Dámský kožený kabát - hlavní trendy sezóny

Dámský kožený kabát - hlavní trendy sezóny

Svrchní oděvy vyrobené z materiálu, jako je kůže, jsou lidské společnosti známy již velmi dlouhou dobu. Stylový dámský kožený kabát je hlavním trendem sezóny nejen v tomto roce.

Kvalitní kožené zboží bylo vždy populární, a těšil se zvláště úspěch mezi ženami a muži, kteří následují módu. Moderní známí návrháři a módní návrháři poskytují mnoho nových možností pro kožené kabáty, které odpovídají nejnovějším módním trendům.

Výběr tohoto výrobku pro sebe, je doporučeno poslouchat praktické rady stylistů. A pak bude váš nákup nejen praktický, ale i stylový.

Vlastnosti materiálu

Kůže, jako materiál, dlouho získala zvláštní pozornost od módního návrháře. To je dáno jeho zvláštními vlastnostmi, které ji odlišují od ostatních druhů textilií.

 1. Kožené výrobky nevyžadují zvláštní péči.
 2. Kůže má mrazuvzdorné vlastnosti.
 3. Kožené zboží není deformováno.
 4. Kožená věc vám bude sloužit více než jeden rok, s náležitou péčí o ni.
 5. Kůže, jako materiál, se snadno barví, takže paleta barevných výrobků z kůže je působivá.
 6. Pokud je kožená věc vybavena speciálními ohřívači, pak to dává dobré vlastnosti odolné vůči teplu.
 7. V místech neustálého kontaktu s koženým výrobkem (knoflíky, kapsy atd.) Se kůže neodtrhává, takže vždy vypadá slušně a slušně.
 8. Řada modelů, stylů a povrchových úprav výrobků z kůže umožňuje výběr věcí individuálně s ohledem na všechny potřebné faktory.

Výhody kůže jako materiálu jsou působivé. Proto je tak často používán slavnými módními návrháři k šití jejich slavných modelů. Kromě toho je nemožné si nevšimnout ekonomické stránky při nákupu kožených věcí.

Trvanlivost výrobků dokládají zkušenosti mnoha majitelů. Akvizice vám bude sloužit více než jeden rok a pravděpodobně ji změníte, ne proto, že produkt ztratil svůj atraktivní vzhled, ale proto, že chcete odrůdu.

Po zastavení výběru na koženém výrobku, příznivě kombinujete styl, eleganci a pohodlí.

Typy pokožky

K dnešnímu dni existuje obrovské množství odrůd kůže. Chcete-li z tohoto materiálu vybrat kvalitní výrobek, měli byste pochopit jeho hlavní typy.

 • Vepřové Tento typ kůže je jednou z nejlevnějších možností rozpočtu. Výrobky z ní se těžko nazývají luxusní nebo ušlechtilé. Prasečí kůže je krátkotrvající, náchylná k namáčení, nepraktická a je nepravděpodobné, že by její majiteli poskytl radost.
 • Tele. Tento typ kůže je silný a měkký, a proto se často používá pro šití svrchních oděvů. Je příjemný na dotek a jemný, často používaný známými značkami. Vynikající kvalita tohoto materiálu je poměrně logický vliv na cenu kožených výrobků. Je třeba také poznamenat, že telecí kůže je často reliéfní, zobrazující na ní charakteristické kresby vzácných plazů.
 • Jelen Jelení kůže je populární a žádaná. To je díky jeho pozitivním vlastnostem: pevnost, odolnost, tepelná izolace, ochrana před vlhkostí. Zvláště poznámka jelen semiš. Je extrémně měkká a příjemná na dotek a svrchní oděv, z něho šitý, vypadá bohatě a vznešeně.
 • Ovce. Výrobky z ovčí kůže jsou poměrně drahé, takže je ne každý může dostat. Odlišuje se v těchto vlastnostech jako měkkost, trvanlivost, nízká hmotnost, vynikající tepelná izolace. Věci šité z kůže mladého jehněčího masa jsou považovány za elitu.
 • Koza Tento typ kůže se také používá pro šití svrchních oděvů. Vyznačuje se jemností, trvanlivostí a praktičností. Výrobky z kozí kůže jsou drahé a poměrně vzácné.
 • Python skin. To je jeden z nejdražších typů kůže. Její vzhled je neuvěřitelně elegantní. To má vliv na ceny věcí z tohoto materiálu. Vrchní oděv python kůže je téměř vždy dokončen přírodními, ušlechtilými kožešinami. Výrobky z pythonu jsou nejčastěji šity podle individuální objednávky.

