Dámský sametový oblek

Dámský sametový oblek

Velvet je tkanina s neobvyklou texturou, která byla obzvláště populární v 70. a 80. letech minulého století. Oblečení ve stylové jizvě bylo pak považováno za hlavní důkaz bohatství a bylo vybráno ženami všech věkových kategorií.

Po velvetovém vzrušení z 80. let si módní návrháři tento materiál na nějakou dobu nepamatovali, ale vzhledem k tomu, že móda je cyklická, lehce zapomenuté tendence lze opět vidět v moderní interpretaci. V kolekcích podzim-zima 2016 - 2017 jsou různé modely oblečení, ale odborníci doporučují věnovat zvláštní pozornost sametovým oblekům. Proč

Vlastnosti a výhody materiálu

Velvet je materiál, který jsme viděli v zimních sbírkách formálního oblečení. To není divné, protože je nesmírně obtížné najít látku, která by se vyznačovala větší kvalitou, šlechtou, stylem a teplem.

Oblečení ze sametu vždy vypadá draho a navíc je výborně kombinováno s jinými typy tkanin, což znamená, že s ním můžete vytvořit velmi neobvyklé a rozmanité obrazy. Kromě toho, bavlna je základem pro samet, a to naznačuje, že materiál nezpůsobuje nepohodlí při nošení.

Tato tkanina má však řadu významných nedostatků. Takže vždycky doplňuje siluetu siluetu, což znamená, že ji mohou nosit pouze dívky s jasným nedostatkem váhy. Ano, a péče o sebe vyžaduje zvláštní.

Praní oblečení by mělo být prováděno výhradně ve studené vodě bez oplachování a žehlení v některých případech je obecně zakázáno. Pokud je materiál po mytí příliš zmačkaný, můžete ho posouvat svisle.

Krejčovství sametu bylo vždy drahé - tento materiál je při zpracování příliš rozmarný.. Levné výrobky z velvetové továrny se také nenacházejí na moderním trhu, ale souhlasíte s tím, že nikdy není líto platit za kvalitu. V módních sbírkách slavných designérů najdete různé modely oblečení ze sametu, ale kostýmy z něj jsou nejneobvyklejší a zajímavé.

Módní trendy

V letošní sezóně se sametové kalhoty rozhodli potěšit mladé dámy mnoha slavných návrhářů. Někteří z nich dávají přednost vytváření modelů v klasickém stylu, což vytváří kombinaci přísné bundy a lakonických kalhot.

Roksalanda a Haider Ackermann se rozhodli omezenou situaci zředit. Bundy doplňovaly upřímnými střihy a stylovými límci a kalhoty se zúžily.

Temperley London a Antonio Berardi se rozhodli doplnit modely velvetových kostýmů klasickými sukněmi - středně dlouhou tužkou. A ve sbírkách Topshop Unique obecně najdete modely, které mají lehký top a tmavé dno.

A ve sbírkách Topshop Unique obecně najdete modely, které mají lehký top a tmavé dno.

Jako dekor pro kostýmy, designéři obvykle používají výšivky.. Ozdobuje bundy i sukně kalhoty. V některých provedeních se často používají kuličky nebo kombinace několika odstínů. Nejmodernější odstíny této sezóny jsou černé, bílé, béžové, korálové, modré a zelené.

Jak si vybrat

Výběr obleku z husté sametové tkaniny, měli byste především vzít v úvahu vlastnosti vaší siluety. Majitelé ideálních forem si mohou snadno vybrat vhodné modely obleků s pevnými kalhotami nebo klasickými sukněmi.

U dívek s hruškovým typem je lepší vybrat si obleky s prodlouženými bundami a „obráceným trojúhelníkem“ - modely s rozšířenými kalhotami a sukněmi. S péčí o sametové kostýmy by se měly vztahovat na dívky s typem postavy "jablko", dobře a "klasické obdélníky" se hodí do jakéhokoliv modelového kostýmu.

Zvláštní pozornost by měla být věnována majitelům jakékoli formy a odstínů.. Světelné modely kostýmů si mohou vybrat jen mladé dámy s dokonalými tvary. Pokud chcete opravit jakoukoliv část silueta, pak je lepší věnovat pozornost modelům, které kombinují tmavé i světlé odstíny. Obleky, které kombinují nejen samet, ale i ostatní látky, jsou vhodné pro mimořádné osobnosti a neformální obrazy.

Co na sebe

Módní experti to říkají V této sezoně lze sametové obleky nosit nejen v kompletní sadě. Kombinace klasických sametových kalhot nebo sukně s blůzou, můžete vytvořit velmi elegantní klasický vzhled. Když kombinujete bundu se sametem s džíny, můžete získat velmi neobvyklou každodenní kombinaci. Košile a roláky jsou vhodné pro sametový oblek, pokud chcete vytvořit vzhled ulice.

Výběr obuvi pro sametový oblek by měl být považován za to nejlepší ze všeho, obvykle je kombinován s klasikou. Boty s malými podpatky nebo klínové sandály jsou vhodné pro elegantní vzhled a obchodní kombinace.

Sametové kostýmy se však mohou skládat nejen z klasických šatních prvků, ale i ze sportu. Tyto modely obleků jsou dokonale kombinovány s teniskami a teniskami.

Stylové ženské obrázky

Příslušenství bylo vždy vrcholem ženského obrazu. V případě sametového obleku může být taška takovým zvýrazněním. Je zajímavé, že v závislosti na obrázku si můžete vybrat jak beztvaré modely sáčků, tak i elegantní. Je žádoucí, aby pytel měl hladkou texturu a harmonicky kombinovaný s oděvem v barvě.

Poznámky
Autor komentáře

Šaty

Sukně

Halenky