Doob Peněženka

Doob Peněženka

Malá peněženka s velkým potenciálem - takto DOOB popisuje své modely. Doob peněženka kombinovala originální nápad, kvalitní materiál, profesionální výkon. Mini-peněženka je pohodlná a prostorná, navzdory své velikosti. Je vyrobena z jednoho kusu pravé kůže.

Zvláště v tomto minipříslušenství se staral o kvalitu švu. Výrobcům trvalo několik měsíců, než řádně spojili japonský profesionální šicí stroj, německé jehly a polské těžké závity. Ukázalo se tedy, že se jedná o referenční šev peněženky DOOB.

Doob peněženka je vyrobena v Rusku, to je ručně. Modely jsou prezentovány v různých barevných variantách, takže si každý může vybrat peněženku podle svého vkusu. Tento mini model pojme až 40 papírových poznámek a 6 plastových karet. Díky své velikosti bude neviditelný v kapse a snadno použitelný.

Mini příslušenství

Designéři DOOB dělali vše, co bylo v jejich silách. Modely peněženek se snadno řeší a provádějí, ale zároveň jsou promyšlené. Nad prostorem na bankovky je umístěna kapsa na plastové karty. Takže peníze jsou zaznamenány v peněžence. Zapadne snadno na knoflík, takže obsah ho nenechá.

Oblek, sportovní oblečení - doob peněženka je kombinována s jakýmkoliv stylem oblečení. Proto není nutné nosit sáček. Tento mini-doplněk nezkazí váš vzhled. Peněženka se snadno vejde do kapsy kalhot, džíny, bundy a bude neviditelná.

Výrobci kromě přírodní kůže používají zvláště odolné nitě Tytan a německé příslušenství. Výrobky jsou vyráběny v limitovaných edicích, ve kterých jsou jedinečné kombinace textury a barvy. Kabelka je zabalena v korporátním kufříku s rytím. To bude skvělý dárek pro rodinu, přátele a sebe. Individuální gravírování lze aplikovat na dřevěné pouzdro a na peněženku samotnou.

Velikost kožené peněženky DOOB je 9 x 7,5 centimetrů (stejně jako vaše kreditní karta). Váží pouze 50 gramů. Barevná paleta je poměrně různorodá, takže si každý může vybrat peněženku podle svých přání, požadavků. Jsou modré, červené, černé, béžové, hnědé, fialové. Tam je dokonce zlatý model pro odvážné, okouzlující a nekompromisní povahy.

Kupující jedním hlasem chválí mini-peněženku DOOB. Jsou spokojeni s jejich nákupem. Všimněte si jeho originality a pohodlí. V kapse kalhot je neviditelný. Barvy příslušenství jsou jasné, nasycené, příjemné pro oko.

Poznámky
Autor komentáře

Šaty

Sukně

Halenky