Lak

Plášť z lakované kůže je hitem příští sezóny. Často je doplněna kožešinou s dlouhým zdřímnutím (liška stříbrná, liška polární, veverka, atd.). Péče o tento typ kůže je mnohem složitější než obvykle. Výrobek z lakované kůže vypadá odporně a přitahuje pozornost každého. Proto je vhodný pro silné ženy, které jsou na to zvyklé.

Semišová kůže

Semiš - označuje přírodní materiály a je speciálně upravenou vnitřní vrstvou kůže. Semišový kabát vypadá vznešeně a vznešeně. Tento výrobek bude vyhovovat každé ženě nebo dívce, bez ohledu na věk.

Stojí za zmínku, že některé výrobky jsou nevrlé: nemají dostatečnou sílu a vyžadují další osobní péči. Stylový vzhled, praktičnost a trvanlivost však činí plášť semišu žádoucí pro mnoho mladých dám.

Python skin

Python skin je jeden z nejdražších typů pleti. Pláště Python jsou exkluzivním produktem, který okamžitě zvýrazní jeho šťastného majitele z davu.

V této sezóně, python kožené zboží přestaly být hodně večerních šatů. Takový plášť lze bezpečně kombinovat nejen se šaty a přísnými obleky, ale také se značkovými kvalitními džíny.

Koženka

Dámy, které odmítají nosit kožené výrobky z etických a morálních důvodů, doporučují stylisté, aby se rozhodli pro možnost „rozpočet“ - koženka. "Ekokozha" obsahuje ve svém základu polyuretan, který příslušným odborníkům poskytl vlastnosti telecí kůže.

Módní trendy

Řada kožených kabátů je velmi bohatá a rozmanitá. Každé nové období, módní návrháři a návrháři poskytují módní ženy s novými modely, obratně přizpůsobené odpovídajícím módním trendům určitého časového období.

Kožená srst je často nazývána demi-season, spíše než zimní typ svrchního oděvu. Díky práci módních návrhářů však byly tyto výrobky také přizpůsobeny pro chladné období.

Izolované

Teplá kožená bunda je skvělou volbou pro ty dámy, které chtějí i v zimě vypadat stylově a elegantně. Díky různým ohřívačům vám takový výrobek nedovolí zmrazit, chránit před větrem a chladem.

S kapucí

Kabát s kapucí je vývodem pro ženy a mladé dívky, které nepřijímají klobouky. Díky takovému příslušenství jako kapuce se můžete chránit před větrem bez poškození vlasů.

Kukla vypadá na koženém plášti velmi harmonicky a vhodně.

Prošívaná

Prošívaná srst je zdobena stehy, které jsou na ní umístěny z vnějšku výrobku. Díky tomu je extravagantní a neobvyklé. Takový výrobek může být vhodný jak pro pracovní verzi, tak pro různé oslavy a svátky.

Downy

Pooh odkazuje na jeden z přírodních ohřívačů, a proto výrobek z kůže pro dolů dokonale ochrání svého majitele v chladném období. Pozitivními vlastnostmi spodního polstrovaného kabátu jsou jeho lehkost, dlouhá životnost a vysoká tepelná izolace.

U jedinců, kteří trpí alergickými reakcemi, by měl být sestupný kabát léčen opatrně.

Na syntetickém winterizeru

Jedním z nejoblíbenějších a nejběžnějších syntetických izolací je syntetický zimník. Kožený plášť na polstrovaném polyesteru se vyznačuje nízkou hmotností a dobrými tepelně izolačními vlastnostmi. Přitahuje také nízké náklady.

