Krásné plavky v roce 2019

Krásné plavky v roce 2019

Plavky - důležitý atribut každé plážové sezóny. Žádná dívka si nedokáže představit svůj život bez tohoto prvku letního šatníku. Krásné plavky mohou nejen přilákat pozornost ostatních, ale také rozveselit každou dívku.

Vlastnosti

Před začátkem každé letní sezóny jsou dámské plavky velmi žádané na trhu módních věcí. Naštěstí má každá moderní dívka vynikající příležitost koupit nejkrásnější plavky na světě. Designéři ukazují ohromnou představivost, takže každé léto máte možnost fascinovat ostatní.

Krásné plavky umožňují dívce, aby se cítila sebejistě, atraktivně a vždy zůstala na vrcholu.

Módní modely

Tankini

Tento typ plavky je samostatný model sestávající z vrcholu a kalhotek. Vrchol může být několika typů: na tenkých pásech, ve formě zápasového dresu nebo gangu. Kalhotky jsou nejčastěji vyráběny v klasickém designu, ve formě skluzu nebo mini šortky. Obzvláště populární u dívek s dobrou postavou jsou Trusy řetězce. Ale ne všichni milovníci pláže jsou připraveni nosit takový model.

Oddělené

Samostatné plavky jsou považovány za nejoblíbenější model pro dívky, které oceňují krásné i opálení. Samozřejmě, pro plavání na velké vzdálenosti jsou plavky sotva vhodné. Ale můžete v něm bezpečně plavat, užívat si procedury.

Samostatné plavky mohou mít živůtek různých tvarů. Zvláštní požadavek na modely na kostech, ve formě trojúhelníků. Pro několik sezón v řadě, gang modely jsou populární, protože jsou velmi pohodlné opalovat se, bez stopy bez ramínek na krku.

Klasika

Klasické plavky mohou být buď samostatné nebo oddělené. Samostatné plavky jsou kalhotky, slipy a živůtek se zipy nebo kravaty. Tento model je dobrý, protože plavky dokonale podporují hrudník, nespadají při plavání a potápění.

Kalhotky mohou být pevné nebo mají popruhy na bocích, což vám umožní upravit je ve velikosti.

Klasické plavky mají kulatý výstřih a otevřený hřbet.

Se sukní

Plavky se sukní se objevily na trhu plážové módy po dlouhou dobu, ale přesto neztratí svůj význam, navzdory vznikajícím novinám. Tento model má dvě verze: s odnímatelnou nebo šitou sukní.

Plavky vypadají velmi koketně a sexy. Další prvek ve formě sukně dává modelu nadšení a dělá to více tajemný. Sukně má zpravidla tvar slunce, může být pevná nebo s vůní. Délka sukně může být také úplně jiná.

Zpět otevřený

Plavky s otevřeným hřbetem jsou ztělesněním šarmu a elegance. Hlavním prvkem tohoto modelu je hluboký výstřih vzadu. Vepředu se plavky mohou zdát docela obyčejné a neatraktivní, ale jakmile se dívka otočí, všechny oči se okamžitě otočí jejím směrem.

Tento model je ideální pro vysoké štíhlé dívky s krásným postojem. Pouze v tomto případě budou plavky plnit svou funkci a zdůrazňovat důstojnost postavy.

S hlubokým výstřihem

Hluboký výstřih nebo výstřih je dobrý způsob, jak přilákat pozornost opačného pohlaví. Žádný člověk nemůže odolat krásným prsa. Hloubka řezu závisí na tom, jak pohodlně se dívka bude cítit v určitém modelu.

Plavky se střihem dobře padnou dívkám se středně velkými prsy, sebevědomými v sobě a svým vzhledem. Model vypadá skvěle na opáleném těle.

Uzavřeno

Hlavním účelem pobytu na pláži pro mnoho dívek je získat krásné opálení. Ale, bohužel, opalování je kontraindikováno pro mnoho spravedlivého sexu. Aby bylo možné bezpečně plavat bez strachu ze spálení sluncem, byly vytvořeny uzavřené plavky.

