Černá bunda - všestrannost a praktičnost!

Černá bunda - všestrannost a praktičnost!

Populární modely

Černé bundy jsou běžným oděvem mezi muži, ženami a dospívajícími. Proto existují různé modely a typy černých bund. Níže se podíváme na ty nejoblíbenější.

S kapucí

Tento model se často nachází v izolovaných černých bundách a větrovkách. Jsou pohodlné a praktické pro všechny povětrnostní podmínky. Tato verze bundy je ideální jako ležérní oblečení.

Žádná kapuce

Tento model se nejčastěji používá u kožených bund, které jsou oblíbené zejména u žen. Jsou vhodné pro podzimní nebo jarní období, protože chrání před větrem. Kožené černé bundy bez kapuce se v poslední době staly také stylovým a módním kusem oblečení.

Krátké

Krátká verze této bundy vytváří spíše stylový vzhled a ne jako praktickou černou bundu pro teplo. To je velmi běžné u dívek a je vzácné mezi pánskými bundami.

Dlouho

Prodloužené černé bundy jsou nejčastěji používaným oděvem v zimě i na chladném jaře a na podzim. Nosí je muži i ženy. Tento model je skvělou volbou pro lidi, kteří neradi nosí kabát, ale zároveň chcete, aby byla horní část nohou teplá během chladného období.

Na blesk

Model černé bundy se zipem - nejběžnější mezi různými bundami. Dodává se v teplých modelech, protáhlých, zkrácených a mnoha dalších. Tento model je univerzální a praktický v každodenním životě.

Zapnul

Tento typ je méně obvyklý než ten předchozí, ale někteří dávají přednost. Dívky považují velká tlačítka za zvýraznění některých černých bund. Takové bundy jsou méně praktické, protože knoflíky mohou často vypadat s častým opotřebením a nejsou tak pohodlné jako bundy na zip.

Co na sebe

Na černou bundu často vzniká otázka: co s ní nosit? Jaké oděvy bude vypadat harmonicky, ale ne bez chuti? Dále se pokusíme odpovědět na tyto otázky.

Pro ženy

Prodloužené dámské bundy s kapucí dokonale zapadnou s džíny nebo šaty, zejména s rovným střihem šaty.

Pokud má bunda obvyklou délku, můžete nosit džíny a kalhoty a sukni s ní. Nicméně, model sukně by měl být vybrán pečlivě pro různé typy černé bundy, takže obraz jako celek vypadá stylově.

Kůže

Pokud jde o možnosti kůže, měly by být zvažovány odděleně, protože tyto bundy jsou v dnešní době velmi populární a jsou přítomny v šatníku téměř každého z nás. Černé kožené bundy mohou být různých modelů:

  • Klasický rovný střih. Bude dobře kombinován se sukní na kolena skládaných modelů nebo tužkou omezených barev. Také s ním můžete nosit tmavé jednobarevné džíny.
  • Zkrácené zdobené. Tyto bundy jsou vhodné pro večer, a někteří je nosit, jít do práce. Vypadají skvěle s černými rovnými kalhotami. Večerní možnosti mohou být doplněny šifonovou halenkou, například krémovou barvou. Pro každodenní nošení bude tato bunda vypadat perfektně s džíny v modrých odstínech.

Pro muže

Pánské černé kalhoty půjdou dobře s různými barvami džíny a kalhot. Černé hubené kalhoty nebo džíny jsou obzvláště vhodné pro kůži. Tato bunda je univerzální pro každého muže, takže její různé varianty jsou možné od teplých až po větrovky. V závislosti na účelu takové bundy, pod ní můžete nosit například svetr s velkým límcem pro zimní období.

Co může ozdobit

Chcete-li ozdobit nebo ozdobit tuto bundu může být různé způsoby. Například, aby se náplast, nýty nebo flitry, je také možné malovat, lemovat, zdobit nebo přidat límec. Samostatně budeme uvažovat o méně radikálním způsobu dekorace - oblázky.

S oblázky

Oblázky mohou ozdobit límec, rukávy, manžety nebo kapsy, zatímco můžete použít zcela jiné barvy. Jasný bude vypadat zvláště výhodný na černém pozadí. Velikost oblázku může být také od největší po nejmenší.. To bude záležet na vaší touze a místě, které chcete vyzdobit.

Přehled modelů od známých značek

Černé bundy, stejně jako každý jiný oděv, mají své vlastní značky. Nejběžnější jsou uvedeny níže.

Smock

Bundy této společnosti jsou vyráběny v Německu. Vyrábí taktické vojenské vrchní oděvy, stejně jako oblečení pro outdoorové aktivity. Jejich výrobky jsou odolné, trvanlivé a odolné proti mechanickému poškození.

Severní tvář

Tato společnost představuje několik typů bund pro různé účely. Vyrábějí sportovní volnočasové bundy pro outdoorové aktivity, bundy pro muže i ženy, modely vestavěného střihu pro holčičky a dlouhé bundy pro zimu, které dokonale snášejí nízké teploty.

Extra

Značka Extra je ruská značka, která vyrábí streetwear. Je určen pro mladé lidi, jeho produkty jsou poněkud neobvyklé, což umožňuje mladým lidem vyniknout. Bundy jsou vyrobeny z odolných a praktických tkanin.

Elvine

Švédská společnost vyrábí zimní oblečení výhradně na základě nejnovějšího vývoje. Proto jsou jejich bundy vyrobeny z high-tech materiálů. Hlavním úkolem společnosti je vytvořit co nejpohodlnější oblečení na zimu. V důsledku toho věnují zvláštní pozornost designu a kvalitě řezu.

Poznámky
Autor komentáře

Šaty

Sukně

Halenky