Zkontrolujte plášť pro ženy

Zkontrolujte plášť pro ženy

Vlastnosti

Na podzim av zimě chtějí dívky a ženy vypadat stylověji než kdy jindy. Podtrhnout tvar a osobnost pomůže kabát v kleci. Není divu, že většina návrhářů a módních návrhářů používá tento tisk ve svých sbírkách. Proč

Za prvé, buňka je nenahraditelný vzor, ​​který nevyžaduje dodatky. Mnoho majitelů prostých kabátů dalo hodně úsilí, aby tento prvek šatníku rozjasnilo a přidalo k němu chuť. Samozřejmě, pokud na to máte dostatek času a energie, pak v tom není žádná tragédie, ale co ty dámy, které jsou vážně postrádány 24 hodin denně?

Kvůli tomuto problému, ženy často musí nosit vybledlé a někdy i bez chuti, ale to lze vyhnout - stačí se dostat kabát v kleci. Souhlasím, že buňka je již ozdobou a správně zvolený vzor dokonale zdůrazní individualitu a bez dalšího příslušenství.

Za druhé, buňka je velmi univerzální. Nebojte se jejich načechraných, nebo naopak příliš tenkých forem, krátkého vzrůstu, při pohledu na srst v kleci. Tento vzor bude vyhovovat dívce a ženám jakéhokoliv věku a jakékoli postavě.

Za třetí, protože klec je „oblíbená“ mnoha designérů, nebude těžké najít vhodný model takového kabátu v obchodě.

Typy buněk

Skotský

Skotská buňka je velmi milovaná mnoha módními návrháři a lze ji nalézt nejčastěji. Povlaky s takovou klecí z neutrálních barev jsou zpravidla klasické a vhodné pro vytvoření obchodního stylu, zatímco světlé barvy doplní ležérní a romantické styly.

Velké

Velmi populární volba. Vlastně kombinace černé a bílé. Kabáty ve velké cele lze nalézt v nejnovějších sbírkách slavných návrhářů. Nejčastěji se tento tisk používá na takové styly jako rovný kabát nebo kabát.

Malé

Další možnost pro mládež. Častěji se používá při šití kabátu denního stylu s použitím odstínů jedné barvy. Malé části srsti jsou však často zdobeny malou buňkou: zdůrazňují kapsy, pás a (nebo) obojek.

Vícebarevné

Povlak ve vícebarevné buňce pomůže vytvořit jasný obraz. Použití tohoto potisku v dětském oděvu je velmi populární, ale mimochodem se nachází i v šatníku mladých dívek. To bude vypadat velkolepě v případě, že tímto způsobem je poražena velká nebo střední buňka.

Jak si vybrat a kdo bude vyhovovat

Jak již bylo zmíněno, buňka je mimořádně všestranná volba, ale obtížnost spočívá ve výběru samotného vzoru na základě vašich individuálních parametrů.

Pokud například dívky a ženy s ideální postavou přesýpacích hodin se nemusí bát - mohou si v kleci pořídit kabát, který se jim líbí - pak by se ostatní dívky měly k výběru svrchních oděvů přistupovat opatrněji.

Například, velká buňka je kontraindikována pro dívku a pro ženy s zakřivenými formami, ale dokonale zapadne do šatníku tenké dívky. Vzhledem k velké velikosti buňky bude takový povlak vizuálně přidávat objem. No, pokud takový vzor bude kombinován s takovými styly kabátu, jako dvouřadový, kabát a kabát.

Všem ženám se doporučuje, aby šli hledat kabát se středně velkou klecí. Postava "jablko" dokonale upraví krátký svrchní oděv ze stylu Krombi, kabát a další modely.

Pokud máte plné boky, pak byste měli věnovat pozornost délce srsti "midi" a "maxi". Tyto modely musí být namontovány - to může být jak znak řezu, tak obvyklá přítomnost pásu. Kabát klasický střih fit.

Když si vyberete kabát v kleci, měli byste si zvolit takové oblečení, aby se na vás dobře hodilo: nebylo to skvělé (samozřejmě, pokud váš styl nebo styl samotného výrobku není k dispozici), ale příliš úzký. Když si koupíte kabát, je nejlepší dát svetr předem, abyste se mohli rychle orientovat s velikostí svrchního oděvu. Předpokládá se, že velikost je zvolena přesně v případě, že když budete mít ruce před sebou, necítíte nepohodlí.

Klasická délka rukávu by měla končit tam, kde začíná palec.

Ze zadní strany srsti by neměly být žádné záhyby, jako v klidném stavu a při chůzi.

Módní styly a modely

Anglicky

Povlak tohoto řezu je zpravidla velmi účinný, ale zároveň velmi konzervativní. Nejčastěji se takový plášť vyznačuje přísným límcem - v Anglii byly límečky nesmírně nenahraditelnou věcí, protože s pomocí Britů se schovávali před větrem a deštěm - rovnou ramena, zřídka - dvě řady tlačítek. Také pás může doplnit anglický kabát.

Od pléd

Snad mnozí z nás si pamatují nebo stále věnují pozornost kostkovaným šátkům, které se často prodávají v obchodech. Zvláště hustý a příjemný na dotek kostkovaný pléd je navržen tak, aby útočiště lidí z podzimu chlad, a pravděpodobně to je důvod, proč tento model svrchního oděvu se nazývá "kabát-plaid".

Jeho hlavními rysy jsou materiál - tenký, ale zároveň dostatečně hustý na ochranu před povětrnostními vlivy - stejně jako volný řez. Taková srst nebrání pohybu a je vhodná na podzim, i když s náležitou vytrvalostí můžete najít zimní kabát tohoto druhu.

