Coats Karen Millen

Coats Karen Millen

Je důležité, aby dívka byla stylová a krásná v každém ročním období. A pokud si vyberete kabát, pak kvalitní a známý výrobce. Bohužel ne každý si může dovolit slavné návrháře, ale to není nutné. Stojí za to věnovat pozornost méně populární, ale neméně hodnotné značky. Jedním z nich je značka Karen Millen.

O značce

V roce 1981 začali tvůrci britské společnosti Kevin Stanford a Karen Millen historii svého podnikání. Pár strávil 100 britských liber a koupil na nich několik metrů bílého plátna. Byla to bavlna pro klasické košile, které pojaly. Poté, co poslali několik modelů, začali je prodávat svým přátelům a známým. Produkty samozřejmě byly v poptávce a lidé požadovali pokračování.

Po takovém úspěchu vytvořili malou sbírku, která se stala ještě úspěšnější než jejich závazky. Mladí lidé se nezastavili na tom, čeho bylo dosaženo a sebejistě pokračovali v cestě.

V roce 1983 byla otevřena první prodejna, o dva roky později druhá. Pak Karen sama pracovala na produktech doma. Samozřejmě, pomohli jí, ale do toho dala hodně úsilí.

Střední polovina 80. let nebyla nejúspěšnějším obdobím pro hospodářské operace, ale pár se podařilo. Dokonce otevřeli další dva obchody, což znamenalo začátek nové éry. Oblečení začalo šít ne doma, ale v továrně.

V roce 1989 byla otevřena první prodejna v Londýně. Byl to obrovský úspěch pro partnery, kteří v době krize získali pro Anglii spoustu zisku. Navíc partneři prezentovali zemi se dvěma dalšími významnými útvary.

Od té doby, značka je rychle získává popularitu mezi Brity, a později se zamiloval do celého světa.

V současné době je v Rusku otevřeno velké množství obchodů Karen Millen. Pouze v Moskvě až 11 oddělení a totéž v dalších velkých regionech země.

Pokud ve vašem městě ještě není tato značka, pak se nebojte. Výrobce má internetový obchod v ruštině, který tuto nespravedlnost opraví.

Vlastnosti a výhody

Výhodou Karen Millen je jeho dlouhá historie, která umožnila dokázat, že výrobky značky si zaslouží pozornost.

Sbírky jsou vydávány dvakrát za sezónu, což znamená, že odpovídají nejnovějším módním trendům. Díky této rozmanitosti nebudete mít problémy s volbou.

Značkové designéry nakupují látky pouze od osvědčených evropských výrobců. Více preferují italská plátna.

Lidé, kteří sbírku vytvářejí, pracují pouze na tvorbě produktů Karen Millen. Proto je každá věc opravdu originální a jedinečná.

Pokud jde o funkčnost, i zde značka opravdu vynikla. Najdete věci nejen pro každý vkus, ale i důvod. Představuje možnosti pro práci, obchodní jednání, stejně jako rekreaci a zvláštní příležitosti.

Jsem rád, že pro každou sadu najdete vhodné doplňky, boty a další oblečení. Koneckonců komponenty jedné značky vypadají harmoničtěji. A nejde o to, že je to módní, ale ve samotné myšlence a podobnosti věcí.

Všechny Karen Millen kabáty jsou osobnosti. Jsou tak odlišné, že není těžké najít to, co dáváte přednost. Svrchní oděvy jsou zaměřeny nejen na mladé štíhlé dívky, ale i na nádherné dámy. Mnoho možností srsti má střih, který má talent skrýt nedokonalé proporce.

Přehled nejnovějších módních trendů

Nová kolekce Karen Millen má klasické poznámky, které doplňují nejnovější módní trendy.

  • Většina nátěrů má tenký střih, akcentovaný pásem.
  • Existuje několik možností pro stylové modely přímého řezu, které jsou nyní ve velkém zájmu mnoha dívek. Tyto styly jsou prezentovány bez ozdobného nábytku a designu.
  • Většina svrchních oděvů je zdobena otočnými límci.
  • Mnoho dalších vrstev má kombinaci různých materiálů, stejně jako bohatý knoflíkový dekor.

Stojí za to říct, že existuje spousta základních odstínů, které budou mít fanoušci klasiky rádi. Nezanedbávali však preference jasných mladých dám.

Barevné modely jsou trochu ztlumené, ale toto je považováno za módní trend.

Sbírka je potěšena svou rozmanitostí, protože je to velký výběr, který každé dívce umožní splnit její nejvnitřnější touhy.

Poznámky
Autor komentáře

Šaty

Sukně

Halenky