Hádej Peněženka

Hádej Peněženka

Americká značka Guess je známá svými stylovými dámskými a pánskými kolekcemi oblečení, obuvi a doplňků. Vždy aktuální a módní modely sledují trendy moderní módy a nikdy nezůstávají ve stínu. Guess byl původně založen ve Francii čtyřmi bratry a o několik let později byla značka zastoupena v několika značkových buticích ve své rodné zemi. Později bratři přemýšleli o dobytí Ameriky a všichni se tam společně přesunuli a založili si vlastní značku od nuly.

Bratři začali vyrábět stylové džíny z odolného džínoviny, ale výroba brzy přestala přinášet stejný zisk a podnikatelé výrazně rozšířili výrobu, přinášeli módní oblečení, kvalitní boty a atraktivní doplňky pro ženy a muže.

Na konci minulého století utrpěla značka značnými obtížemi a jediným správným řešením byla specializace v mládí.

Vlastnosti

  • Značka Guess je určena pro mladé a živé publikum, pro muže a dívky s aktivním životním stylem a zbožňováním bohatého a živého odpočinku.
  • Ve značce je několik řádků: klasický trend Guess, dražší kolekce GUESS by Marciano a dětské oblečení GUESS Kids, kde jsou prezentovány oděvy pro děti od 0 do 16 let.
  • Značkové doplňky, zejména peněženky, se nacházejí z různých materiálů: přírodní kůže a její syntetické analogy, které určují výrobní náklady.
  • Je úžasné, jak různé cenové politiky značka dodržuje: zde najdete možnosti rozpočtu (zejména během sezónního prodeje) dámských a pánských peněženek a omezených sbírek, jejichž cena je ve stovkách amerických dolarů.
  • Kvalitní kování umožňuje dlouhodobé používání peněženky; Většinou se zipy používají v pravoúhlých modelech a knoflících - mini verzích, ale jsou zde také pohodlné upevňovací klapky.

Modely

Dámské modely peněženek Guess jsou prezentovány klasickými modely z pravé kůže vynikající kvality nebo ekologického materiálu, který vypadá podobně jako kůže. Obdélníkové prostorné modely se zipem z kolekce dámských peněženek mohou sloužit k určenému účelu a slouží jako spojka.

GUESS LUXE

Kožené peněženky GUESS LUXE jsou vyráběny v obdélníkovém formátu 20,5 * 10 * 2 cm se zipem, prostorným prostorem pro drobnosti, dvěma přihrádkami na poznámky a 12 kapsami na karty.

Hádej WALLET

Guess WALLET jsou nádherné stylové a funkční peněženky z ekokože s přihrádkami na papírové bankovky a mince, s přihrádkami na dokumenty a další papírové předměty, což vám umožní skutečně si vychutnat jak design peněženky, tak její „práci“. V jejich barevném schématu jsou peněženky prosté (modré, bílé, růžové, zelené, černé, fialové) as krokodýlovým potiskem, s květinami, geometrií a aplikací.

Miniatura

Miniaturní dámská kabelka Guess kabelka zabere polovinu prostoru v kabelce a ve své funkčnosti je jen mírně horší než u prvního modelu. Peněženka Guess může mít primární barvu nebo firemní tisk na svém povrchu, což model ještě více zatraktivňuje a rozeznává. Ve většině těchto modelů je jeden prostor pro mince, několik pro bankovky, sloty pro karty.

Ze syntetického materiálu

Peněženky ze syntetického materiálu nejsou v kvalitě nižší než u modelů z pravé kůže a jejich cena je znatelně snížena a umožňuje nákup peněženky ještě více ženám.

Muži

Pánské modely peněženek Guess jsou prezentovány ve formě kabelky v přísné černé barvě nebo s firemním potiskem na povrchu výrobku.Pánská peněženka Guess je vyrobena z pravé kůže s efektem maroko nebo syntetický analog materiálu; Má tři sloty pro bankovky, přihrádky na kreditní karty, uzavíratelnou kapsu na drobné předměty a logo značky na přední straně.

Peněženka je důležitým doplňkem, který má každá žena a muž. Správná volba peněženky často určuje náladu ženy a dostupnost peněz v jejím životě, existuje celá věda o přilákání peněz, v níž je volba peněženky považována za hlavní bod.

Poznámky
Autor komentáře

Šaty

Sukně

Halenky