Olympiády Adidas

Olympiády Adidas

Adidas je jednou z nejoblíbenějších světových značek. Vyrábí všechny druhy sportovního oblečení. Adidas olympijské košile jsou ve velké poptávce - pohodlné oblečení pro každý den.

Funkce modelu

Olimpic ženy jsou vyrobeny z různých materiálů. Obzvláště oblíbené jsou přírodní, jako je bavlna a vlna. Mnoho lidí si vybere a syntetické materiály jako fleece, elastan, polyester.

 • Nejoblíbenější dámské olympijské košile jsou vyřezávány klasickým způsobem a ladí s silueta.
 • Adidas také vyrábí více originálních modelů, ve kterých je linie ramen podhodnocená.
 • K dispozici je velký výběr obojků: vysoký a ne vysoký, elastický, drážkovaný, stojací límec.
 • Existují modely, které zahrnují šité kapuce s kravaty.

Největší poptávka je po olympijských baňkách, zdobených zipem z horní strany na dno výrobku. Ale existují modely s tlačítky. Ve spodní části Olympiiky je elastická drážkovaná hrana, která dobře sedí na obrázku.

Dlouhé olympijské hry. K dispozici je také raglánový rukáv. Existují modely s otvory pro palce. Barvu rukávů lze kontrastovat s hlavní barvou modelu a kombinovat s manžetami.

Většina modelů je vybavena kapsami. Jsou drážkované, na zip, nad hlavou. Adidas poskytuje pohodlné klokaní kapsy pro různé drobnosti nebo boční obložení.

Zdobené nejrůznějšími způsoby. Najdete zde modely, na kterých jsou našité reflexní detaily. A to jsou nepostradatelné prvky pro bezpečné sporty v noci.

Krásně zdůraznit obrys pruhu bílé barvy, které tvoří rukávy. A samozřejmě na všech modelech je k dispozici tradiční značka značky Adidas - trojlístek. Je umístěn na hrudi, rukávech, na zadní straně.

K obleku

Jako oblečení pro každodenní nošení je košile v šatníku každého člověka. Nosí ho muži, ženy, děti, mládež všech věkových kategorií a staví se.

Olimpiyka je určena především pro pohodlí, takže není třeba přemýšlet o tom, zda vám bude vyhovovat či nikoliv. Ale módní mladí lidé používají tento kus oblečení k zvýraznění svého stylu. K tomuto účelu by měla být košile vybrána velmi pečlivě, vedena barvou, stylem a kombinací s jinými oděvy.

Možnosti designu od Adidas vytvoří skutečný módní obraz, dokonce od “obyčejného” olympijského.

Zbarvení

 • Barevná škála olympioniků z Adidasu je různorodá, ale spíše tlumená.
 • Převládají černé, šedé a bílé barvy.
 • Milovníci jasnějších modelů si však mohou koupit vícebarevné olympijské pruhy, například trikolorní, v bílé, červené a modré barvě.
 • Tam jsou čistě růžové možnosti.
 • Pro ženy jsou prezentovány elegantní vzory s květinovými potisky.
 • Většina modelů pro muže je šedá nebo černá. Ale je tu barva, tmavě modrá, kaštanová olympiáda.

Populární modely

Koncept Olympiika se v mysli sovětského muže objevil před více než půl stoletím. A doposud jsou poptávány modely posledních desetiletí. Fanoušci tohoto oblečení hledají prodej olympijských košil 80. a 90. let. Dnes jsou tyto šaty již považovány za vinobraní.

Stejné vzácnosti jsou Olimpiks z Adidas SSSR. V 80. a 90. letech vyráběly modely s náplastí Sovětského svazu. V prodeji lze nalézt v exkluzivních kopiích od soukromých osob.

Originální modely Adidas v Moderní verze je kolekce všech módních trendů ve světě sportovního oblečení. Jedná se o výrobky klasického řezu s vysokým límcem a uzávěrem na blesku. V moderních variantách jsou prezentovány v různých barvách. Módní verze je zdobena květinovým potiskem a velkým trojlístkem na zadní straně.

Modely Superstar také několik desetiletí. Objevují se poprvé a jsou navrženy tak, aby vymazaly hranice mezi sportem a módou ulice.A dnes tuto funkci úspěšně plní.

Sbírky Výkon Adidasu aby byl trénink pro sportovce co nejjednodušší. Zahrnuli všechny moderní technologie do výroby sportovního oblečení a nadále doplňovali „chytré“ produkty.

Koncept Clima365 navržen tak, aby poskytoval maximální pohodlí, když je výrobek v přímém kontaktu s pokožkou. Je prezentován ve variantách ClimaProof, ClimaLite, ClimaCool, ClimaWarm.

ClimaProof
ClimaLite
ClimaCool
ClimaWarm.

Tkaniny z každého konceptu se vyznačují lehkostí. Jsou navrženy tak, aby poskytovaly vynikající ventilaci vzduchu. V závislosti na účelu (léto nebo zima) se dobře udržují v teple nebo naopak umožňují pokožce dýchat a nechat ji uschnout i při intenzivním tréninku. A také aktivně odstraňují vlhkost a teplo z kůže. Při těchto nákladech poskytuje maximální pohodlí při tréninku.

Pro ruský národní tým, Adidas vyrábí speciální řadu oblečení s logem společnosti RFU. Fanoušci a vlastenci své země si mohou s těmito značkovými náplastmi koupit Olimpiks a další druhy sportovního oblečení.

Přehled zajímavých novinek z nejnovější kolekce

 • Ze zajímavých olympiád nejnovější kolekce je možné zmínit olympijské tričko Adidas Originals. Bohatá kaštanová barva (kaštanová), vybavená střihem, zdůrazňuje mužnost mužské postavy a krásně zapadá do trupu. Podepsat vlnitý límec a nápis podél rukávu krásně doplní sportovní vzhled.
 • Mezi ženskými modely vyniká květinová verze sportovní olympijské košile. Celoplošný tisk. Je navržen ve stylu 80. let a prezentován v chladných zimních barvách. Klasická košile je orámována klasickým stojacím límcem, drážkovaným límcem a širokým spodním okrajem.
 • Fanoušci více sytých barev si mohou vybrat mikinu Firebird. Je také vyzdoben módním květinovým potiskem v modré, červené a růžové barvě.

Stylové obrázky

Muži

Muži vytvořit módní obraz vybrat oblečení je mnohem jednodušší než ženy. Sportovní kalhoty i kalhoty, džíny a sportovní obuv jsou kombinovány s olympijskými mikinami.

Ženy

 1. Pokud máte rádi olympijské košile, neznamená to, že romantické obrazy nejsou pro vás. Jeden z nejvíce stylových vzhledů je O-shirt a maxi sukně.
 2. Vynikající olympijské tričko bude vypadat s džíny. Dejte obraz sexuality a romantiky boty na vysokém podpatku.

Ať už si vyberete adidas olympijské kousky, můžete svůj vzhled vždy doplnit o oblečení a obuv ze stejné série. Kalhoty, tenisky, batohy ve stejných barvách a potiskech jako olympijské košile vám pomohou najít perfektní oblek.

Poznámky
Autor komentáře

Šaty

Sukně

Halenky