Pánské a dámské klubové bundy - módní trendy Západu

Pánské a dámské klubové bundy - módní trendy Západu

V temperamentních 90. letech bylo vše, co infiltrovalo do Ruska ze zahraničí, považováno za neuvěřitelně strmé. Pánské a dámské klubové bundy jsou módním trendem Západu, kterého si mohli dovolit jen nejjasnější občané. Ti, kteří se nemohli chlubit dobrým chováním, je dostali kvůli velkému tahu.

V časných 2000s, popularita klubových bund v Rusku dosáhla jeho apogee, díky domácím rapovým umělcům, kteří začali nosit je u koncertů a objevit se v televizi. Od té doby se klubové bundy staly spojeny výhradně s rebelskou rapovou kulturou, i když jejich původní nápad byl úplně jiný.

Trochu historie

První analogy klubových bund se objevily v Americe před dvěma stoletími, díky studentům Harvardu. Všichni, kteří měli ve sportu zvláštní úspěchy, šili na své podobě znak sportovního klubu nebo první písmeno jména, jako by se chválili ostatním: „Patříme k elitě.“

Jejich nápad postupně získávali další vysokoškolští studenti. Dokonce i ti, kteří studovali dobře, mohli vizuálně deklarovat svou volnost tím, že prošly první dopis vědeckého předmětu, ve kterém uspěli.

Módní tradice se rychle rozšířila i do dalších vzdělávacích institucí v USA.

Brzy, populární studenti už nemuseli nezávisle šít dopisy na jejich svetrech - bundy bundy klubové bundy se objevily s ready-made pruhy. Nemohly být zakoupeny v obchodech, byly vydávány k výběhu žáků, aktivistů, kapitánů úspěšných sportovních týmů nebo jejich hlavních roztleskávaček.

Zajímavosti

Zvědavě, klubové bundy byly původně primárně mužský prvek šatníku. Ale protože všechny sny dívek se setkají s populárními sportovními chlapci, klubová bunda se stala druhem milostné trofeje.

Dívky, kterým se podařilo získat srdce vznešeného chlapa, mohly v tichosti vyprávět o svém vztahu, přicházet do vzdělávací instituce v klubu zvoleného.

Populární sako je nyní velmi snadné zjistit podle stylu. Vyznačuje se širokým elastickým páskem na rukávech, spodním baru a krku, stejně jako blesky nebo knoflíky vpředu. Bunda je vyrobena z vlny nebo bavlny a rukávy jsou vyrobeny z kůže.

Kdo nosí

Klubové bundy už dávno přesahují zdi škol a univerzit a jsou pořádány profesionálními sportovními kluby jako uniforma pro hráče.

Žhnoucí fanoušci amerického basketbalu, baseballu nebo hokeje se snaží připojit se ke slavným hráčům a nosit bundy s emblémy svých oblíbených týmů.

Skutečný „club-kurtochny boom“ však můžeme vidět mezi hvězdami globálního show businessu. Prakticky všechno je zdobí - od populárních rapperů až po popové zpěváky a rockery.

Hvězdy v klubových bundách

Láska celebrit pro klubové bundy je zcela pochopitelná - patří k elitě. Pokud se budete řídit modely bund vybraných hvězdami, můžete říci, že jsou také vynikajícím nástrojem pro vyjádření své vlastní individuality:

  • Nejodpornější americká zpěvačka, Lady Gaga, si vybrala klubovou bundu, která byla plně vyšívaná vpředu s hroty. Zadní strana hvězdné bundy je zdobena obrovským křížem stejných trnů. Velký černý pruh ve tvaru písmene „M“ je v souladu s bílými koženými rukávy.
  • Sladké vlasy dívky pet na 16 - Justin Bieber preferoval klasickou červenou bundu na knoflíky. Proužek ve tvaru písmene „B“ nám připomíná jeho jméno, i když to na to možná neudělal.
  • Král popu, Michael Jackson, měl také klubovou bundu. Červená s nápisy M a rukávy ze žluté kůže.

Mezi rappery, kteří kdysi nosili klubové bundy, lze identifikovat Kanye West, Decl a Legalize.Ale pokud si myslíte, že klubové bundy jsou k dispozici pouze celebritám, pak se mýlíte.

Prohlédněte si oblíbené modely

Už jste slyšeli o bombardovacích bundách? Jedná se o moderní interpretaci klubových bund z minulého století. Oni, stejně jako dříve, jsou populární mezi muži a ženami, ale prošli nějakými úpravami.

Ženy

Z kolekce s bombardovací bundou si ženy často vybírají prošívané, izolované bundy, které si mohou všimnout kabátů a barevných modelů. Originální knoflíky a zipy mohou být nahrazeny knoflíky, ale povrch ve formě elastických na manžetách, lemu a krku zůstává stejný.

Muži

Pokud jde o muže, preferují modely, které jsou více podobné klasice. Jediný rozdíl může být barvy a nedostatek pruhů.

Designové věci

Klubové bundy, které jsou přesně stejné jako původní modely z 30. až 50. let, jsou vyrobeny pouze v Seattlu Ebbets Field Flannels. Slavní návrháři a módní návrháři si oblíbili klasický model bund tak, že se rozhodli zahrnout je do svých sbírek, samozřejmě s některými dodatky a změnami.

Nyní můžete najít designérské klubové bundy od Tommy Hilfiger, Ralph Lauren, DC Shoes, Aeropostale a další. Bundy jsou zdobeny vícebarevnou výšivkou, obrázky a emblémy a také se liší v zajímavých barevných kombinacích.

Poznámky
Autor komentáře

Šaty

Sukně

Halenky