Jsou vyrobeny z lehkého, rychle schnoucího materiálu, který zcela zakrývá ramena a ramena. Můžete si užívat slunce bez poškození zdraví.

Upřímný

Příliš otevřené milovníky plavek upřednostňují pozornost na sebe. Takové plavky se zpravidla skládají z minimálního množství tkaniny. Jako živůtek se používají dva malé proužky, které mírně pokrývají hrudník.

Thong kalhotky jsou nejčastěji přítomny v tomto modelu plavky, které jsou špatně vhodné pro aktivní plavání a moře s vlnami. Ale tyto plavky vám umožní získat vynikající opálení, protože zavírá nejmenší část těla.

Nápravné

Všechny dívky chtějí na pláži vypadat skvěle. Ale s věkem nebo po delším kojení ztrácí nejatraktivnější část ženského těla svůj původní tvar.

Naštěstí tento problém vyřešili moderní plavci. Speciální kelímky upravují tvar prsu a nevypadají horší než před několika lety. První plavky tohoto typu byly poněkud nepohodlné, omezené pohybem a přinášely těžké nepohodlí. Nyní se výrobci naučili vyrábět korekční plavky, které jsou o nic méně pohodlné než všechny ostatní modely.

Pro bazén

Není žádným tajemstvím, že do bazénu mohou nosit pouze plavky. To není překvapující, protože tam nejde opalovat, ale aktivně plavat. Pouze jednodílné plavky jsou schopny poskytnout komfort při cvičení v bazénu.

Plavky do bazénu mohou mít několik druhů, včetně sportu a klasiky. Pokud právě začínáte plavat, budete potřebovat levný klasický model.

Pro gymnastiku

Plavky jsou potřebné nejen pro plavání, ale i pro gymnastiku. Tento typ gymnastického obleku je považován za nejvhodnější, nebrání pohybu, nic v něm nebrání výkonu ani těch nejsložitějších prvků. Plavky mohou mít krátké i dlouhé rukávy. Pro jeho výrobu se používá měkký elastický materiál.

Stejné plavky lze použít i pro balet, jen doplnit o krátkou sukni a baletní boty.

Pro dívky

Dívky nejsou o nic méně módní než jejich matky. Každá dívka chce být nejkrásnější na pláži. Moderní plavky pro dívky jsou k dispozici téměř pro všechny věkové kategorie, od jednoho roku.

Dětské modely plavek mohou být a spolu, a oddělené, také jak ve formě tankini. Dívky opravdu mají rádi plavky se sukněmi, takže mnoho designérů klade na tento prvek zvláštní důraz. Pro naučení plavat nejlepší modely.

Barevné provedení

Bílá

Bílé plavky - sen každé dívky. Vypadá to velmi působivě a přitahuje pozornost ostatních. Ale stojí za to připomenout, že bílé plavky jsou určeny pro plavání v čisté vodě. Je dobrý, protože nemůže vyhořet na slunci. Může se však ze žluté soli změnit na žlutou, a proto vyžaduje pečlivou údržbu.

Žlutá

Žlutá barva je považována za jednu z nejvýznamnějších odstínů letní sezóny. Žluté plavky se krásně třpytí na slunci, tvoří se s ním.

Žluté plavky vypadají skvěle na opáleném těle, dávají mu lesk a zdůrazňují veškerou krásu opáleného těla.

Černá

Černé plavky jsou jedním z nejvíce stylových. Černá barva vypadá docela jasně a svítí na slunci.V černé verzi může být zcela jakýkoliv druh plavky, protože je považován za klasický a univerzální.

Velkým plusem je skutečnost, že černá tkanina přitahuje k sobě více slunce, takže plavky rychle schnou.

Modrá

Modrá barva je spojena s celým mořem a oblohou. Tento odstín jako velmi mnoho a je skvělý pro většinu dívek.

Modré plavky mají několik odstínů - od jasných a nasycených až po jemné nebeské. Stačí definovat svůj odstín a užívat si jeho krásy.

Béžová

Béžová je považována za zvláštní, pokud jde o plavky. Béžové plavky jsou sotva znatelné na těle, zejména pokud jste neměli čas na opálení. Tento minimalismus je ztělesněním skromnosti, ale z dálky se může zdát, že váš styl je nahý.

