Vlasová maska ​​kompliment

Vlasová maska ​​kompliment

Můžete dát svým vlasům dobře upravený vzhled, hedvábí a zdravý lesk bez procedur salonů. Vlasová maska ​​Doplněk dodá vašim vlasům lesk, který přitahuje obdivné pohledy jen v několika případech.

Vlastnosti a výhody

Ruská značka Compliment představuje širokou škálu kosmetických výrobků. Populární a prostředky pro obličej a kosmetiku pro tělo.

Zvláště rád zákazníků vlasových masek, které mají oproti analogům významné výhody.

 • Skvělé složení. Produkty zahrnují cenné oleje, vitamíny a jiné zdravotnické doplňky pro zdraví a krásu kadeří.
 • Skvělý výsledek. Již od první aplikace se stav vláken výrazně zlepšuje, což potvrzují četné recenze spokojených zákazníků. Mnozí argumentují tím, že účinek použití výrobků Compliment není nižší než výsledek použití luxusní profesionální kosmetiky.
 • Přiměřená cena. S dostatečně velkým objemem a vynikajícím složením masky jsou poměrně levné.
 • Příjemná vůně. Každý výrobek má jedinečnou vůni, kterou si můžete vychutnat během procedury.
 • Snadné použití. Každý výrobek je ve vhodném plastovém obalu. Víko těsně přiléhá k plechovce a brání vniknutí vlhkosti. Textura je krémová, hustá, snadno rozptýlená přes vlasy a neteče. Po zákroku se snadno vymývají a nezanechávají pocit lepkavosti.
 • Ekonomická spotřeba. Vzhledem k bohaté struktuře a velkému množství peněz je jedna sklenice dost dlouhá, a to i při pravidelném používání.

Balení obsahuje vždy podrobné informace o hlavních složkách a jejich účincích a také o způsobu použití výrobku.

Aplikujte přípravek na mokré vlasy a po stanovené době opláchněte teplou vodou. Výrobky určené k výživě, obnově a dávání lesk na zámky se nejlépe používají na čisté vlasy. Mnoho lidí aplikuje pepřovou masku na šamponování a pak se omyje šamponem. Doba expozice prostředků - od 5 do 15 minut. Záleží na výrobku a je uveden v pokynech banky.

Výrobce varuje před možnou individuální intolerancí na některé komponenty. Proto, pokud je tendence k alergiím, je lepší předběžnou kontrolu nástroje na vnitřním ohybu lokte.

Odrůdy

"Celková oprava"

Tato maska ​​je zaměřena na prameny hluboké obnovy. Navrhnutý výrobek pro poškozené, křehké a suché vlasy. Bude to skutečná spása pro milovníky stylingu s teplým fénem nebo žehličkou, stejně jako pomůže obnovit dobře udržovaný a zdravý vzhled vašich vlasů po bělení a propouštění.

Hlavní účinné látky: keratin, kyselina hyaluronová, panthenol, ceramidy (ceramidy).

 • Ceramidy posilují krevní oběh pokožky hlavy, urychlují proces regenerace, chrání vlasové folikuly před vnějšími vlivy.
 • Kyselina hyaluronová zaměřené na zvlhčování. Zakrývá každý vlas, plní ho vlhkostí, zajišťuje pružnost, hladkost a lesk kudrlinek.
 • Keratin součástí struktury lidských vlasů. Tato složka obnovuje poškozené oblasti každé srsti, odstraňuje suchost a křehkost. Vytváří také ochranný film, který minimalizuje nové poškození a prodlužuje životnost odstínu barevných kudrlinek.
 • Panthenol - terapeutická složka zaměřená na nápravu poškození. Tato složka normalizuje pH pokožky hlavy, neutralizuje účinky tvrdé vody z vodovodu. To také zvlhčuje vlasy, podporuje lepší pronikání živin.

Po použití masky se vlasy stanou nasycenými a hedvábnými, snadno se rozčesávají, rozptýlí se v měkkých vlnách. Objeví se lesk, křehkost a špička špičky. Kudrlinky zůstávají po dlouhou dobu čisté a světlé.

"Extra svazek"

Tento výrobek je určen pro tenké vlasy bez objemu.

