Co nosit s červeným oblekem?

Co nosit s červeným oblekem?

Červený oblek vybírají sebevědomé a vášnivé ženy, které chtějí přitáhnout pozornost k sobě. Stojí za to připomenout, že tato barva je velmi zákeřná, takže musíte mít dobrý vkus, abyste se mohli v komunitě v takových šatech dobře prezentovat. Tam je názor, že muži vždy reagují na ženy v červené barvě a utrácet peníze ochotněji na to, protože vnímají tak jasnou barvu jako pozvání na intimní intimitu. Abychom se nedostali do dvojité a trapné situace, podívejme se blíže na to, jak si vybrat a co stojí za to mít červený oblek.

Módní trendy

Hlavním trendem, který je podporován designéry na několik sezón, je červený kalhotový kostým s nahým tělem. Ale pro tento obraz musíte mít bezchybnou postavu. Jinak budete vypadat trapně. Vypadá to zajímavě červený oblek s otevřeným hřbetem - tato možnost je vhodná jako večerní šaty. Ale také pro něj musíte mít dobrou postavu. Kromě toho, designéři jsou různé varianty kostýmů, mohou být s sukně nebo kalhoty.

Při volbě oblečení se sukní dávejte přednost rovné střihu nebo tužkové sukni.

Kalhoty mohou být zúžené, rovné, rozšířené - vyberte si to, co vyhovuje vaší postavě.

Jak si vybrat a kdo bude vyhovovat

Návrháři tvrdí, že červený oblek se hodí naprosto každé ženě, a to navzdory věku a typu postavy. Musíte však zvolit správný odstín červené barvy podle typu vaší barvy.

  • Zimní žena - To jsou brunetky se slušnou kůží. Tan na kůži je špatný, tvářenka na tvářích se jeví jen zřídka. Barva očí dívek tohoto typu může být hnědá, modrá, modrá. Vnější chlad žena-zima je zdůrazněn jasně červenou barvou a odstíny vín.
  • Žena na jaře liší se růžovou barvou pleti, v létě se často objevují pihy, červenající záblesky snadno a rychle. Zpravidla je to majitel blonďatých vlasů. Jejich oči jsou jasné: šedé a zelené. Takové ženy jsou velmi vhodné pro takové odstíny červené, jako je šarlat, třešeň, korál, pomeranč, cihla.
  • Žena léto může být jako s modravým tónem pleti as narůžovělou barvou. Tan na nich padá hladce a krásně. Pro tyto dívky je charakteristická popelavá barva vlasů, je nalezena i jako světlý odstín v brunetkách. Oči mohou být modré nebo šedé. Tyto ženy se dobře hodí brusinkovou barvu, karmínové, všechny odstíny vínové barvy.
  • Žena podzim Různá barva teplé kůže, trochu nažloutlá. Spálení je velmi špatné, v podstatě takový typ barvy hoří pod spalujícími paprsky. Podzimní ženy jsou světlé, s červenými a hnědými vlasy. Barva očí může být modrá, jasně zelená, šedá, ořechová. Pro tyto ženy jsou vhodné odstíny červené se žlutým odstínem: popel, mrkev, granátové jablko, losos a rajče.

Navíc při výběru červeného obleku je třeba mít na paměti, že každý odstín této barvy má svou vlastní věkovou skupinu. Například, třešeň, šarlatové odstíny a jasně červená jsou ideální pro mladé dívky a ženy. Pro starší ženy je lepší zvolit více "vážných" tónů: víno, tmavě červená, brusinka.

Vzhledem k tomu, že červená je magnetem pro názory jiných lidí, je třeba mít na paměti, že ženy s uniformami by se měly vyvarovat montáže modelů kostýmů.protože vyboulené břicho a velké boky se zdají být ještě větší. Taková vazba však vypadá na štíhlých a vysokých ženách perfektně.

Co na sebe

Je nutné pevně zapamatovat, že nemůžete kombinovat červenou s červenou, vypadá vulgárně a ukazuje váš špatný vkus. Je také přísně zakázáno kombinovat červenou a zvířecí tisky. Tímto způsobem budete vypadat levně a vtipně. Pro červený oblek musíte hrát na kontrastech, takže nejlepší možností by bylo kombinovat s bílou (včetně mléka a smetany) nebo černou.

Pro mladé dámy bude úspěšná kombinace červené barvy s jemnou růžovou nebo práškovou barvou.

Chcete-li vytvořit obraz obchodní ženy, zvolte neprůhledné volné halenky a topy. Vaše zvláštní postavení bude klást důraz na vazby různých stylů: tenké dlouhé, motýlek, límec (ale to je pro více slavnostní vzhled). Pro večerní outfit jsou vhodné nízkopásové, ořezané vrcholy tmavých tónů.

Výběr obuvi a doplňků

Při výběru obuvi a doplňků pro červený oblek dávejte přednost tlumeným tónům, které spojí váš vzhled. Zvažte, že šperky stejné barvy jako kostým bude vypadat ošklivě. Červený oblek sám o sobě je ozdoba, proto nevyžaduje jasné dodatky.

Dávejte přednost lehkým náušnicím, tenkým náramkům a řetízkům, kroužkům s nízkými klíči. Nejlepší kov v tomto případě je zlato. Ale neměli byste s ním jít přes palubu, protože můžete vypadat jako cikánka.

Vyberte si malé tašky, které se vejdou do vaší ruky, například, obálka spojky je vhodná pro obchodní styl, malá spojka pro stranu. Současně zvolte barvu sáčku, aby odpovídala barvě halenky a bot.

Při výběru obuvi dávejte přednost pravé kůži. V každém případě by měl být vysoký podpatek, protože plochá podešev s červeným oblekem bude vypadat směšně. Můžete si vybrat klasické pumpy, sandály, boty na platformě. V chladném období, kotník boty a vysoké boty bude dělat. V tomto případě je třeba mít na paměti, že boty a uggs jsou zřejmě špatnou volbou.

Co tvoří

Červená barva je velmi náročná, takže při výběru kostýmu mějte na paměti, že pokud jsou na obličeji zčervenání, pupínky, pak budou jen zdůrazňovat jasnou barvu. Tvář by měla být dobře upravená a make-up bezvadný, ne přetížený make-upem.

Chcete-li vypadat krásně, potřebujete:

  • Skrýt nedokonalosti pleti, pokud nějaké, tonálními prostředky, zatímco obličej by měl být přirozený, aniž by cítil masku.
  • Obočí by měla být přirozenou barvou s jasnými hranicemi.
  • Důraz na oči pomůže vytvořit šípy a načechrané řasy. Barva rtů by měla zůstat přirozená.
  • Pokud se soustředíte na rty - vyzvedněte tón do barvy svého obleku. Oči v tomto případě lze identifikovat pouze řasenkou nebo je nechat zcela nenatřené.
Poznámky
Autor komentáře

Šaty

Sukně

Halenky