Bílé plavky 2019

Bílé plavky 2019

Letní móda se neustále mění, bílé plavky jsou však již několik let skutečným trendem.

Letní sezóna nadcházejícího roku není výjimkou. A to není překvapující, protože bílé plavky budou vypadat skvěle na opáleném těle. S jeho pomocí získáme čerstvé letní snímky. Po zakoupení bílé plavky bude dívka jistě přitahovat pozornost ostatních.

Jak si vybrat

 • Aby bylo možné se mýlit s volbou bílé plavky, stojí za to posoudit výhody a nevýhody své vlastní postavy. Existuje spousta modelů takových plavek, které umožňují upravit vzhled, vybrat model, který skrývá nedostatky a zdůrazňuje důstojnost. Pokud potřebujete zdůraznit krásu hrudníku, pak byste měli zvolit otevřenější model, obdařený krásnou linií výstřihu. Pokud chcete zdůraznit krásu tenkého pasu, pak to může být provedeno s pomocí vysokých horků, ve stylu 60. let.
 • Dalším kritériem při koupi plavek je jeho účel. Je-li určena pro sportovní aktivity nebo outdoorové aktivity, je nutné dát přednost modelům, tkanině přiléhající k tělu a mít uzavřenější vzhled. Tyto plavky budou dobře držet a nebudou se plazit. Pokud se akvizice provádí s cílem opalování, stojí za to zůstat na bikinách. A pro focení nebo na pláž, bude model plavky s velkým počtem tisků bude vynikající řešení.
 • Interiér. Velké množství dekorativních úprav způsobuje nepříjemnosti při plavání a opalování. Na pláži si můžete koupit jednodušší modely. Pamatujte, že kovové prvky se mohou na slunci zahřívat. Tento typ bílých plavek je lepší koupit pro plážové párty.

Populární druhy

Plavky - bikiny, jsou velmi otevřené samostatné plavky.

Dívky s ideálními formami, které netrpí off-sety, si to mohou dovolit. Materiál v tomto typu plavky je velmi malý, což vám umožní získat dokonalé opálení a spoustu obdivných pohledů mužů;

 • Plavky s push-up efektem. Živůtek tohoto typu bílé plavky má tuhé tele s kosticemi, což umožňuje spolehlivou podporu prsou a formování krásného tvaru. Šálek má také speciální vložky, které mohou být vyrobeny z textilních materiálů nebo silikonu. Vložky v podprsence zabírají významnou část objemu, která vizuálně zvětší hrudník, zvedne ji a vytvoří krásný zaoblený tvar;
 • Plavky bandeau. Tento model bílé barvy má zvláštní vzhled horní části plavky. Tělesné popruhy jsou zcela chybí, což je velmi módní a stylové. Plavky živůtek připomínají obvaz, který poskytuje opálení a krásný výstřih. Horní a dolní část těchto modelů mají často různé barvy. Například, rudý s bílou, nebo podprsenka je vyrobena v pásu, a dna zůstanou monotónní;
 • Jednodílné plavky. Tento typ plavky bude vyhovovat ženám s vadným nebo zakřiveným tvarem. Poskytuje vynikající podporu prsou a pokrývá velkou část těla. Je příjemné plavat a aktivně trávit čas. V takových plavkách jste chráněni před uvolněním popruhů a uklouznutím;
 • Monokini Tento typ plavky je něco mezi společným a otevřeným druhem. Je ideální pro focení na pláži nebo párty. Životopis výrobku je často opatřen dobrou podporou, která ženským formám dodává krásné tvary.Ve skutečnosti, to je konzistentní, ale má hluboký výstřih a zářezy na stranách, zádech nebo břicho. Horní a spodní díl může spojovat malý proužek tkaniny, tkaní lan nebo jen řetěz.

Ctnosti

Jasně bílé plavky slouží jako kontrast k tmavé barvě pleti.

Jsou velmi prospěšné zdůraznit opálení, i když jste docela opálený docela dost. Kromě toho, bílá barva, je schopen dát postavu ženskosti a sofistikovanosti. Dívky, které sní o postavě přesýpacích hodin, budou schopny ztělesnit to, co chtějí, zdobené sukní nebo šortkami.

S pomocí bílých plavek si můžete vytvořit mnoho ženských a delikátních obrazů. Bílá barva dobře vyhovuje různým doplňkům, jako jsou:

 • Klobouk nebo čepice;
 • Šperky, ve formě korálků, řetízků, náramků;
 • Různé typy obuvi;
 • Tunika, pareo nebo lehké letní šaty.

Módní trendy

Bílé plavky mohou být vyrobeny z běžných materiálů a mají ornament.

Modely zdobené květinovými potisky mají spíše neobvyklý a exotický vzhled. Při výběru bílých plavek s takovým vzorem stojí za to připomenout, že pro dívky s bujnými tvary jsou vhodnější malé květy, zatímco štíhlé osoby si mohou dovolit větší.

Bílé polka-dot plavky se staly vrcholem módy v minulé sezóně, a v budoucnu nemění své pozice. Plavky, zdobené přezkami a popruhy, budou vypadat ještě výhodněji. Modely v bílých hrách jsou také módní v letní sezóně 2017.

Styl 50. let letos v létě se stane skutečným trendem, bílé krajkové plavky zdobené volánky nebo volánkem vytvoří překvapivě ženský hravý vzhled.

Rukávy s rukávy by měly být v nové sezóně také módní. Asymetrické nebo symetrické rukávy mohou mít různé délky a tvary. Tyto modely pomohou skrýt vady postavy, stejně jako chránit ramena před spálením.

Široká škála plavek jsou specializované obchody spodního prádla a plavky, takový jako Oysho.

Jak udržet bílou

Nákup bílé plavky nenechá lhostejný ani sofistikované módy.

Ale nezapomeňte, že bílé věci vyžadují zvláštní péči. Ať už neztratíte původní bělost, je třeba dodržovat tři jednoduchá pravidla:

 • Nepoužívejte opalovací krémy nebo opalovací prostředky obsahující barviva. Také stojí za to vyhnout se olejovým lotionům a krémům. Jejich použití může nepříznivě ovlivnit barvu plavek.

Pokud nemůžete dělat bez použití těchto nástrojů, stojí za to dát je na chvíli před uvedením na plavky;

 • Po koupání v otevřené vodě by se měl domov okamžitě propláchnout pod tekoucí vodou. Opláchněte předmět po dobu nejméně pěti minut, aby se odstranila jakákoli kontaminace;
 • Sušení bílé plavky může jen přirozeně. Vyhněte se sušení ve specializovaných sušičkách. Proudy teplého vzduchu mohou výrobek deformovat a přispívat k vzhledu žloutnutí.
Poznámky
Autor komentáře

Šaty

Sukně

Halenky