Dámský kabát

Dámský kabát

Zpočátku byl ženský kabát považován za speciální druh svrchního oděvu, který zdůrazňoval postavení žen ve společnosti. Postupem času se ženský kabát stal stále populárnějším. Každý nový model zdůraznil sofistikovanost, eleganci a ženskost.

Dnes, modelová řada a odrůdy dámské kabáty ohromit představivost jakékoli módy. Bohatý sortiment různých stylů a stylů nabízí možnost zvolit si kabát podle barevného typu exteriéru, typu postavy, vlastností stavby.

Módním trendem současné sezóny je široký dámský kabát.

Vlastnosti

Široká srst získala vysokou popularitu díky zvláštnostem řezu. Tento styl nevyjde z módy za posledních několik sezón. Každý rok návrháři a módní návrháři představují dívkám další stylové a jedinečné kousky svého druhu.

Zájem o široký kabát díky praktičnosti a pohodlí modelu. Také výhoda tohoto stylu v jeho funkčnosti a kompatibilitě s téměř jakýmkoliv prvkem šatníku moderní dívky.

Kdo se hodí a jak si vybrat

Je zcela mylné se domnívat, že volný střih je vhodný pouze pro ty, kteří se pokoušejí skrýt některé chyby.

Široký dámský kabát je ideální volbou pro zimní nebo zimní oděvy pro ty, kteří ocení nejen rafinovanost a sofistikovanost oblečení, ale také usilují o pohodlí a svobodu.

Široká srst vhodná pro všechny pohlaví. A i mladé dívky se zajímají o modely dámských kabátů volného střihu, protože v nich můžete vypadat moderní, stylové a zároveň originální.

Pro široká ramena

Ženy s postavou „obráceného trojúhelníku“ musí mít v šatníku nezbytně široký kabát. Doporučuje se zvolit takové modely, které se nezaměřují na ruce a vizuálně snižují ramena. Vypadá dobře tvar lichoběžníkového tvaru, rozšiřuje se směrem dolů.

Pro široké boky

Dívky s „trojúhelníkovým“ obrázkem jsou naopak vhodné pro modely se širokým pláštěm, v němž je veškerá pozornost zaměřena na horní část výrobku. Například, skvělá volba kabát pončo nebo široký kabát s objemnou kapucí nebo velkým kožešinovým límcem. Model můžete také věnovat širokému límci, jehož tvar opticky zvyšuje ramena.

Délka

V závislosti na stylu dámské široké srsti je dvou typů: \ t

Dlouho

Podlouhlé modely jsou považovány za dlouhé od kolena a níže. Tyto modely jsou v podstatě rozšířeny od pásu. Následující modely patří mezi volně řezané dlouhé kabáty: Balmakan, Swagger, Loden, Chesterfield, Ulster Coat, Polo Coat a další.

Také dnes poměrně často existují modely „dohledu“. Standardní délka řezu je mírně pod kolenem. Díky volnému řezu jsou nadrozměrné modely široce poptávány mezi ženami různých staveb.

Krátké

Krátká široká srst (duffle kabát, hrachová srst, krátká srst a další) je většinou žádána mezi mladší generací, která dává přednost volnému a pohodlnému oblečení. Módní návrháři se neobešli svou pozornost a ženy středního věku, vytvářet kabát-poncho.

Populární modely

Poslední pár sezón ženský kabát zaujímá vedoucí postavení mezi zbytkem teplého svrchního oblečení. Řada modelových řad vám umožní vybrat si kabát pro jakoukoliv událost nebo každodenní nošení.Nejoblíbenější modely dámského volného stylu: \ t

  1. S pláštěm: salop model.
  2. S klopy: modely se širokými nebo dvojitými klopy.
  3. S límcem: modely se širokým límcem nebo límcem z přírodní kožešiny.
  4. S pásem: modely "kabát" a další styly, které lze nosit v kombinaci se širokým pásem, zdůrazňující tenký pas.

Jak a co nosit

Zvláštnost širokého kabátu v jeho funkčnosti. Takové modely se dokonale harmonizují s různými prvky dámského oblečení. Při výběru oblečení doporučují stylisté věnovat pozornost stylu a stylu samotného kabátu.

K dlouhé srsti volného střihu se vejde jiný styl sukně dlouhý až kolenní. Také pod dlouhým kabátem moderní dívky nosí šaty nebo prodloužené tuniky v kombinaci s úzkými kalhotami nebo legíny.

Krátké modely vypadají skvěle se širokou škálou předmětů a stylů. Kombinace s koženými kalhotami bude působivá. Rovné kalhoty nebo široké kalhoty, dlouhá sukně nebo tužková sukně - to vše jsou stálí společníci dámského volného stylu.

Obuv a doplňky

Široký ženský kabát sám přitahuje pozornost. Doplněním obrazu stylového příslušenství však získáte zcela originální soubor.

Kombinace kabátu a klobouku se širokým okrajem bude vypadat velmi extravagantně. Tento obraz může být doplněn rukavicemi. Pro modely dámského kabátu s tříčtvrtinovým rukávem se hodí prodloužené rukavice.

Dnes je svět módy tak nepředvídatelný, že je již těžké překvapit jakoukoliv kombinací oblečení a obuvi. Nejlepší možnosti pro boty, které jsou v souladu s širokým kabátem, jsou boty s vysokými nebo středně vysokými podpatky, kotníkové boty, boty s plošinou s kulatým prstem, vysoké boty.

Je také možné kombinovat s botami-boty, zatímco byste měli pečlivě zvážit a vybrat další prvky obrazu správně tak, aby nevypadaly vzdorně a vulgárně.

Stylové obrázky

Každá moderní dívka, která sleduje módní trendy, se snaží kombinovat věci do šatníku.

  • Model Balmakan v kombinaci s elegantním oblekem na kalhoty je vynikající volbou pro všechny ženy.
  • Široká srst s neobvyklým názvem „rybinou“ je ztělesněním ženskosti, která je charakteristická pro romantický styl.
Poznámky
Autor komentáře

Šaty

Sukně

Halenky