Plavky Marc Andre

Plavky Marc Andre

Historie značky Marc Andre začala zhruba ve čtyřech desetiletích ve Francii, ale společnost získala skutečné uznání v 90. letech minulého století. Díky současným a pohodlným stylům plavek našla ochranná známka Marc Andre své obdivovatele a brzy vstoupila na jiné evropské trhy a pak přišla do Ruska. Dnes Marc Andre ochutnává ženské spotřebitele stylovými modely plážových plavek, svůdným a diskrétním spodním prádlem, oblečením pro domácí a další potěšení žen, které jsou funkční, pohodlné a praktické.

Vlastnosti

Marc Andre plavky v poptávce a milují ženy překvapí svou rozmanitostí a možností vybrat si model podle exteriéru a designu.

 • Široká škála plážových oděvů značně zjednodušuje výběr bez ohledu na to, jak paradoxně to může znít. Každá žena ví, co chce poté, co se snažila na mnoha modelech plavek a zastavila se na určitém modelu.
 • O design každého modelu plavky Marc Andre se stará firma během výroby. Cílovou skupinou značky jsou ženy všech věkových kategorií s vynikající chutí a vysokými nároky na jakékoliv oblečení, takže plavky Marc Andre se opravdu dobře hodí na jakoukoliv postavu.
 • Rozměrová značka značky vám umožní vybrat si model pro miniaturní a křehkou dámu a „svěží“ ženu, zatímco společnost se snaží diverzifikovat svůj sortiment a vyrábět jednotlivé kolekce s různými velikostmi a nejvhodnějším stylem pro postavu.
 • Během období sezónních prodejů je možnost zakoupit si moderní a módní model plavek za příjemně sníženou cenu.
 • Cena za plavky je poměrně vysoká ve srovnání s jinými populárními značkami, ale někdy stojí za to platit více za stálý produkt, zejména pokud se jedná o vysoce kvalitní a neuvěřitelně stylovou plážovou módu.
 • Samozřejmostí je nadšená recenze plavek Marc Andre. Ženy ocení pohodlné nošení živůtek a kalhotek, jednoduchého modelu nebo plážového oblečení, na těle si všimnou drahých a příjemných tkanin a nezapomeňte, že design exteriéru plavek vám umožní vypadat draho a stylově.

Modely

S velkým obrazem je spojeno několik sérií plavek Marc Andre, kde jsou zastoupeny nejrozmanitější modely ikonické značky.

 • Bikiny s módním a moderním potiskem ze sbírek ECLECTIC, JUNGLE, ETHO EXOTIC, GRAND CRUISE a zbytek je fascinován barevným schématem: hluboké černé nebo aktuální korály, kombinace barev nebo jejich dominance ve stínu plavky jsou působivé. Top bikiny Marc Andre plavky mohou být vyrobeny ve formě klasické podprsenku podprsenky nebo top-gang v závislosti na modelu. Tam jsou upřímní a zdrženliví, oko-lov a ušlechtilé sbírky, kde jsou mladé plavky modely - džíny s kraťasy nebo kalhotky stejné barvy.

Push up plavky je vůdce mezi modely dámské plavky Marc Andre, protože kombinuje atraktivní vzhled a dobrou podporu pro hrudník, včetně této výhody s výhodnější straně. Ve sbírce značky jsou modely s nadměrným fit kalhotek, které vám umožní vizuálně upravit postavu a vytvořit obraz pláže ve stylu nestárnoucí retro.

 • Marc Andre plavky ve sportovní sbírce ideální pro outdoorové aktivity, protože jsou pohodlné a funkční ve struktuře. Existují modely s řezem na hrudníku ve tvaru písmene V a modely s uzavřeným typem; pod barevným schématem - lakonická modrá nebo jasně červená.

V jiných sbírkách jsou skutečně jedinečné modely ve stylu glamour, které se stanou ideálním spojencem na mořském pobřeží. V barvě se liší: bílá, černá, kombinovaná; jejich řez je jiný: přísnější nebo otevřenější, s dodatečnými řezy na bocích nebo na zádech.

