Mikiny s otevřenými rameny, záda, břicho

Mikiny s otevřenými rameny, záda, břicho

Jaké šatní skříně umožňují dívkám zdůraznit ženskost, hravost a svádění? Mikiny s otevřenými rameny, záda, břicho. Často jsou vybíráni právě lidmi spravedlivého pohlaví, kteří jsou hrdí na určitou část svých těl a chtějí se chlubit.

Je zajímavé, že dívky si takový styl svetrů vybírají nejen v teplém období, ale i v zimě, a zdá se, že je tedy nevhodné otevírat určité části těla. A to vše proto, že takové bundy mohou být vytvořeny jak z lehce tekoucích tkanin, tak z husté teplé příze.

Vlastnosti a výhody

Jen asi před padesáti lety by svetr, pikantní odizolované rameno, břicho nebo záda dívky způsobily šok a násilné odsouzení veřejnosti. Je dobré, že se teď všechno změnilo a dívky mohou být v těchto svůdných šatech plné talentu.

Takové mikiny vždy přitahují pozornost opačného pohlaví, a proto zvyšují sebeúctu žen. S pomocí těchto bund může doslova ovládat její vzhled.

Chcete přidat obraz snadné hravosti a nenápadné sexuality? Přijďte si za pomoci bundy s volným střihem, obnažte jedno rameno. Líbí se vám obraz válečného, ​​ale svůdného amazonu? Vyberte si elegantní top nebo svetr s holými rameny na popruzích. Pokud chcete vypadat co nejvíc romanticky a bezbranně, vyberte si bundu s holým hřbetem nebo rameny.

Populární modely

Moderní designéři mají různorodé modely slaných svetrů k nemožnosti. Jediným společným rysem absolutně jakéhokoliv modelu je volný střih, který dává obrazu nějaké tajemství. Chtěl bych hovořit podrobněji o současných populárních stylech.

S jedním otevřeným ramenem

Hlavním rysem tohoto stylu je asymetrie. Model bundy je v oblasti krku vždy poněkud prodloužený, protože z něho padá jedno rameno, jako by náhodou spadlo. Tyto svetry mohou mít mírně rozšířené rukávy a být doplněn volánky kolem výstřihu. Tam jsou také modely, jejichž krk je zdoben krajkou, korálky, kamínky nebo korálky. Kromě toho existují modely s asymetrickým krkem, které zcela odkryjí paži, rameno a klíční kost.

Holé ramena

Styly těchto bund mohou být velmi rozmanité. Existují modely s mírně otevřenými rameny nebo otevírajícími i dekory. Bunda může být současně s popruhy a rukávy a druhá může být úzká a rozšířená. Popruhy bundy mohou být zkroucené kolem krku, jako na plavkách. Velmi zajímavý je model bundy s holými rameny a krátkými rukávy, jako je letní šaty nebo tričko.

Na gumičce

Model bundy s holými rameny na gumičce je nyní velmi populární. Elastický materiál je vložen do krku a je tak upevněn na ramenou. Ve spodní části popruhu se vkládá do gumy zkrácené modely svetrů, jejichž délka nedosahuje do boků. Mikiny s elastickým lemem jsou volným střihem a vejdou se do jakéhokoliv prvku skříně.

Zpět otevřený

Výřez na takových svetrech je často svázán s elegantní luk přitáhnout pozornost. Modely s lukem lze označit za nejvíce omezené, protože pokud výstřih není zdobený, vypadá to velmi svůdně. Může být polokruhový, kosodélníkový, oválný, trojúhelníkový nebo lichoběžníkový. Často jsou tyto bundy vybírány dívkami s krásným tetováním na zadní straně. Univerzální lze označit jako model s tlačítky na zadní straně - můžete je vytvořit, můžete vytvořit skromný obraz a rozepnout - pikantní.

Otevřené břicho

Jedná se o klasické vrcholy a ne jen.Mikiny s holým břichem mohou vypadat jako halenka nebo tričko. Existují modely s krátkými a dlouhými rukávy, rozšířené a úzké. Některé styly se mohou podobat sportovní kočce nebo dokonce lehkému mysu. Je zajímavé dívat se na svetry s břichem v podobě srdce, diamantu, trojúhelníku.

Tkaniny

Moderní designéři mohou vyrábět svetry s otevřenými rameny z různých materiálů. Jsou zde lehké letní modely bund z bavlny, šifonu, saténu, hedvábí a krajky. Teplejší vzorky mohou být vyrobeny z vlny, angory nebo jiné teplé příze. Pro letní a zimní období jsou nejčastěji vybírány dva typy bund.

