Olympijské hry Nike

Olympijské hry Nike

Dokonce i ve sportovním oblečení chcete vypadat stylově a módně. Výběr Nike olympiády, můžete bezpečně jít nejen na sportovní hřiště, ale také jít na procházku s přáteli.

Funkce modelu

Olimpiyka zažila svůj vrchol popularity v sovětských časech po olympijských hrách v 50. letech. Členové týmu nosili toto pohodlné a nezapomenutelné oblečení se zipem dosahujícím středu hrudníku.

Dnes je olympijské tričko typem sportovního oblečení se stojatým límcem, elastickými pásy na rukávech a v pase, stejně jako zipem po celé délce výrobku.

Košile je vyrobena z různých tkanin, jako je bavlna, vlna, polyester a elastan. Přírodní látky se používají častěji v olympijských mikinách univerzální povahy, zatímco syntetické tkaniny se používají pro sportovce, kteří si cení věci, které dokonale zapadají na postavu a nebrání pohybu.

V současné době produkují olympijské ženy mnoho výrobců sportovního oblečení, například světově proslulou značku Nike.

Americká společnost, kdysi vytvořená kvůli nedostatku dobré a levné boty pro sportovce, rychle získala lásku zákazníků. Jmenovitá značka koreluje se jménem řecké bohyně Niky. Stojí za to říct, že slavné „vzkvétající“ logo symbolizuje jeho křídlo.

Nike olympijské košile jsou dnes vyráběny v zemích třetího světa, což jim umožňuje být demokratické ve své hodnotě a ne nižší než u jiných světových značek v kvalitě.

K obleku

Olimpika je vhodná pro dívky a mladé muže, kteří vedou aktivní životní styl. Lehké materiály umožňují pokožce dýchat a zároveň je v nich teplo i při běhání za špatného počasí.

Trénink, odchod do obchodu nebo procházka v parku je kompatibilní s olympijskou košili Nike, protože nenáročné sportovní logo není nápadné, což vám umožní kombinovat ji nejen se sportovními kalhotami, ale i džíny z každodenního šatníku.

Je třeba říci, že olympijská mikina je nedílnou součástí sportovního stylu, který je v poslední době tak populární. To je úspěšně kombinován a kompanuyut s jinými věcmi, každý, kdo je alespoň trochu blízko tohoto trendu.

Barvy

Nike nabízí široký výběr barevných palet ve své značce oblečení.

Červená

Červená barva ve sbírkách Nike je vždy populární. Nasycené šarlatové barvy úspěšně kombinované s vínovými odstíny. Žluté a modré pruhy podél rukávu dodávají modelu jas.

 • Nejzajímavější detaily v červené košili jsou zámek, který dosahuje až do středu hrudníku, a rukávy, které mají otvor pro palec.
 • Některé červené barvy jsou doplněny širokými kontrastními kapsami.

Černá

Černé olympijské tričko je klasický sportovní styl. Logo Nike na tomto pozadí vypadá velkolepě. Bílé pruhy a lesklý zip dodávají modelům v černých barvách stylový twist.

Není tajemstvím, že temný tón je univerzální. S tímto stylem si stylisté společnosti vyzdobili klasickou olympijskou košili s oranžovými, světle zelenými, šedými a bílými vložkami na rukávech. Také jsou tučné varianty, například v kyselých žlutých odstínech.

Modrá

V modré paletě barev identifikovala Nike několik módních odstínů. Olympijské proužky jsou tedy k dispozici v modrozelené, tmavě modré barvě, stejně jako světle modrá, blízko modré.

Designéři značky míchají barvy s talentem, tvořící hladké přechody tónů na ramenou od světla k tmavším.Bohatá modrá barva je zdobena modrými akcenty na rukávech a mění se v pravidelný model na stylový předmět vytvořený jemnou chutí designérů.

