Dětské zimní čepice

Dětské zimní čepice

Každý rodič se obává o zdraví svého dítěte. To platí zejména pro zimní období. Proto by měla být volba pokrývky hlavy pro toto období zpracována zvláště zodpovědně a záměrně.

Výběr správného zimního klobouku pro vaše potomstvo nebude obtížné, protože dnes existuje obrovské množství modelů a stylů těchto výrobků. Hlavní věc v tomto případě, první místo, aby pohodlí a ochranu hlavy dítěte od zimy s pokrývkou hlavy, a ne krásný a atraktivní vzhled tohoto výrobku.

Vlastnosti a výhody

Výhody zimního dětského klobouku závisí na jeho rozmanitosti. To je jedna z vlastností této čelenky. Podmíněně se přijímá rozdělení zimní čepice pro děti do 4 velkých skupin:

 • klasická pletená čepice;
 • pletená čepice s podšívkou;
 • čepice syntetického původu;
 • kožešinová čelenka.

Každý z těchto typů dětských klobouků má své výhody i nevýhody.

 1. Dvouvrstvá klasická pletená čepice je velmi teplá, nejčastěji se pro její výrobu používá přírodní příze - vlna. Výrobky z vlny však mohou rychle ztratit atraktivní vzhled. Víčka míchaných přízí si zachovávají svůj vzhled mnohem déle, ale je třeba mít na paměti, že používají syntetické materiály.
 2. Čepice s podšívkou je pletený výrobek, který je vnitřně opatřen speciální podšívkou. Nejčastěji je vyroben z přírodních materiálů - bavlny nebo vlny.
 3. Kožešinový dětský klobouk neztrácí svou popularitu. Tento výrobek je schopen zajistit co nejbezpečnější pobyt dítěte v chladu.

Módní styly a modely

K dnešnímu dni je počet modelů a stylů dětských zimních klobouků úžasný. Proto, s volbou této pokrývky hlavy problémy, zpravidla nevzniká. Každý rodič zpočátku určuje, co je pro něj důležitější: vzhled nebo pohodlí a bezpečnost hlavy dítěte během chladného období.

Helma klobouk

Klobouky-přilby byly populární a zůstávají. Jsou vhodné pro děti jakéhokoliv věku. Jejich hlavní výhodou je, že kombinují dva produkty: klobouk a šátek.

Samotná čelenka je schopna chránit dítě před chladem, tváří, čela, krku a ramen v přilbách, které spolehlivě ochrání vaše dítě před mrazem. Pokud jste si však zvolili tento model čelenky, doporučuje se pečlivě prozkoumat jeho vnitřní povrch: neměly by být hrubé švy a různé nepravidelnosti, jinak to přinese vašemu dítěti nepohodlí.

S kožešinovou pomponou

Čepice, které jsou vybaveny pompoms, jsou častěji nakupovány rodiči dívek. Vrchol popularity dnes patří k velkým, dokonce obrovským kožešinovým pom-poms, které někdy dosahují velikosti samotné čepice.

Cena čelenky bude znatelně vyšší, pokud se použije přírodní pomazánka. Existuje mnoho modelů klobouků s pompoms: s nebo bez klopě, pletené nebo bolonevic, atd.

S ušima

Dětské klobouky s ušima připomínají sovětské klobouky s klapkami na uši, které získaly modernější vzhled. Všestrannost tohoto modelu pokrývek hlavy spočívá v tom, že uši mohou být buď narovnané nebo složené, což dává čepici klasický vzhled.

Další řešení upevnění uší je vázání na zadní straně hlavy.V každém z těchto typů klobouků bude mít vaše dítě jiný styl.

Další typ klobouku s ušima lze nazvat pokrývkami hlavy, ve kterém uši hrají čistě dekorativní roli, takže obraz dítěte je velmi roztomilý a vtipný. Nejčastěji jsou tyto modely zakoupeny pro nejmenší.

Teplý pro novorozence

Zvláštní pozornost si zaslouží pohodlí a útulnost malého, nově narozeného člověka. Pod hlavní čelenku pro novorozence, nezapomeňte nosit čepici z bavlněné tkaniny, která se vejde těsně k hlavě, ale ne stlačit to.

Horní víčko by mělo být přírodního původu, což zajistí dítě před výskytem alergických projevů. Čepice dolů nebo tak, že mají vrstvu dolů v tomto případě je špatná verze čelenky. Během chůze mohou klky dráždit a rušit dítě.

Kit

Rodiče starších dětí preferují zimní soupravy: šátek a klobouk. Takové výrobky jsou již zpočátku správně vybrány a zpravidla se vyrábějí stejným způsobem ze stejného materiálu.

Sada z šálu a čepice vypadá velmi stylově a atraktivně. Kromě toho mohou být jeho prvky použity samostatně.

S hledím

Hlavním rysem víčka tohoto modelu je přítomnost přídavného prvku na čelence - hledí. Kromě estetické funkce také praktický - chrání obličej dítěte před sněhem, větrem a chladem. Tento klobouk vypadá stylově a moderně.