Pletené

Takové svetry lze nazvat univerzální, ale nejčastěji se nosí v mimosezóně av létě. Styl může být volný, těsný nebo dokonce beztvarý. Barvy těchto bund jsou často monotónní, ale mohou být jiné.

Pletené

Mikiny z teplých hustých přízí se nosí v chladném období a od lehké - na jaře a na podzim. Takové jehly se často pletou podle schémat a hotový výrobek někdy překračuje všechna očekávání. Kofta může doplnit originální vzory nebo pletené klasické prolamované viskózní. Výrobek může vytvořit z měkké a příjemné na dotek příze nebo lehce pichlavý, ale spíše teplé vlákno.

Dekorace a dekorace

Mikiny s otevřenými rameny, zády a břichem jsou často zdobeny různými dekorativními detaily. Na styly pleteniny to může být knoflíky, flitry nebo řetězy. Pletené svetry mohou ozdobit pletené prvky, jako jsou květiny nebo kuličky nití. Ale nejlepší dekorace pro pletený svetr je původní vzor. Zvažte, co je v současné době obvyklé zdobit modely nestydatých halenek.

Flitry

Brilantní šupiny a pruhy obvykle vyniknou nejvíce pikantním detailem. Pokud má bunda otevřená ramena, jsou kolem krku šity různé korálky a kamínky, aby se zvýraznila nejzajímavější oblast na těle. Totéž lze říci o oblasti zad a břicha. S pomocí flitrů, různé vzory a vzory mohou být použity na pletené svetry, ale tento typ šperků není příliš relevantní nyní. Nejčastěji si vyberete prosté modely bez vzorů s malým množstvím kamínků, korálků nebo výšivek.

S pérákem

Propady vypadají krásně jak na letních modelech bund s otevřenými rameny, tak na zimních. Lehčí, pletené kopie v oblasti dekoltu jsou zdobeny objemnými volánky a vložkami. Tento doplněk dělá svetry ještě více originální, romantické a ženské. Pro zimní modely svetrů je volumetrický míček často pleten nezávisle. Styl dostane objem v oblasti ramen, a bunda vypadá velmi expresivně, je to možné a stylové.

Skutečné barvy

V této sezóně módní návrháři nabízejí mladé dámské svetry s výřezy v různých odstínech. Statečné dívky, které chtějí vyjádřit svou touhu po svobodě, vybírají bundy s holými rameny jasně červeného odstínu. Jemné a romantické povahy si vybírají svetry z pastelových odstínů, protože nejlépe zdůrazňují ženskost a krásu dívky.

Světlé a stylové mladé dámy raději nosí bundy více jasných odstínů - žlutá, oranžová, modrá, zelená, tyrkysová, mentol, fialová, růžová. Stín, který je stále relevantní, lze nazvat klasikou.

Bílá

Dívky dávají přednost výběru barvy něhy, mládí, slavnosti a krásy v létě. Ačkoli bundy této barvy a spíše brandy, harmonicky vyrazily zlatou barvu opálení na kůži a dívka vypadá ještě roztomilý a svůdná. Pokud se vám líbí svetry s otevřenými rameny, pak se tento odstín dokonale hodí nejen v ležérní a večerní, ale i v business image, pokud neexistuje oblečení.

Černá

Alternativa k bílému odstínu v obchodním stylu.Černé modely v neformálním vzhledu mohou dívku poněkud zjednodušit, i když pouze v případě, že bunda není doplněna originálním prvkem v podobě míčku a saténovou mašlí. Diverzifikace obrazu pomůže správnému výběru skříně. Takže pod černým topem nebo svetrem s otevřenými rameny a zády můžete nosit sukni s vysokým pasem nebo rozšířenou na podlahu.

Co na sebe

Modely bund s holými rameny, zády a břichem vypadají skvěle v kombinaci s rozšířenou sukní na podlaze nebo sukní s vysokým pasem. Jsou dobře kombinované s džíny a klasické kalhoty, midi sukně, šortky a kalhoty jako kalhoty. Jednoduše řečeno, najít harmonickou kombinaci s nimi není vůbec obtížné.

Jak se nosí

Když si koupíte bundu s holými rameny, mnozí se potýkají s problémem výběru vhodné podprsenky. Je lepší zvolit model živůtku bez popruhu nebo s popruhy, které jsou přizpůsobeny svetru.

Poznámky
Autor komentáře

Šaty

Sukně

Halenky