Dudu Peněženky

Dudu Peněženky

Ve světě je tolik módních domů, ale ne všechny produkují oblečení a doplňky, které zdůrazňují emocionalitu, ambice, výraz a sebevědomí slabšího pohlaví. Kde najít něco úžasného v designu a ve stejné kvalitě? Věnujte pozornost Dudu peněženkám. Koupí je, vy deklarujete svou pozitivní náladu, krásný charakter a zdůraznit smysl pro styl.

Stručná historie exkurze

Celé jméno italské značky je Dudu Bags. Základy této rodinné firmy byly položeny před dvaceti pěti lety, kdy začali vyrábět kvalitní kožené zboží z pravé kůže. V roce 1992 založili firmu Biagio Addario, která vlastní značku. Nemá žádné pobočky v jiných zemích světa. Celý proces od návrhu výrobku až po posouzení kvality konečného produktu se provádí ve městě Pordenone. Pouze s příznivým výsledkem všech testů se výrobky rozcházejí po celém světě, ale maximální jména se nacházejí v buticích v Římě, Benátkách a Florencii.

Styl

Barevné peněženky jsou speciální produkty značky Dudu. Jsou to nepostradatelná věc v pytlíku slabšího pohlaví, pomohou vytvořit slavnostní náladu na deštivý den. Exkluzivní barvy přicházejí pro klasické, každodenní i moderní modely. Každá mladá dáma najde, co si vybrat.

Je pozoruhodné, že společnost vyrábí nejen peněženky, ale také peněženky pro muže v klasickém černém barevném schématu.

Klasické modely nejsou ozdobeny barevnými akcenty, takže dáma by se s nimi mohla objevit v kanceláři, kde platí pravidla pro oblékání. Pokud černá barva utiskne, vyberte si modely modré, hnědé, fialové a zelené barvy. Nebudou porušovat oblékání, ale lehce ozdobí luk obchodní dívky.

Odstíny

Dámské peněženky jsou doplňky, které ohromují vysokou kvalitou kůže. Vyznačují se jasnými a bohatými barvami. Vzpomíná se na ně, když je jaro-letní sezóna před námi a na přídi není nikde bez jasných světel. Neobvyklá barevná řešení zvyšují náladu, otevírají maximální možnosti pro experimentování.

Vezmeme-li si takové příslušenství do rukou, oblékneme si oblečení, které je vhodné pro barevné schéma. Nasycené odstíny černé nebo jejich kombinace s bílou, i když klasickou, ale už nudnou. Zajímavější je kombinace černé a růžové, černé a červené.

Funkčnost

Kožené peněženky Dudu, a nejen jejich, získávají záviděníhodnou konzistenci. Odborníci doporučují jít na jejich nákup, s definováním s účely a požadavky. Je známo, že každý výrobek má své vlastní požadavky.

V prodeji jsou modely střední velikosti, uvnitř které se vejdou dokumenty, vizitky, telefon a několik účtů, které platí za cestování ve veřejné dopravě. Po zakoupení jednoho z těchto pytlů na odpadky. Jsou to ti, kdo se scházejí na schůzku, chodí do restaurací, na romantické rande. Ale pokud je v plánech pytel, je užitečná malá peněženka. Vyberte si to co nejjasněji; s množstvím výtisků nebo jen s jasným zbarvením na rukávech větví.

Recenze

Všechny dívky, které mají to štěstí, že si koupí nebo obdrží jako dárek hodnotu Dudu peněženku, především její praktičnost a funkčnost. Je nepravděpodobné, že by životnost byla omezena na dva roky. Oni si zvyknout na jasný design, a dokonce i jejich přátelé závidět jim, nechtějí přijmout skutečnost, že si nemohou dovolit takový nákup. Koneckonců, dostali jedinečnou příležitost - vytvoření individuálního obrazu v jarním a letním období. Hlavní oblečení by mělo být vybíráno opatrně, aby nedošlo k přehánění jeho pestrostí.

Co říkají šťastní majitelé o peněžence ze série Flavio? Seznam výhod, které mají, je impozantní: pohodlí, malá velikost, příjemný vzhled, krása. Nevýhody samy o sobě chybí. Model si ho koupil do malé kabelky. Má originální mincovní přihrádku.

V internetovém obchodě je kupují za 2-3 tisíce rublů, ale v nákupním centru stojí více. Při výrobě se používá přírodní telecí kůže, která se vyznačuje měkkostí a jemností.

Výrobek o rozměrech 9,5x10x2,3 cm je chráněn, protože jeho poškrábání je snazší než kdy jindy. V případě potřeby se vejde do kapsy, maličkost bude pod spolehlivým "zámkem". Je ozdobena 10 přihrádkami pro karty nebo vizitky, ale není vhodné je všechny zabírat tak, aby nic nevyčnívalo a nezkazilo vnější přitažlivost příslušenství.

Předpokládá také další peněženku - ze série Maldive. To je přijato na služební cestu, která nemá vzít pytel, nebo pro každodenní použití. Pokud bývalý model je malý, tento prostorný, velký.

Existuje již více kanceláří pro bankovní karty a vizitky, bez kterých by moderní móda nemohla přežít. Opět, v krejčovství, oni používají přírodní telecí kůže, který oni budou poškrábání s nepřesným nošením, ale to bude ještě sloužit ne rok nebo dva. Kombinace purpurové a světle zelené, jasně žluté, modré a tmavě červené vypadá elegantně.

Model o rozměrech 11x14x3,5 cm a hmotnosti 132 gramů je vybaven devíti kapsami na plastové karty, malým prodejcem, síťovou kapsou na fotografii, dvěma přihrádkami na papírové bankovky a různými kapsami na dokumenty.

Poznámky
Autor komentáře

Šaty

Sukně

Halenky