 • Maska má sladkou květinovou vůni díky obsahu kyseliny mléčné. Také se skládá z aminokyselin, keratinu, panthenolu, glukonátu vápenatého a rostlinného komplexu.
 • Aminokyseliny vyživují každé vlasy, nasycují ho silou a energií. Posilují kořeny, normalizují metabolismus v pokožce hlavy, zastavují vypadávání vlasů a podporují jejich růst.
 • Komplex "Baicapil" zahrnuje tři účinné látky. Jedná se o extrakty sóji, pšeničných klíčků a kořenů lebky Bajkal. Tyto složky rostlin tónují pokožku hlavy, zvlhčují, zjemňují, chrání před negativními vnějšími vlivy (včetně ultrafialového záření).

Soudě podle hodnocení, maska ​​opravdu dává kudrlinky lesk, měkkost a hedvábí. Vlasy vypadají vizuálně svěže, ale použití výrobku nedává znatelné množství.

Kromě toho, dívky s suché a poškozené vlasy v tomto nástroji nemají dostatek výživy. Mají rádi obnovující masku a nástroj "Oil Therapy".

"Olejová terapie"

Tato maska ​​s efektem laminace je bohatá na oleje a živiny. Skládá se z makadamie, arganového, kokosového, karitového oleje. Obsahuje také keratin, glycerin a panthenol.

Výrobek je ideální pro prameny poškozené perm, bělením, stripováním a dalšími agresivními postupy.

Nástroj má jemnou, lehce mastnou konzistenci, krémový odstín a jemné orientální aroma.

 • Arganový olej - Zdroj cenných nenasycených mastných kyselin, vitamínů a antioxidantů. Vyživuje každé vlasy živinami, změkčuje, odstraňuje suchost. Kadeře jsou vyhlazené, lesklé, elastické a elastické.
 • Makadamský olej obsahuje také mnoho vitamínů a stopových prvků. Obnovuje poškozené oblasti vlasů, zklidňuje pokožku hlavy.
 • Kokosový olej dává pramenům lesk, sílu a pružnost. Zastavuje vypadávání vlasů, zabraňuje křehkosti a průřezům špiček.
 • Bambucké máslo změkčuje, zlepšuje regeneraci, chrání před ultrafialovým zářením.

Při prvním použití tohoto výrobku se mění i těžce poškozené vlasy. Kadeře se stávají měkkými, hladkými a příjemnými na dotek. Jsou snadno hřebeny, stávají se hedvábnými a získávají zrcadlový lesk.

Jediná námitka - milovníci objemných účesů, tato maska ​​nebude fungovat. Tento postup zanechává efekt laminovaných, dokonale vyhlazených pramenů.

"Naturalis" s pepřem

Intenzivní maska ​​s pepřovým extraktem je určena k boji proti vypadávání vlasů. Posiluje prameny po celé délce, zastavuje vypadávání vlasů, stimuluje růst nových.

Hot pepper v kombinaci s vanilkovým etherem probudí vlasové folikuly. Intenzívní zahřívání horní vrstvy pokožky hlavy, zrychlení krevního oběhu, aktivace buněčného dělení. To vše zajišťuje posílení kudrlinek a zvýšení jejich tloušťky.

Přípravek navíc obsahuje keratin, panthenol a další pečující přísady. Vyživuje vlasy, obaluje je ochrannou fólií, zabraňuje ztrátě vlhkosti, rozbití a mytí odstínů barevných pramenů.

Maska má růžový a broskvový odstín a bohaté sladké aroma s pepřem.

Je možné dát prostředky jak před, tak i po mytí hlavy. Hlavní je, abyste si během procedury nedotýkali očí! V opačném případě riskujete závažné podráždění. Po zákroku důkladně opláchněte ruce.

Tento nástroj je jedním z nejpopulárnějších. Po první aplikaci jsou prameny vizuálně transformovány, svítí, vypadají živě, nasycené a hedvábné.

Hlavní efekt zákazníka je zaznamenán asi po měsíci pravidelného používání výrobku.Maska skutečně podporuje růst vlasů a snižuje jejich ztrátu.

Během procedury dochází k mírnému pálení pokožky hlavy, což je naprosto normální, vzhledem k principu výrobku. Je důležité důkladně omýt masku nejpozději 15 minut po aplikaci, aby se zabránilo podráždění pokožky hlavy.

Podívejte se na vlasovou masku Compliment, viz další video.

Poznámky
Autor komentáře

Šaty

Sukně

Halenky