Zimní kombinézy pro novorozence

Zimní kombinézy pro novorozence

Vlastnosti a výhody

Kombinace obuvi je povinným atributem zimního šatníku pro děti. Nyní má trh obrovský výběr modelů a stylů od ruských výrobců i importovaných. Kombinace obuvi je praktická, pohodlná a všestranná věc. Vrcholem tohoto výrobku je kombinéza s rukojetí a spodní část obálky. V takových modelech se dno snadno přemění na kalhoty z kombinézy pomocí zipů. Je to velmi výhodné, když dítě vyroste a začne dělat první kroky. V tomto případě nemusíte kupovat novou zimní věc. Obálka kombinézy se používá ve věku od 0 do 1,5 roku.

Nespornou výhodou je rychlost oblékání a svlékání dítěte v důsledku blesku ze dvou stran po celé délce výrobku. Většina modelů má další vložku, která dále chrání dítě v extrémním chladu. Zpravidla má mnoho modelů kombinézy obuvi odnímatelné rukavice a boty, což vám umožní další ochranu rukou a nohou dítěte. Při výrobě takových modelů používáme moderní tkaniny, které mají vlastnosti odpuzující vodu a nečistoty, stejně jako nejnovější topné tělesa s vynikajícími vlastnostmi ohřevu tepla.

Módní zimní styly a modely

Mezi oblíbené a módní styly dětských zimních kombinéz patří:

  • kombinéza - jinými slovy, to může být nazýváno transformátorem, protože v dolní části obálky snadno promění v kalhoty s pomocí zipů. Stojí za zmínku, že díky této funkci může být dítě volně umístěno v autosedačce. Součástí obuvi jsou kombinézy rukavic a obuvi, které lze upevnit tlačítky. Jedná se o multifunkční a pohodlnou volbu pro svrchní oděvy pro dítě od narození do jednoho a půl roku;
  • uniforma kombinéza - nebrání pohybu dítěte. Zpravidla má praktický zip. Díky moderním prodyšným materiálům se dítě nepotí, hraje aktivní a aktivní hry na ulici. Součástí kombinézy jsou rukavice a boty, které jsou k výrobku připevněny pomocí tlačítek. Takovou kombinézu lze použít od narození do dvou let;
  • samostatná souprava (semi-overaly a bunda) - pohodlné a pohodlné oblečení pro děti od dvou do deseti let. Kalhoty s popruhy jsou praktické, protože spolehlivě chrání zadní a dolní část dítěte. Namísto semi-overalů lze použít běžné kalhoty se silnou gumičkou, aby bylo nejpohodlnější pro starší děti, například žáky.

Barvy

Obarvení dětských kombinéz je nejrozmanitější. Květy jsou krásné, světlé, přitahují pozornost dospělých i samotných dětí. Pro chlapce se rodiče snaží vybrat neoznačené barvy, například modrou, modrou, zelenou, hnědou, tmavě šedou. Pro dívky vybrat světlé barvy: růžová, červená, bílá, oranžová. Velmi oblíbené jsou modely s vícebarevnými tisky s kresbami zvířat a ptáků. Ruští i zahraniční výrobci používají světlé pruhy, výšivky s hrdiny slavných karikatur, což dělá kombinézu ještě atraktivnější.

Plniva a izolace

Populární

Nejoblíbenější výplně pro zimní kombinézy jsou:

  • dolů - má vynikající vlastnosti ohřevu tepla i při teplotách do -35 ° C.Stojí za to připomenout, že přírodní dolů někdy způsobuje alergie, takže buďte opatrní při výběru svrchních oděvů;
  • hollofiber - velmi dobrá izolace, dokonale zahřívá při teplotách do -30 stupňů. Nezmršťuje se, neprotíná se při praní, je odolný proti opotřebení a snadno se nosí. Náklady nejsou příliš vysoké, takže je v populaci velmi žádaná;
  • tinsuleyt - Moderní izolace, má výborné teplonosné vlastnosti i v těch nejtěžších mrazech. Při praní není deformován, je pohodlný, nezpůsobuje alergii. Jeho cena je nadprůměrná, což plně odůvodňuje vynikající vlastnosti této izolace.

Pro demoverze kombinézy používají obálky fleecovou izolaci, vlnu nebo úplet. Tyto materiály jsou dobře prodyšné, takže vaše dítě se během chůze nebude potit. Stejně jako tyto izolace dokonale udržují pohodlnou teplotu uvnitř výrobku, takže se nemusíte obávat, že dítě náhle zamrzne. Tyto materiály jsou navíc hypoalergenní.

Pro těžké mrazy, kromě kombinézy, stojí za to koupit izolaci na ovčí kůži. Zpravidla je to na knoflících, je snadno upevnitelné a odnímatelné od kombinézy. Přírodní ovčí kůže má hypoalergenní vlastnosti, což je velmi důležité pro malé děti. Tato izolace je ideální pro novorozence, kteří jsou na invalidním vozíku dlouhé a dlouhé a pohybují se trochu. Ovčí kůže přinese teplo a pohodlí vašemu dítěti v nejtěžších mrazech.

Kožešina

Izolace kožešin se nejčastěji používá na digestořích. Zpravidla se jedná o okraj kožešiny, který hraje nejen dekorativní roli, ale může také chránit obličej dítěte před mrazem.

Jak si vybrat

Při výběru kombinézy obraťte pozornost na materiály, ze kterých je vyrobena, a na to, jak bezpečný, pohodlný a praktický model bude pro vaše dítě. Pro vrchní použití používejte kvalitní syntetické tkaniny: nylon, bologna, Kurdur. Díky speciálním technologiím získávají tkaniny odolnost vůči vodě a nečistotám. Materiál je nasáklý speciálními tekutinami, ale nemůžete se bát o zdraví dítěte, protože tyto impregnace jsou naprosto neškodné. Volba kombinézy, všimněte si, že zipy a knoflíky mají vysokou kvalitu, dítě nepoškrábejte. No, pokud má kombinéza další ochranu na lokty a kolenou, zachrání vaše dítě, když padne, a kombinéza zůstane nedotčena.

Zvláštní pozornost věnujte izolaci. Díky nejnovějším technologiím jsou velmi lehké, což jim nebrání v dokonalém zahřívání vašeho dítěte. Je třeba mít na paměti, že obálka obleku na polstrovaném polyesteru je vhodnější pro demi sezónu. Na zimu si můžete vybrat tinsulate, holofiber nebo chmýří. Tyto výplně dokonale podporují teplo a můžete si být jisti, že dítě nezmrzne ani v těch nejtěžších mrazech. V prvních měsících života bude dítě ležet v kočárku, takže si nezapomeňte koupit další odnímatelnou podšívku na ovčí kůži. Kukla si také zaslouží pozornost - musí být hluboká a velká, aby mohla být nasazena na tlustý klobouk. Pokud si vyberete správnou zimní kombinézu, dítě se bude cítit pohodlně a pohodlně.

Poznámky
Autor komentáře

Šaty

Sukně

Halenky