S kapucí

Oblíbená verze dívek a žen, které nechtějí, aby jejich ranní práci na účes marně. Kapuce nejenže pomáhá udržet úložný prostor při neočekávaném nárazu větru nebo deště, ale slouží také jako skvělá náhrada čepice. Kapuce pomáhá krásným dámám vypadat stylověji a efektněji.

Tenké

Začátek podzimu nebo konec jara je čas, kdy je příliš brzy, nebo naopak je příliš pozdě nosit izolované svrchní oděvy, na záchranu přijdou tenké pletené kabáty. Nejčastěji mají podobný řez s bundou nebo svetrem, ale ve skutečnosti jsou mnohem teplejší. Často je charakteristickým rysem takové položky oděvu nedostatek zipů a knoflíků. Výrobek může libovolně orat jeho majitel nebo pomocí přiloženého pásu.

Přímo

Klasický a miluje mnoho dívek a žen možnost. Rovný kabát může být libovolné délky: krátký, midi a maxi. Název srsti je definicí řezu. Pas v tomto svrchním oděvu není vyjádřen, ale obvykle je podtržen pásem nebo širokým pásem.

Délka

Krátké

Krátká kontrolní srst je považována za příležitostnější variantu. Obzvláště důležité jsou jasné nátěry v kleci této délky, které se mohou stát hlavním akcentačním prvkem obrazu. Je velmi jednoduché kombinovat krátké modely s kalhotami, ale měli byste být opatrní s sukněmi, protože žádný z jejich řezu nebude v tomto případě vhodný. Je lepší dávat pozor na pevnou nebo sukni délku tužky "midi".

Dlouho

Délka kabátu "maxi" bude vyhovovat dívkám s postavou "pískových hodin". Tato délka může nejen zdůraznit siluetu a ženskost postavy, ale zároveň přinese nějakou chuť, která učiní váš obraz efektnějším a luxusnějším.

Délka "midi" je extrémně univerzální, a proto je velmi oblíbená většinou dívek a žen. Tato délka perfektně sedí, stejně jako na ulici a v obchodním stylu. Nicméně, mnoho bude také záviset na barvě a velikosti buňky.

Skutečné barvy

Brown

Snad nejvíce "útulný" varianta by byla kabát v hnědé kleci. Tato barva je velmi pohodlná a příjemná do očí, a také vypadá velmi zajímavě v kombinaci s okolními barvami podzimu. Vhodné pro dámy jakéhokoliv věku.

Červená

To je docela často používán módními návrháři dát kostkovaný tisk nějaké odhodlání a odvahu, který bude určitě apelovat na ženy, které chtějí zředit jejich styl s jasnými a velkolepé věci.

Tmavě modrá

Další skutečná barva srsti v kleci. Je to velmi všestranné, což je dobré pro každodenní nošení, protože se dobře hodí k mnoha věcem dámského šatníku. Obvykle se jedná o kabát této barvy, který většina žen kupuje.

Co na sebe

Kabáty jsou dobré, protože nejčastěji máme možnost nosit většinu našeho oblečení z různých stylů. Hlavní je si pamatovat, že kabát v kleci bude dobře kombinován pouze s monofonními věcmi. Většina ostatních geometrických tisků nebo vzpoura barev může zničit váš vzhled.

Mělo by se také připomenout, že krátké kabáty jsou extrémně špatně kombinované s šaty a sukně, na rozdíl od dlouhých kabátů.

V každodenním a pouličním stylu, mnoho dívek úspěšně kombinovat toto oblečení v kleci s svetry a mikiny, zatímco obchodní styl vyžaduje halenku, rolák, svetr nebo košili. Jako spodní, můžete si vybrat hubené nebo klasické džíny, kalhoty na vysoké pasu, a ne nadýchané midi sukně.

Vlastně kombinace kabátu v kleci s šátky. Lehký oděv v obchodním stylu lze kombinovat s hedvábnými šátky, jejichž špičky budou skryty pod svrchním oděvem. Jiné styly lze snadno kombinovat s objemnějšími šátky: tkané nebo pletené.

Jakékoliv boty půjdou dobře s kabátem.

Přehled zbrusu nových produktů

Značka Burberry vyniká mezi všemi značkami. V nových sbírkách samozřejmě nebude těžké najít kabáty s pestrým potiskem.

Například model s článkem „45447591“ je mimořádně zvědavý. Svrchní oděv je vyroben v extrémně klidném a velmi pěkném barevném provedení. Tento plášť je 100% vyroben z přírodní vlny, střední délky. Tento výrobek se zaměřuje na obojek s barvou. Velmi zajímavý model s úmyslně sníženou linií ramen.

Také věnujte pozornost modelu s článkem „45447571“. Rovná srst, která harmonicky kombinuje červené, béžové a černé tóny. Materiál obsahuje 50% vlny, 25% polyamidu a stejné množství mohair, což vytváří zajímavý efekt na tkaninu „česaného“ výrobku. Okraj a dvojitá řada tlačítek pomáhají vytvářet zajímavý vzhled.

Stylové ženské obrázky

Stylový vzhled pomůže vytvořit kostkovaný kabát s kostkovaným potiskem v červených a zelených tónech s černou. Tento model bude mimořádně zajímavý v kombinaci s krátkými pevnými šaty a černým golfem. Kožené šedé rukavice a objemná šála dodají vzhledu a dokonale doplní malou kabelku s dlouhým popruhem a šněrovacími botami.

Další možností může být dlouhá vícebarevná srst v kleci, doplněná velkým koženým vakem a objemným šátkem v neutrální barvě.

Poznámky
Autor komentáře

Šaty

Sukně

Halenky