Nicméně, sinteponovye ohřívače jsou krátkotrvající, deformované a vzduchotěsné, a zdá se, že jejich neatraktivní vlastnosti.

Na ovčí kůži

Ovčí kůže je přírodní materiál, který má řadu pozitivních vlastností:

 • šetrnost k životnímu prostředí;
 • vynikající tepelná izolace;
 • nízká hmotnost

Kožený výrobek, izolovaný ovčí kůží, bude vynikající volbou pro zimní oblečení.

Je třeba zmínit vysoké náklady na kožený kabát, izolované ovčí kůží.

Flared

Rozzářený kabát je ozvěnou vzdálených 40 let, kdy byly v módě jen rafinované a sofistikované věci.

Je třeba poznamenat, že kožený kabát s rozšířeným dnem není vhodný pro ženy s obloukem, což z nich dělá ještě více tuku a objemné.

Lemovaný kabát kombinuje ženskost, eleganci a lehkou větrnost. Po správném výběru zbytku skříně pod ní bude žena vypadat stylově a neodolatelně.

Kombinované

Kombinovaný kožený kabát má stejný úspěch. Jeho charakteristickým rysem je správná a zručná kombinace dvou různých materiálů. To může být kožený opasek, kapsy nebo vložky. S pomocí takových prvků je možné přitáhnout a odklonit pozornost od některých okamžiků.

S norkem

Kožený povlak na ozdobu, ze které byla použita norka, vypadá velmi elegantně a bohatě. Okamžitě se zaměřuje na postavení svého majitele a jeho originalitu.

Mink lze oříznout límec, manžety nebo spodní část výrobku.

Délka

Délka koženého kabátu se liší od nejkratších modelů po dlouhé, až po podlahu. Volba délky výrobku, jeden by měl začít nejen z osobních preferencí, ale také z jednotlivých fyzických vlastností.

Krátké

Krátký kožený kabát s rovným střihem se jeví jako lehký a nafouklý. Je ideální pro velkolepé představitele krásné poloviny lidstva, což je činí štíhlejšími a ženskými. Modely krátké srsti lze vidět mnoho. Nejčastěji je získávají mladé dívky.

Dlouho

Dlouhý plášť je vhodný pro štíhlé, vysoké ženy, ale v žádném případě „pyshechkam“, protože vizuálně zkracuje siluetu. Doporučuje se používat takový výrobek s pásem.

Prodloužené

Podlouhlý kožený kabát může dosáhnout poloviny lýtka. Toto je tzv. "Midi" délka. Tento výrobek vypadá velmi působivě a elegantně.

Zkrácené

Oříznuté kožené kabáty rádi nosí mladé dívky. Takový výrobek vyžaduje správně zvolené dno, protože takový model umožňuje rozpoznat, co se nosí pod produktem.

Skutečné barvy

Je to mylné přesvědčení, že kožený kabát může být pouze matný a matně zbarvený. Moderní technologie zpracování kůže umožňují barvení v nejrůznějších i nejjasnějších tónech.

Volba barvy je čistě individuální rozhodnutí, ale existuje řada doporučení od stylistů, kteří vám pomohou vybrat barvu, která vám vyhovuje.

Bílá

Bílé oblečení vždy vypadá velmi působivě a slavnostně. Není výjimkou a kožený kabát. Je však třeba mít na paměti, že získání takové věci bude vyžadovat pečlivější péči a péči. Také bílý plášť se nedoporučuje pro pompézní ženy - vizuálně přidává ještě větší objem.

Brown

Hnědý kožený kabát je klasikou, která je všem známá. Existuje mnoho odstínů hnědé, od nejlehčí po tmavé, téměř černé.Hnědý výrobek je praktický a pohodlný, a proto je nejčastěji používán nátěr s touto barvou.