Béžová má několik odstínů, a aby nedošlo k tomu, aby ostatní uváděli v omyl, můžete si vybrat tmavší béžové plavky.

Vícebarevné

Vícebarevné plavky jsou určeny speciálně pro ty, kteří se nemohou rozhodnout o své oblíbené barvě a dávají přednost jednomu z odstínů. Barevné plavky vypadají velmi jasně díky kombinaci několika barev.

Trend každé sezóny je plavky v barevných pruzích.

Materiály

Bavlna

Tento materiál je považován za jeden z nejšetrnějších k životnímu prostředí. Bavlna ve své čisté formě se však zřídka používá pro výrobu plavek, protože dlouho schne a může velmi rychle ztratit svůj tvar. Proto se do bavlněných plavek přidává elastan nebo lycra, které zvyšují životnost plavky.

Tactel

Materiál je poměrně drahý, ale je velmi populární. Jedná se o kombinaci pleteniny a lycry. Plavky jsou poměrně měkké, rychle schnou a neztrácí svůj tvar.

Polyester

Aktivně slouží k výrobě plavek. Materiál má své klady a zápory. Výhodou materiálu je jeho nízká cena a schopnost nevypadat na slunci. Mezi nedostatky existuje rychlá odolnost polyesteru proti opotřebení, takže plavky nemohou trvat déle než jednu sezónu.

Elastan

Variace tohoto materiálu je spandex. Plavky z elastanu nebo spandexu jsou poměrně drahé. Opravdu však oceníte vynikající kvalitu plážového obleku, který vydrží na jednu sezónu. Tkanina je trvanlivá a nevybledne jasným sluncem, příjemným na dotek a velmi podobným hedvábí.

Polyamid

Materiál je velmi podobný taktu, ale má svou charakteristickou brilanci. Při výrobě plavek lze použít jak v čisté formě, tak s přídavkem lycry nebo elastanu. V druhém případě se výrazně zvyšuje odolnost plavek proti opotřebení. Je vhodný pro bazén a moře, díky své odolnosti vůči soli a bělidla.

Nylon

Dobře se hodí pro výrobu sportovních plavek a plavek pro gymnastiku. Špatné pro dovolenou na pláži, jak rychle zmizí na slunci.

Mikrovlákno

Drahá tkanina, která je dokonale prodyšná a umožňuje pokožce dýchat. Plavky z mikrovlákna jsou velmi příjemné pro tělo a měkké na dotek.

Co na sebe

Pokud jdete na dovolenou u moře, pak byste měli zásobit některé věci, které můžete nosit s plavky. Nejoblíbenějším doplňkem každé plavky je pareo. Můžete si ho vybrat v barvě. Pokud jsou plavky prosté, pak pareo kontrastní barvy bude vypadat originálně.

Džínové kraťasy s živůtkem ve tvaru trojúhelníků nebo bez ramenních popruhů vypadají velmi stylově. Štíhlé dívky si mohou dovolit vytvořit tento obrázek.

Jako boty můžete použít břidlice nebo žabky.

Jak si vybrat

Volba plavek je docela odpovědné zaměstnání. Zde stojí za to věnovat pozornost nejen modelu, který se vám líbí, ale také látce, ze které je vyroben.To je velmi důležité, protože slunce-bělené nebo otlučené plavky již nebude dobrý dojem.

Pokud plánujete strávit spoustu času na slunci, je lepší si vybrat plavky z dražšího kvalitního materiálu. Taková věc se nebude bát jasného slunce a zachová si svůj původní vzhled během celé pláže.

Jak se starat

Po každé návštěvě pláže a koupání v moři musí být plavky podrobeny mytí. Mořská sůl je pro látku velmi škodlivá, koroduje ji a vymaže barvu. Plavky dobře opláchněte v teplé vodě bez přídavku pracího prostředku. Mýdlové produkty mohou být potřebné, pokud dojde ke kontaminaci plavek.

Poznámky
Autor komentáře

Šaty

Sukně

Halenky