Dámské lama kabáty

Dámské lama kabáty

Pokud budete sledovat módní trendy, pravděpodobně víte, že nestandardní věci jsou nyní populární. Patří mezi ně i lama. Vypadá to masivně a velmi neobvykle. To je však přesně to, co přitahuje obrovské množství dívek.

Vlastnosti a materiální výhoda

Hlavní výhodou lámové vlny je její lehkost. Navzdory tomu je vodotěsný a dobře udržuje teplo.

Materiál se nevalí, nenosí se dlouho, protože zvířata žijí v obtížných povětrnostních podmínkách. Z tohoto důvodu jsou jejich vlasy považovány za neuvěřitelně trvanlivé.

Pro šití šití je nejčastěji používána alpaky. Alpaka je typ horského lamy. Výrobky z ní jsou nejen trvanlivé, ale také hypoalergenní.

Pokud se vám nelíbí masivní nátěry tohoto materiálu, pak dávejte pozor na střižené modely. Vypadají mnohem elegantnější a ženský.

Stojí za to říct, že nyní je slavná vlna milována barvit. Velmi oblíbené jsou krémové, šedé, modré a hnědé barvy.

Tato sezóna je v módě pro barvení a módní odstíny. Například Marsala, modrošedá nebo zelená.

Jak si vybrat

Je nutné přistupovat k volbě kabátu s plnou odpovědností, protože má poměrně vysoké náklady. Vlnu opatrně sondujte a zkontrolujte. Mělo by být měkké a načechrané. Ale přítomnost pelet říká falešný.

Pokud si koupíte značkovou položku, pak věnujte pozornost obložení. U drahých značek je opatřeno logem. Dalším způsobem, jak ověřit, je hmotnost výrobku. Pokud je těžká, máte kopii. Originální kabát je beztíže, který je slavný v módní aréně.

Získejte oblečení v ověřených obchodech, které kupujícího neoklamou. A pamatujte, že taková věc nemůže být levná. Tato nuance může také znamenat padělek.

Módní trendy

V módě krátké oříznuté kabáty, které jsou často zdobeny kapsami. Mají klasický střih nebo vyniknou kontrastním materiálem.

Pokud vezmeme v úvahu ořezané modely, milují je střílet na střední délku. Nyní populární styly s kapucí, která jde do sestupné brány.

Neméně módní je kombinace materiálů. Llama srst je zdobena samostatnými částmi kabátu. Může to být manžety, kapsy a široká část dna.

Přehled výrobců z Itálie

  • Tvůrci slavné italské značka Loro Piana jsou Sergio a Pierre Luigi Loro Piana. Dlouho vyrobili kabát lámové vlny a mnoho dalších výrobků. Jejich značka je v poptávce a ceněna pro dobrou kvalitu.
Pierre Luigi Loro Piana, viceprezident společnosti Loro Piana
  • Cinzia roca - společnost, která působí na trhu již více než 50 let. Vytáhne kabát dětské lamy a dětské alpaky. Výrobky odpovídají trendům a mimochodem se prodávají v Rusku.
  • Piacenza - Další slavná italská firma, která šije svrchní oděvy z dětské vlny, míchá ji s Merinem.
  • Panicale - Značka, která používá jemnou vlnu Lama Merino k šití předmětů. Jejich výrobky jsou vysoce kvalitní a klasické styly, které nikdy nevyjdou z módy.

Co na sebe

Pokud má srst tenký střih a klasické obrysy, pak je lepší nosit s ní přísné nebo elegantní věci. Používejte rovné šaty nebo tužkovou sukni v kombinaci s lehkou košili. Skvěle doplňují boty s podpatky. To může být kotníkové boty nebo vysoké boty.

Pokud svrchní oděv nebyl střih a vypadá docela masivně, pak se jasně líbí stylu ulice.Oříznutý kabát a hubené džíny mohou být poraženy tenisky nebo tenisky. S svetr dobře kombinovat hrubé boty ve stylu grunge.

Pokud jde o doplňky, lama vlna nemá rád nadměrné. Model s krátkými vlasy bude vypadat skvěle s elegantními taškami malé velikosti. Je lepší se rozhodnout pro uklidňující barvy. Pro načechraný kabát fit batohy a spojky na dlouhém pásu.

S alpakou vypadají skvělé elegantní šály nebo lehké šátky monochromatické barvy. Klobouk se stane nejštýlovější čelenkou s tímto originálním kabátem. Mějte na paměti, že pole by měla být široká.

Stylové obrázky

  1. Na dívce stylový kabát z kombinovaných materiálů. Jsou to lámové vlněné zdobené kapsy. Samotná srst má široké rukávy a je opatřena střihem. I přes tuto masivní, boty dokonale zapadají do obrazu.
  2. Dívka má krásný lama kabát s koženými rukávy. Kontrast obrazů vypadá velmi stylově a zajímavě. Elegantní kousek dámy přidal boty.
  3. Dobrým příkladem stříhaného lama svrchního oděvu. Nasazený kabát má neobvyklou vratnou bránu, která dělá věc ještě více originální. Mírně načervenalý odstín hlavní postavy dobře kombinuje s hnědým doplňkem.
  4. Zajímavý design spodní části kabátu s lamou kožešinou. Obraz vypadá drahý a elegantní. Všimněte si, že to jde dobře s běžnými džíny. A kotníkové boty logicky doplňují luk.
  5. Krátká vlněná nadměrná srst vypadá vhodně s elegantním oblečením. To dělá obraz slavnostní. Přibližný rozsah barev vytváří úplnou harmonii.
  6. Láma má ušlechtilý růžový odstín, který se třpytí na slunci. Věnujte pozornost tomu, jak skvělý je tento luxusní oděv kombinovaný s prvky ve stylu ulice. Neuvěřitelně nezapomenutelný obraz.

Recenze

Většinou dívky zanechávají pozitivní zpětnou vazbu. Chválí produkty za to, že jsou lehké a měkké. Ženy tvrdí, že kvůli této vlně nezamrznou.

Existuje však několik poznámek o produktech, které se prolévaly. Zákazníci, kteří čelili tomuto problému, vysvětlili, že si zakoupili nekvalitní výrobek.

Jedna dívka si stěžovala, že její kabát ztratil tvar a nebyl tak jemný jako dříve. Na radu ostatních uživatelů tohoto fóra vzala oblečení do čistírny. Poté, co tato věc začala vypadat jako dříve.

Můžeme říci, že negativní recenze jsou neopodstatněné a mnohem pozitivnější. Tak se nebojte, že vás drahý nákup může zklamat. Hlavní je použít naše doporučení pro výběr.

Poznámky
Autor komentáře

Šaty

Sukně

Halenky