Jak si vybrat

Abyste si vybrali ten správný kožený kabát, který vám vydrží více než jednu sezónu, doporučujeme dodržovat následující pravidla:

 • jsme definováni stylem. To vám pomůže stylistům nebo příslušným odborníkům;
 • zvolte správnou barvu. Všechny odstíny mají nějaký význam, takže byste měli věnovat pozornost. Například, černá barva může být, jako klasická varianta, a vytvořit obraz fatální svůdce;
 • Věnujeme pozornost kvalitě střihu výrobku a jeho přizpůsobení. Všechny švy by měly být ploché a těsné, upevňovací prvky by měly být bezpečné, podšívka nebo izolace by měly být dobře připevněny a veškeré příslušenství by mělo mít vysokou kvalitu.

Jak a co nosit

Kompatibilita koženého kabátu s různými skříňovými prvky a doplňky opět demonstruje jeho praktičnost a všestrannost. Tento výrobek lze bezpečně kombinovat se sukněmi, šaty nebo kalhotami. Celkový obraz by měl být harmonický a udržovaný ve stejném stylu.

Boty mohou být jak na patě, tak na platformě. Vše záleží na stylu výrobku a jeho modelu.

Mezi další doplňky můžete zvýraznit pás, který může být výhodný pro označení pasu, rukavice, vypadají perfektně v kombinaci s koženým kabátem, šály a klobouky.

Přehled zbrusu nových produktů

Kalyaev Fur Factory vyrábí velmi atraktivní a kvalitní kožené kabáty, které mohou zkrášlit každou ženskou šatní skříň. Právě v tomto produktu se představitel krásné poloviny společnosti bude cítit jako královna, zdůrazní její krásu, ženskost a eleganci.

Většina modelů kožených kabátů v této továrně je vybavena obojky a kapuci, zdobenými přírodní kožešinou.

Salon-shop "Snow Queen" dlouho získal lásku a laskavost mnoha módy. Koneckonců, je to tady, že si můžete koupit značkové zboží za přijatelnou cenu. A pozorní a přátelští konzultanti pomohou určit správnou volbu stylu a modelu. Zde si můžete vybrat kožený kabát, který je ideální pro vás, a potěší více než jednu sezónu.

Rysy produktů od Turecka

Kožené kabáty z Turecka se nevyznačují evropským krejčovstvím, ale jsou stále populární. A to je s největší pravděpodobností s jejich dostupností. Stabilita turecké kůže zanechává mnoho přání.

Většina výrobků není vyráběna v průmyslových, ale v soukromých prostorách. Pracovníci nejsou dostatečně kvalifikovaní, nejsou vždy k dispozici potřebné materiály a přípravky, a proto je kvalita kůže znatelně nižší.

Při nákupu tureckého koženého kabátu buďte velmi opatrní, věnujte pozornost kvalitě materiálu, příslušenství a krejčovství. A pak si zakoupený produkt jistě potěší svého majitele a způsobí závist mezi ostatními.

Módní ženské obrázky

Mezi oblíbené ženské snímky patří:

 • styl mládeže. Vybavený, krátký kožený kabát s kožešinou a kapucí, nebo bez dokonalého míchání s mládeží, značkovými džíny, sukněmi a šaty. Šátek s jemnou, jemnou texturou přispěje k tomu, že se do obrazu přidá trochu lehkosti;
 • romantické Lehká halenka v kombinaci s koženým kabátem z poloviny délky vytvoří dojem romantické přírody. Záplavy na halence způsobí, že kožený kabát je méně brutální. Celkový obraz bude doplněn o boty, kotníkové boty nebo boty s podpatky a dobře zvolenou kabelku;
 • ve stylu "armády". Zajišťuje přítomnost prvku vojenských předmětů v obecném obrazu. Dlouhé kožené zboží je dokonale kombinováno s vojenskými kotníkovými botami.

Pokud v šatníku nemáte kožený kabát, nezapomeňte tuto mezeru zaplnit. Kožený výrobek bude sloužit ne jeden rok, a budete vždy vypadat svěží, módní a stylové v něm.

Poznámky
Autor komentáře

Šaty

Sukně

Halenky