Barvy

Barevná paleta zimních dětských klobouků je úžasná představivost. Můžete si zakoupit jak obyčejnou čelenku, tak jednu, která kombinuje 2 nebo více barev.

Jasnější modely jsou více upřednostňovány při nošení dívkami než chlapci. Ty jsou v této věci více zdrženlivé.

Populární mezi dětmi a teenagery má červenou zimní čepici, která okamžitě přitahuje pozornost. Proto jsou produkty této barvy ideální pro odvážné a odhodlané jedince, kteří chtějí být v centru všeobecného zájmu.

Bílý klobouk vypadá velmi elegantně. Při výběru pro dítě by se však mělo vzít v úvahu, že bílá barva je obzvláště vystavena rozmazání a časté mytí této čelenky bude nevyhnutelné.

Univerzální černá barva byla vždy populární. Taková zimní čepice, v závislosti na modelu, navíc doplňuje jakýkoliv obraz, také chrání vaše dítě před zamrznutím.

Malé děti často dostávají zimní čepice, které jsou zdobeny světlými tisky, aplikacemi a kresbami. Světlé barvy, zajímavé kresby lákají pozornost této věkové skupiny dětí. Díky tomu se takový klobouk stane jedním z nejoblíbenějších věcí v zimním šatníku vašeho dítěte.

Materiály

Jeho materiálové a tepelné vlastnosti přímo závisí na materiálu použitém k šití klobouku. Povinná pozornost by měla být věnována izolaci čelenky, která je zodpovědná za tepelnou ochranu výrobku.

Kožešina

Čepice z kožešiny neztrácí své uznání. Lze jej použít jak pro vnější kryt pokrývky hlavy, tak i jako izolaci.

Přírodní srst je v tomto případě výhodnější, protože má zvláštní měkkost, což znamená, že minimalizuje možnost podráždění dítěte. Je však třeba mít na paměti, že přírodní srst výrazně zvyšuje náklady na pokrývky hlavy.

Maximální rozpočet možnost čepice z přírodního kožešinového materiálu může být nazýván čelenka z králičí kožešiny.

Bolonevye

Čepice Bolone je vhodná pro ochranu hlavy dítěte před vlhkostí. Boloň má specifické vlastnosti, aby ho udržel, čímž zabraňuje tomu, aby se izolovaná podšívka stala vlhkou.

Na fleece

Zimní čepice na fleece může být užitečná v případě teplé zimy.Fleece, jako ohřívač, nemá dostatečné vlastnosti, které jsou schopny chránit před chladem v extrémně chladném nebo větrném počasí.

Jak si vybrat a který z nich je lepší

Jaký zimní klobouk bude pro Vaše dítě nejvhodnější, je doporučeno určit individuálně. Při tom berte v úvahu povětrnostní podmínky v oblasti, kde žijete, četnost procházek dítěte, jeho věk atd.

Volba zimní pokrývky hlavy pro děti by měla být založena na následujících odstínech:

 • čím více přírodního materiálu cap používá, tím lépe;
 • víčko musí mít přirozené, měkké, vlhkost absorbující a „dýchací“ obložení;
 • klobouk by měl být držen na hlavě dítěte co nejbezpečněji, aniž by to způsobilo jakékoli nepříjemnosti. K tomu je hlavový díl vybrán výhradně ve velikosti a vždy s kováním;
 • příliš teplý klobouk může také způsobit nepříjemnosti: v něm se vaše dítě hodně potí, což je velmi nežádoucí;
 • volba zimní čepice pro teenagera je žádoucí vzít v úvahu i jeho názor. Opravdu, v tomto věku, kluci chtějí vypadat stylově a moderně, zatímco necítí nepohodlí během chladného období.

Co na sebe

Noste zimní čepici se zimními bundami, kožichy, kabáty atd. Zimní sezóna předpokládá přítomnost teplých bot - bot. Celkový obraz dítěte by měl vypadat harmonicky, harmonicky a konzistentně. Zvláštní pozornost by měla být věnována barevnému schématu všech prvků skříně, jakož i jejich stylistickému zaměření.

Novinky značky

Mezi značkové dětské klobouky, které jsou díky své vysoké kvalitě velmi populární a žádané, jsou polské, finské a italské klobouky.

Úspěšná designová řešení známých firem a firem jsou spojena s vysokou kvalitou materiálů používaných pro šití klobouků a profesionálním přístupem k výrobě dětských věcí.

Takový klobouk si můžete koupit za rozumnou cenu a kvalita vás příjemně překvapí. Můžete si být jisti, že v takovém klobouku se vaše dítě nebude bát větru, sněhu nebo mrazu.

Při výběru zimní čepice pro vaše dítě, měli byste se především starat o jeho zdraví, a teprve pak věnovat pozornost módní trendy. Naštěstí dnes pro vás nebude výběr nejvhodnější verze zimního dětského klobouku příliš náročný.

Poznámky
Autor komentáře

Šaty

Sukně

Halenky