Kryté plavky pro bazén

Kryté plavky pro bazén

Koupání, potápění a všechny ostatní činnosti spojené s vodou mají vždy pozitivní vliv na tělesnou kondici, tvar těla, zdraví a psychiku. Proto je velmi užitečné provádět úpravy vody. Bohužel však není vždy možné navštívit přírodní rezervace po celý rok. A fond pro takové případy je nejlepší možný.

Když navštívíte bazén, musíte být obeznámeni s přísnými požadavky a pravidly. To platí především pro hygienu, zdraví a plavky. Jak si vybrat správné oblečení tak, aby bylo praktické, krásné a pohodlné? Chcete-li to provést před nákupem, rozhodněte o některých významných bodech:

  • Tkanina Mělo by to být příjemné pro tělo, husté a ne natažené. Ale co je nejdůležitější, je nutné zvolit takové složení výrobku, aby jednodílné plavky dokonale snášely kontakt s chlorovanou vodou a neztratily svůj tvar po opotřebení a umytí. Chcete-li zkontrolovat, můžete protáhnout oblečení. Pokud okamžitě vezme původní podobu, může být taková věc bezpečně získána.

Štítek však může snadno rozpoznat složení látky. Polyamid je považován za nejlepší materiál pro chlorovanou vodu. V nejlepším případě by to mělo být nejméně osmdesát procent. Zbývajících dvacet procent zůstane lycrou nebo elastanem k natažení pevných plavek. Můžete se také podívat na možnost nižší kvality kompozice. Jedná se o padesát pět procent polyamidu a čtyřicet pět polybutylen tereftalátu. Všechny ostatní tkaniny se při první návštěvě v zařízení rychle zhorší.

  • Styl Druhá věc, kterou byste měli věnovat pozornost, je pohodlí a pohodlí. Konec konců je nemožné relaxovat a zcela se rozpustit ve sportu, pokud jsou myšlenky neustále zaneprázdněné přemýšlením o tom, zda popruhy padnou nebo ne. Proto se ujistěte, že nosíte popruhy co nejširší a zadní části dámských plavek uzavřeny. Je nejlepší dostat přísný, lakonický outfit. Extra dekorace, dekorace, korálky, kamínky, flitry, luky atd. Budou k ničemu. Kromě toho mohou do určité míry zasahovat nebo odvádět pozornost.

Pokud jsou na obrázku chyby, mohou být vizuálně zamaskovány, dokonce i v plavkách. Extra centimetry v pase mohou být skryty svislými kontrastními vložkami po stranách. Nohy mohou být prodlouženy výběrem hlubší krok výstřih, a výstřih ve tvaru trojúhelníku pomůže prodloužit krk.

  • Hrudník. V plavkách se musí zúčastnit podpory prsu. To je buď spoj s oblekem, nebo vyměnitelné vložky z pěny. Jinak budou busty a bradavky při navlhčení viditelné pouhým okem, což není přinejmenším esteticky příjemné.
  • Velikost Stejně důležitá je správná velikost kusových plavek. Pro to je nejlepší měřit věc před nákupem. Pokud je oblek příliš velký, pak je to záruka, že popruhy budou neustále vypadávat a na těle se vytvoří velké množství záhybů. Malé plavky budou kopat do těla, identifikovat nedostatky a způsobit nepříjemnosti. Ideální volbou by byl přiléhavý oblek, který přesně sedí na obrázku.

Zajímavostí je, že hlavně kombinované plavky jsou vyrobeny pro fair sex s průměrnou výškou. Proto by vysoké dívky měly zvolit oblečení na velikost menší, a miniaturní, respektive velikost menší.

  • Kvalita Neměli byste kupovat podezřele levné výrobky a šetřit na kvalitě. Plavky musí být slavné značky a slouží dlouhou dobu. Před nákupem se musíte ujistit, že se obraz po prvním plavání nebo umytí neuvolní.K tomu, můžete jemně třít malý kus plavky s bílým čistým hadříkem nebo kus látky. Pokud není ani náznak barvy, pak je to poměrně kvalitní tkanina. Šití by mělo být rovné a rovné.
  • Barva To je také důležitý faktor při výběru plavek. Jde o to, že pomocí hry barvy můžete také překrýt nedostatky a zdůraznit pozitivní aspekty obrázku. Podélné proužky podél celého oblečení budou vizuálně přidávat několik centimetrů k malému zvýšení. Kontrast na stranách dokonale vyhladí všechny nepravidelnosti v pase a bříšku.

Doporučujeme sportovní plavky vyzvednout neutrální odstíny. Světlé barvy časem vyblednou, a to i u vysoce kvalitních značkových předmětů z chlorované vody, ale lehké obleky se mohou stát transparentními.

Pro sportovní aktivity v bazénu jsou dnes k dispozici i samostatné plavky. Nejedná se však o běžné plážové bikiny, ale o živůtek a šortky ve sportovním stylu. Tyto modely jsou ideální pouze pro poměrně štíhlé ženy.

Odrůdy

  • S otevřeným hřbetem. Tento typ plavky je vhodný pro holčičky s malou bustou, protože je vždy vyroben z tenkých popruhů. Často můžete najít v značkových oblecích a horizontální svetr pro pohodlí a podporu v hrudi.
  • Plavky s širokými popruhy. Oni velmi se podobají tričkám, který být často nazvaný zápasníci. Tento kostým je považován za nejpohodlnější a nejpohodlnější. S vhodně zvolenou velikostí se popruhy nepoškozují, nehrozí pád a navíc nespadnou z ramen. Tam je vynikající podpora i velké poprsí.
  • Zavřeno zpět. Čelní strana může být jakákoliv výřez nebo jeho úplná absence. Často šitý zip pro pohodlnější nasazení. Ideální pro ženy s extra centimetry na těle, stejně jako pro aktivní sportovní aktivity. Dokonale sedí na postavě a klesá. Obvykle se vyrábí bez šperků a dekorů a tento styl si vybírají jak amatérové, tak profesionálové.
  • Uzavřené plavky s kraťasy. Perfektní styl pro ty, kteří mají extra kilo a centimetry v dolní části těla. Profesionální trenéři také doporučují tento outfit kvůli pozitivnímu speciálnímu účinku materiálu, který pomáhá zbavit se celulitidy.

Populární modely

Dítě

Kostýmy pro děti se liší od dospělých. Mají hustší tkaninu a jsou vždy uvolněny uzavřené. Volba barev je malá a jsou často monochromatické.

Tkanina musí být hustá a kvalitní. Plavky musí být vybrány přesně ve velikosti, aby se dítě cítilo útulně a pohodlně. Správný oděv nemá záhyby a popruhy neodletují.

Stojí za zmínku, že chlorovaná voda má mnohem silnější účinek na tenkou a citlivou dětskou pokožku než na dospělé. Proto je nutné zakoupit takové plavky, aby zakrývaly a chránil většinu těla.

Pro dospělé

Existuje několik značek, ve kterých jsou veškeré oblečení pro sport na vodě mimořádně kvalitní a originální pro děti i dospělé:

Victoria je tajné

Caffe

Jak bylo uvedeno výše, vybrat si plavky pro bazén není tak těžké. Nejdůležitější věcí je rozhodnout se před odchodem do obchodu s hlavním typem povolání (vodní aerobik, volnočasové nebo profesionální aktivity), barevností, velikostí a dalšími kritérii.

Poznámky
Autor komentáře

Šaty

Sukně

Halenky