Bílá

Při poslechu nepraktičnosti bílé se člověk nemůže obdivovat jeho harmonické spojení s jakýmkoliv oblečením. Ten sportovní od Nike není výjimkou. Stylové modely se zipem v bílé barvě jsou doplněny světlými rukávy od žlutého tónu po odstín popelavé růže. Je třeba říci, že vložky na košili ve formě bílých rukávů vypadají méně stylově, nicméně jsou vystaveny znečištění v menší míře.

Černá a bílá

Černé a bílé verze sportovního oblečení značky jsou zdobeny malými pruhy a stylovými barevnými kombinacemi. Tak, na bílém pozadí, černé logo, který může být malý znak na hrudi, a moci projít podél obrysu na celém povrchu přední části olympijského pásu, se stane jasným prvkem.

Fialová

Violet zaujal vedoucí postavení v olympijských tričkách pro muže a ženy. Jasně nasycená barva a tlumený lilek jsou harmonicky kombinovány s růžovými a červenými vložkami na rukávech a kapuci.

Žlutá

Mimo deště a trénink? Nasaďte si jasnou teplou košili a neváhejte jít do třídy, módní bohatá barva potěší vás i ty kolem vás. Žluto-zelené odstíny se staly populární v této sezóně.

Odrůdy

Společnost Nike spolupracuje s velkým počtem sportovních klubů, vydává nové linie stylového a pohodlného oblečení.

Spartak

26. července Nike představila novou uniformu pro fotbalové hráče FC Spartak. Červená barva formy stručně zředí bílý vodorovný pruh na hrudi. Logo a brána jsou vyrobeny v klasické černé barvě.

Barcelona

Olimpik se symbolikou katalánců se liší na černém pozadí s světle modrým vodorovným pruhem na hrudi. Logo a pruhy na rukávech a ramenou jsou také vyrobeny v modré barvě.

Manchester se spojil

Sportovní oblečení pro Manchester United vydané v červené barvě. Hruď je zdobena na pravé straně - logo Nike a vlevo - znak klubu ve formě pruhů. Brána je vyrobena v černé a bílé barvě.

Portugalsko

Variace tvaru pro Portugalsko se provádí v tmavě červeném barevném schématu s přidáním zelených pruhů na stranách. Na hrudi je náplast ve formě klubového znaku a logo společnosti.

Chorvatsko

Stylové chorvatské uniformy zahrnují bílou mikinu s jasně bílým a červeným znakem klubu. Logo Nike je vyrobeno v červené barvě.

Přehled zajímavých novinek z nejnovější kolekce

 • Stylová novinka společnosti se stala olympijskou košili v tmavém barevném provedení s vnitřním obložením kapuce v zářivě zelené barvě. Takový obraz nebude bez povšimnutí.
 • Další novinkou se stala olympijská košile v barvě melanže. Černá hrana na okrajích výrobku se stala tenkou stylovou součástí modelu.
 • Olimpikové za tuto sezónu potěšili svou praktičností. Kapsy na zip, kapuce, která opakuje tvar hlavy, činí model neuvěřitelně pohodlným.

Stylové obrázky

Nike usnadňuje vytvoření sportovního a stylového luku.

Muži

 1. Žlutá košile se zeleným lemováním potěší čerstvostí a bohatostí barev.
 2. Červené klasické olympijské tričko s bílými pruhy na rukávech dokonale zapadne do sportovního obrazu.
 3. Dovednost kombinace barev je rysem společnosti. Černé olympijské tričko s bílými a šedými pruhy je vhodné pro sportovní i každodenní luk.

Ženy

 1. Černé olympijské tričko s růžovými pruhy zdůrazňuje dívčí ženskost a romantiku i ve sportovním setu.
 2. Bílé sportovní tričko s černými pruhy na rukávech vytvoří klasický typ sportovního oblečení.
 3. Mikina Orange minimalismus zdobí pouze malé firemní logo. Přes monotónnost je košile jasným a chytlavým prvkem šatníku.
Poznámky
Autor komentáře

Šaty

Sukně

Halenky