Módní zimní bundy Columbia

Módní zimní bundy Columbia

K obleku

Jsou lidé, kteří si nedokáží představit svůj život bez sportu, aktivní odpočinek. Tito lidé potřebují pohodlné a praktické oblečení, které se přizpůsobí každému počasí.

Kolekce značky Columbia Sportswear jsou vytvořeny pro lidi, kteří milují sport, milují pohodlí a pohodlí. Po zakoupení bundy Columbia, šance, že vaše dovolená bude nezapomenutelný nárůst, protože v takové bundě můžete zapomenout na špatné počasí.

Technologie Omni-Heat

Omni-Heat je nejznámější speciální technologií společnosti Columbia. Je založen na termoregulaci. Díky specializovaným stříbrným tečkám, které odrážejí teplo těla, je možné ho zachránit.

Bundy Columbia Omni-Heat navíc mohou odmítnout nadměrné teplo a vlhkost. Vrchní vrstva je velmi trvanlivá a ani po opakovaném praní se nepoškrábe. Kombinace speciálního základního materiálu a bodů umožňuje současně udržet teplo lidského těla a odvádět vlhkost ven.

Nejnovější nejnovější kolekce

Klasický model. Tento model je ideální pro ty, kteří se intenzivně věnují sportu a pro každodenní procházky. Styl bundy bude vyhovovat každé ženě dokonale, pas může být zdůrazněn s pásem, který je snadno nastavitelný. Kapota může být přeměněna na límec, jako dodatečná ochrana před chladným větrem. Bunda je na zip, má dvě boční a jednu náprsní kapsu.

Stylový model pro mládež. Bunda je vyrobena z nepromokavého dresu. Díky speciální impregnaci se materiál stal trvanlivým, trochu drsným. V takové bundě budete v zimě i na podzim pohodlní a teplý. Na bundě dvě kapsy na boku, zip. Bunda je na zip, je zde ventil, který chrání před větrem. Kapuce je zdobena kožešinou, v případě potřeby se změní na límec. Jedinou nevýhodou je, že model je určen pro vysoké dívky, od 178 cm.

Prošívaná sportovní bunda - Dobrá volba pro energickou dívku. Bunda je vyrobena z udržitelného materiálu se speciální vodotěsnou impregnací. Díky této impregnaci zůstává člověk vždy suchý. Tento model má speciální vlastnosti: sešitý obrys, střední délka, zapnutý zámkem, dvě vnější kapsy.

Zimní, velmi lehká, sako. Stabilizovaný střih, délka - střední. Vnější tkanina je vyrobena v módní paletě azurová obloha, tkanina je ošetřena speciální impregnací, která odpuzuje vodu. Zip, klasická kapuce, manžety na rukávech, spodní část bundy na úzké gumičce, kterou lze upravit, na hrudi je značka značky. Multifunkční bunda, kterou lze nosit s lyžařskými kalhotami a džíny.

Teplá dlouhá bunda dolů. Vnější vrstva tkaniny je vodotěsná, speciální podšívka s technologií Omni-Heat se nenechává v chladném vzduchu. Prodloužený střih, dvě boční kapsy, zahřívaná kapuce, zdobená umělou kožešinou.

Ženy

Columbia nabízí široký sortiment bund pro ženy. Zde najdete modely pro každý vkus a barvu. Kolekce Columbia nabízí ženám sportovní a městskou bundu; krátké bundy, středně dlouhé bundy (na hýždě) a dlouhé saka (těsně pod koleny); s kapsami a bez kapes; s kapucí a bez; s a bez strun; se speciálním povlakem a teplým plnivem.

Barevné a bohaté barvy, kožešinové vložky a dekorační prvky nenechají žádnou ženu lhostejnou. V columbia bundách je vhodné chodit s dětmi, hrát sport.Bundy Columbia lze nosit buď s džínové kalhoty nebo sukně.

A co není nedůležité, některé modely dámských bund jsou transformátory, to znamená, že koupíte jednu věc, budete mít 2 nebo 3.

Muži

Produkty Columbia jsou ve velké poptávce mezi muži, kteří hrají sport a preferují extrémní formu rekreace. Tajemství tohoto úspěchu spočívá ve speciálních technologiích, které společnost používá ve svých modelech. Ve spodní bundě je vše promyšleno do nejmenšího detailu. Například, rukávy jsou šity tak, že při zvedání rukou, zadní není holé, nebo kapuce, je vynalezen takovým způsobem, že může chránit člověka před silným větrem. Povrch téměř všech pánských bund je vodotěsný a větruvzdorný, ale zároveň tělo může „dýchat“

Pánské bundy, na rozdíl od žen, se vyznačují tiššími, klasickými barvami. Muži mohou také vyzvednout krátké i dlouhé saka. Všechny bundy pro pánskou kolekci jsou pokryty speciální technologií, která je chrání před lehkým deštěm nebo sněhem. Malé skvrny lze otřít vlhkým hadříkem, který je velmi pohodlný například při odpočinku. Na pánské bundy lze nalézt také kožešinové vložky.

Také v pánské zimní kolekci jsou bundy s elektrickým topením. Sada obsahuje nabíječku a dálkové ovládání. Pánské bundy mají také kapuci, která chrání před větrem a kterou lze v případě potřeby odstranit.

Dítě

Bundy pro malé, na stejné technologii jako pro dospělé. V bundách Columbia budou děti pohodlné jak v každodenním životě, tak iv cestování.

Bundy pro chlapce jsou vyrobeny v technologii Omni-Tech, díky které dochází k rychlému odpařování páry, ale zároveň je průtok větru a vody zvenčí zcela blokován. Další výhodou je speciální nátěr. Díky tomuto nátěru se voda odpuzuje a dítě nezmokne a pokud jsou malé skvrny, lze je snadno odstranit vlhkým hadříkem, který je velmi vhodný pro maminky.

Praktické bundy s jasným potiskem jsou prezentovány pro malé módy. Tato bunda je vhodná pro každodenní nošení i pro zimní sporty. Díky podšívce je vlhkost snadno odstranitelná zevnitř, zatímco se šetří teplo. Vnější vrstva nenechá studený vítr, nezmokne. Manžety a kapuce lze použít jako dodatečnou izolaci před větrem.

Jak umýt

  1. Bundy Columbia lze prát pouze ve studené vodě, na 30 stupňů.
  2. Pokud se jedná o vysoce kontaminované části, musíte tyto skvrny nejprve otřít mýdlem.
  3. Před umytím spodní bundy ji musíte otočit ven a upevnit ji zámkem.
  4. Pokud má spodní bunda vložku z kožešiny, je nutné ji rozepnout. Ale pokud kožešinovou vložku nerozepne, nezapomeňte, že tento sako nelze prát v pračce.
  5. Je lepší, když by se spodní bunda neměla umývat práškem, ale tekutým detergentem. Ve specializovaných prodejnách si můžete koupit speciální prací prostředek.
  6. Po umytí saka je třeba jej opláchnout ještě 3x, abyste se ujistili, že nejsou rozvody.
  7. Vzhledem k tomu, že není možné ručně stisknout spodní bundu, je nejlepší tuto práci dát do pračky nastavením režimu jemného praní.
Poznámky
Autor komentáře

Šaty

Sukně

Halenky