opaskem - motouzem, aby se vytvořila ženská silueta, stejně jako vystoupit z kožešiny, umělé i přírodní.

Jak si vybrat

Málokdo to ví Parka je obvykle zateplena podšívkou z kožešinyVýběr modelu bundy pro sebe by proto měl v první řadě věnovat pozornost kvalitě tohoto materiálu. I když je srst umělá, musí mít nutně vysokou kvalitu. Je žádoucí, aby kožešinová podšívka byla rozepnuta, pak bude snazší prát sako psacím strojem. Kromě toho je lepší zvolit parky z tlumené kožešiny, protože jinak by se produkt mohl při praní zabarvit.

Pro milovníky přirozenosti budou nejlepší volbou parky s husí kůží s trochou příměsí peří. Ale nejuniverzálnější izolací ve všech smyslech je syntetický winterizer. Bunda s takovou izolací má stejné výhody jako park na husí kůži, ale je mnohem snazší se o ni starat. A nezapomeňte, že krajka na spodním popruhu výrobku je povinným prvkem každého modelového parku. V opravdu kvalitních modelech jsou parky zdobeny kapucí pouze s přírodní kožešinou.

Výběr oblečení podle typu postavy je vždy vhodný. V případě parku je třeba vzít v úvahu několik důležitých detailů:

  1. Přímo střihaný park bude sedět jen na děvčatech s proporcemi tvarů silueta.
  2. Máte-li typ postavy "hruška", raději nosit sako lehce rozšířené řez. Požehnání ve sbírkách moderních designérů takové modely jsou přítomny.
  3. Dívky s pet postavou by měly věnovat pozornost modelu paroku s gumičkou v pase. To pomůže vyhladit objemovou linii siluety v této oblasti.
  4. Dívky s obdélníkovým typem postavy budou vhodné pro všechny parky. Hlavní věc - nosit je s pásem, zvýraznění není příliš znatelné na povaze pasu.

Ale pro dívky s příliš plnou siluetou je lepší zvolit modely protáhlých parků. Na délku by měli dosáhnout kolena a v ideálním případě dosáhnout jeho středu.

Módní trendy

Ale rád bych věnoval zvláštní pozornost barvám parků. V klasické verzi jsou to výhradně čtyři odstíny: béžová, šedá, khaki a hnědá.Moderní designéři se však v této sezóně rozhodli lehce vylepšit modelovou řadu těchto stylových bund a vytvořili modely v odstínech karmínové, fialové, světle zelené, oranžové a dokonce i máty. Jsou určeny pouze pro kategorii mladých lidí, kteří chtějí vystupovat z davu nebo trochu unaveni praktickými klasikami.

Docela zajímavý vzhled a modely bund s přezkou duffle kabát, které jsou také určeny pro mladé lidi.

Co na sebe

Na sobě sako - park je povolen s jakýmkoliv neformálním teplým oblečením. To může být těsné džíny nebo kalhoty, pletené svetry, tuniky nebo šaty. Boty musí být sportovní. Mokaři, boty, kotníkové boty, vysoké boty a kotníkové boty, tenisky a tenisky jsou všechny vhodné možnosti pro konkrétní sezónu.

Pro demi-sezónu vzhled, můžete si vybrat legíny, košili, kotníkové boty a park na tenké izolaci. Nejlepší taška pro obraz s parkem bude beztvará nebo sportovní, batoh nebo kabelka přes rameno se dokonale vejde do obrazu. Ale aby obraz získal zvláštní eleganci a eleganci, pomůže vám kompetentně vybrat čelenku. Může se jednat o jednoduchou sportovní čepičku s náplastí nebo kloboukem s malým lemem.

Jaké příslušenství a obuv se hodí

Kromě již zmíněných typů obuvi bych také rád zmínil uggs. Budou vhodné v zimním obraze, a boty vojáků pomohou dát brutalitu demi-image sezóně. Nezapomeňte také na příslušenství. Stylový pletený šátek typu jha dokonale zapadne do zimního vzhledu a světlý hedvábí se vejde do demi sezóny.

Stylové obrázky

  • Ale nejtypičtější obrazy jsou vytvořeny pouze s řádným výběrem barevných kombinací. Je tedy lepší kombinovat oblečení světlých a chytlavých tónů s kabátem v khaki barvě, jinak to bude vypadat na místě. Nejlepší je vyzvednout věci oranžové, pastelové a tmavé barvy.

  • S pláštěm jasného odstínu, řekněme růžového nebo modrého, je dokonale kombinován tmavě modrý, tmavě zelený a šedý odstín. Jakýkoliv odstín bundy dobře ladí s hnědými prvky skříně a zelené s béžovou. Nezapomeňte, že kombinace studených barev s teplými je v tomto případě neakceptovatelná.

Poznámky
Autor komentáře

Šaty

Sukně

Halenky