 • Tankini - sada plavek s prodlouženým vrcholem a kalhotkami. Zajímavé je, že ve sbírkách Marc Andre jsou plavky tankini vyráběny ve velkých velikostech a prakticky se nevyskytují - v nejmenších.
 • Kolekce značky Marc Andre představuje plážové oblečení: ženské šaty, sportovní šortky, trička. Mimochodem, tam jsou elegantní možnosti pro slavnostní akce na pláži nebo večírku, a v šortkách, například, můžete si vzít aktivní odpočinek nebo procházku podél pobřeží nebo město ve večerních hodinách.

Tabulka velikostí

Marc velikost značení výrobce Marc Andre je následující: existují evropské velikosti od 36 do 48, tj. Ruské od 40 do 54. Plážové oblečení a některé plavky jsou označeny velikostmi S, M, L, XL, XXL; je zde také označení podle objemu podprsenky: od A do F.

Korespondence velikostí a parametrů jsou uvedeny v následující tabulce.

Značka se postarala o ženy s jakoukoli stavbou, takže každý bude schopen najít model duše a "své" velikosti. Značka nabízí obzvláště dobrou volbu pro ženy s velkými prsy, kdy je volba plavek ostře zkrácena a není vždy možné vybrat si model, který se vám líbí.

Jak si vybrat

Po ocenění sbírek plavek Marc Andre je nemožné si nevšimnout jejich přitažlivosti, úcty a luxusu. V tomto plážovém oblečení se každá žena může stát znatelnou, pokud zvolíte správný styl plavek.

 • Chcete-li začít, seznamte se se sbírkami módních oděvů a plavek Marc Andre. Zde jsou upřímně okouzlující, ženské a atletické modely, takže pro každý případ existují specifické plavky. Bez ohledu na barvu nebo styl určete model, který se vám líbí, nebo několik možností a vyzkoušejte si to.
 • Pokud je nemožné vyzkoušet si plavky, změřte své parametry a porovnejte je s parametry uvedenými v rozměrové mřížce značky Marc Andre.
 • Pro dívky a ženy s uniformami, značka připravila stylové uzavřené plavky modely a nádherné tuniky, které vám pomohou cítit se pohodlně a vypadají co nejvíce stylově. Mezi sortimentem jsou modely s nadměrným střihem kalhotek a živůtku s hlubokými a pohodlnými šálky, takže ženská prsa dostanou patřičnou podporu.
 • Máte-li postavu jako „trojúhelník“, „hrušku“, tj. Objemnější spodní část těla, pak si vyberte modely s jasným vrcholem, které odvádějí pozornost od této části. Nechte podprsenku plavky být ozdoben volán, flounce, nebo mít tisk, zatímco kalhotky zůstanou monotónní; dobře si vyberte model s tmavým dnem. Podprsenka může mít tenké popruhy zdůraznit paže a hrudník, a kalhotky, naopak, nechat je být široký, aby vymezil pas a odvrátil pozornost od svěží boky.
 • Pro hruškovitou postavu jsou stejně dobré otevřené modely, jako jsou bikiny a tavené.
 • Pro „jablko“ by ideální volbou byl model tankini plavky, který odstraní zaoblené bříško z pohledu a zaměří se na štíhlé nohy. Slip modely s širokými ramenními popruhy a volánkem v oblasti břicha budou také příznivě prezentovat postavu.
 • S „invertovaným trojúhelníkovým“ typem ženské postavy se přestaňte dívat na modely plavek se širokou popruhovou podprsenkou, abyste odvrátili pozornost od „těžkého“ topu as výstižným barevným schématem. Kalhotky mohou být světlé a mají tenké popruhy, přistání, zvolit střední nebo mírně podhodnocené.

V každém případě je volba plavek individuální a hlavní v této věci - jako ona sama, i přes doporučení stylistů.V plavkách francouzské značky budou všichni vypadat skvěle a budou se cítit „na milion“, jak se designéři a designéři této značky starají o své spotřebitele.

Poznámky
Autor komentáře

Šaty

Sukně

Halenky