Peněženka Wild Alligator

Peněženka Wild Alligator

Vlastnosti a výhody

Vynikající vzhled a funkční peněženka Wild Alligator byla speciálně vytvořena pro silné a stylové muže. Italská značka Wild se ujistila, že toto příslušenství je co nejspolehlivější a v souladu s módními trendy 2017. Srovná se s podobnými výrobky jiných výrobců s kombinací krásy a praktičnosti za rozumnou cenu. Peněženka Wild Alligator má následující cenné výhody:

  • trvanlivá, odolná kůže a robustní, spolehlivé uložení;
  • jedinečný design s efektním objemovým obrazem;
  • mnoho kanceláří pro bankovky, různé papíry a kreditní karty;
  • prostor pro mobilní telefony;
  • ochrana proti vlhkosti.

Peněženka této italské značky má malou hmotnost a malou velikost, což vám umožní pohodlně ji nosit ve vašich rukou. Elegantní vzhled ve spojení s oblekem nebo ležérním oblečením může mít pozitivní dojem. Kabelka Wild Alligator, která kombinuje funkce peněženky za peníze, organizátora a brašny na smartphone, může sloužit jako spolehlivý doplněk pro obchodníka již mnoho let.

Funkce produktu

Tato pánská peněženka je spíše tenký výrobek vyrobený z masivní zvířecí kůže, který je upevněn kovovým knoflíkem. Uvnitř má tři kapsy na papírové bankovky. Jejich rozměry vám umožní udržet peníze v narovnaném stavu, aniž by se skládaly na polovinu. Pro plastové bankovní karty, vizitky a slevové karty je k dispozici 16 přihrádek, u telefonních SIM karet 2 malé kapsy. Kromě toho má jednu průhlednou přihrádku, do které můžete vkládat fotografie nebo jízdenku.

Aby nedošlo k přenášení smartphonu do kapsy, je v něm prostor pro peněženku Wild Alligator. Rozměry umožňují snadno umístit jakýkoli moderní model gadgetu. Vnitřní materiál prostoru pro telefon je mikrovlákno. Díky tomu bude mobilní zařízení navíc chráněno před vlhkostí a jeho displej bude očištěn od prachu a nečistot a vyleštěný pokaždé, když jej majitel umístí nebo odstraní.

Rozměry produktu:

  • délka - 19 cm;
  • výška - 10 cm;
  • tloušťka - 1,5 cm;

Hmotnost kabelky je 105 g.

Pro upevnění prostoru pro mobilní zařízení se používá zip z kvalitní oceli. Nedrží se a ani po několika letech s opakovaným použitím se nezdaří. A zavřít celou kabelku v dolní části centra je klasické kovové tlačítko.

Na přední straně příslušenství je stylový trojrozměrný obraz krokodýla. Proto se model nazývá aligátor. Obraz dává produktu brutalitu.

Materiály a technologie

Toto příslušenství italské značky Wild je vyrobeno z vysoce kvalitní pravé kůže s drsným, příjemným povrchem na dotek. Její černá barva má příjemný matný lesk a podtrhuje brutální obraz silného a silného člověka. Vnitřní dělení je vyrobeno z kůže, polymerů a vláken. Všechny tyto materiály jsou vysoce vodotěsné, takže se nemusíte starat o bezpečnost peněz, elektronické bankovní karty, dokumenty a smartphony.

Uvnitř příslušenství je sešité trvanlivými tmavými nitěmi a švy jsou mimořádně elegantní, takže výrobek skutečně vypadá dobře. Díky použitým materiálům a technologiím si můžete být jisti, že kabelka nebude křehká, neztratí svůj čerstvý vzhled.

Odrůdy

Kromě modelu Wild Alligator Classic prezentují italští výrobci možnosti, které se od něj příliš neliší. Hlavní rozdíl je v barvě, velikosti a počtu vnitřních kapes. Jedna z těchto odrůd má rozměry 22 x 12 x 4 cm s hmotností 194 g a druhá 20 x 10 x 3 cm a váží 140 g.Počet kapes na poznámky v těchto modelech je 2, u plastových karet 11 kusů. Uzavírá se ocelovým zipem.

Kůže na těchto druzích může být hnědá. Textura a vzor však zůstávají stejné. Vzhledem k tomu, že tyto výrobky jsou dvojnásobně tlustší, budou méně vhodné pro nošení, ale kapacita je o něco větší.

Falešné

Kromě originálních peněženek značky Wild je kvalitní ruční výroba z drahých materiálů, můžete potkat padělky, hlavně čínské. Vyznačují se nepřesnými švy, nehomogenitou a absencí lesku. Před nákupem stojí za to studovat produkt blíže. Hlavním rysem neoriginálního produktu bude samozřejmě cena - čínské padělky jsou několikrát nižší.

Co na sebe

Peněženka Wild Alligator jde dobře s oblečením v obchodním stylu: přísný oblek s bundou, kalhoty s košili, vesta nebo svetr. Pro černé modely stojí za to vybrat si oblečení, které odpovídá barvám, hnědé produkty se budou hodit pro béžové oblečení.

Recenze

Mezi recenzemi o původním modelu peněženky z Wild jsou většinou pozitivní. Muži ho oceňují pro vytříbený styl, úhlednost švů a snadné používání. Všimněte si také, že toto je nejlepší místo pro chytrý telefon, kde je pod spolehlivou ochranou, snadno odstranitelné z kapsy. A ženy tvrdí, že je to nejúspěšnější verze dárku pro muže.

Poznámky
Autor komentáře

Šaty

Sukně

Halenky