Módní klobouky pro dívky

Módní klobouky pro dívky

Žádný zimní luk není kompletní bez teplého klobouku. Aby se holčička od dětství cítila krásně, je nutné, aby vybraný klobouk byl nejen ohřívaný, ale i krásný. Dozvíte se, jaké modely klobouků pro dívky jsou vytvořeny, a jak si je vybrat pro vlastnosti svého vzhledu a oblečení, z tohoto článku.

Vlastnosti a výhody

Malé děti si zpravidla vybírají, co pro ně jejich rodiče vybírají. Aby vaše dcera vypadala stylově a atraktivně, musíte si vybrat klobouk, který jí opravdu vyhovuje. Výhodou je velká škála čelenek, zcela odlišných od sebe navzájem.

Kšiltovky jsou jako světlé lesklé barvy a více uklidňující a praktické odstíny. Kromě toho, klobouky pro děti jsou často zdobí kočičí uši, rohy jelenů a další roztomilé doplňky. Proto každé dítě určitě najde klobouk pro sebe, který ji potěší a způsobí touhu chodit po ulici pouze v klobouku.

Módní styly a modely

S ušima

Jedním z nejroztomilejších trendů této sezóny jsou klobouky s ušima. Nosí je nejen malé holčičky, ale i dospělé dívky, což přispívá k jejich lukovému kouzlu a hravosti. Kočka s elegantníma ušima je jedním z nejvíce ženských vzhledů. Takové klobouky jsou zpravidla pletené. Mláďata se jim líbí, protože na takové čelence dítě vypadá jako malé kotě.

S kožešinou pompon

Jedna z nejběžnějších možností zdobení klobouků - pompon. Světlé kožešinové pompomínky zdobí klobouky pro děti i dospělé. To může být jak jedna barva se základem čepice, a jiný. V druhém případě přidává pompon na čelenku jas.

Klobouk s přírodní kožešinovou pomponou je praktičtější než umělý. Ačkoli to samozřejmě neovlivňuje jak teplý klobouk je. Zajímavé jsou i čepice se dvěma pom-poms.

Ushanka

Ushanka čepice jsou tradičně součástí ruského stylu. Tyto klobouky jsou velmi praktické a teplé. Modely dětí se samozřejmě liší od dospělých, ale ne moc. Jsou lehčí a zpravidla jsou dále zdobené.

Základ je šitý z hustší a vodotěsné tkaniny. Někdy to může být semiš nebo kůže. Další možností je pletená čepice s klapkami na uši, která vypadá originálně a atypicky. Bez ohledu na to, z čeho je základ vyšíván, vnitřek by měl být měkčí a teplejší.

Čepice s teplou podšívkou a měkkýma ušima je jednou z nejteplejších možností pro dívčí pokrývky hlavy.

Podzim a jaro

Pro mimosezóny byste si neměli vybírat své dítě příliš teplý klobouk. V něm se potí a prostě se cítí nepříjemně. Čepice na podzim a na jaře jsou zpravidla lehké, tenké a nejsou doplněny žádnou podšívkou.

Šátek

Můžete si také vybrat stylovou čepici. Takový klobouk je často doplněn světlou výšivkou, stuhami nebo obrubou. Šátek na šátek vypadá velmi stylově a elegantně.

S copánky

V poslední době v módní klobouky, vytvořené talentovaných needlewomen. Originální vzhledové klobouky doplněné pletenými copánky. Pigtails nemusí být jednoduché a vyrobené v klasickém stylu. Mohou být zdobeny složitými vzory, které dodají vašemu klobouku jen originalitu.

Kapor

Velmi teplá a praktická volba - čepice s kapucí.Tento model k nám přišel z devadesátých let a nyní opět získává na popularitě. Děti jako tento klobouk, protože je velmi teplá a zároveň chrání hlavu i krk před chladem. Kukla je obvykle doplněna knoflíky nebo kravaty, což usnadňuje nošení. Zvláště pozoruhodné kapoty pletené z tlusté vlny a zdobené trojrozměrnými vzory.

Sluchátka

Pro ne příliš chladnou zimu a podzim, si můžete koupit teplé sluchátka místo klobouku pro dítě. Roztomilá načechraná sluchátka jsou jednoduchá a vyrobená ve formě různých zvířat nebo srdcí.

Cool

Chcete-li potěšit své dítě, může si koupit nějaký chladný klobouk. Mohou to být klobouky ve formě různých hraček, například hlavy jelena, tučňáka nebo kuřete. V předvečer zimních prázdnin můžete potěšit dívku novoroční čepicí Santa Claus. Světlý klobouk s načechranými bílými třásněmi a stejným pomponem bude vyhovovat téměř všem dívkám.

Kosmický oblek

Další univerzální pokrývka hlavy pro všechny rody a věkové kategorie je kožešinová skafandr. Je vhodný i pro nejchladnější počasí, protože dokonale chrání krk i hlavu před mrazem.

S tkaným vzorem

Pletené klobouky a barety mohou být zakoupeny a vyrobeny vlastníma rukama. Krásné tkané vzory dělají tyto klobouky více originální a elegantní. Klobouk s tkaným vzorem lze dále ozdobit pomponem nebo pletenou květinou.

Potrubí

Jednou z nejjednodušších možností je uzávěr potrubí. Tento klobouk je o něco déle, než je obvyklé, takže se nevejde těsně na hlavu.

Soupravy

V obrazech dětí, na rozdíl od dospělých, jsou často používány plnohodnotné soupravy, které zahrnují šátek, klobouk a rukavice. Sada je zpravidla vytvořena ve stejné barvě a stylu, díky čemuž je dětské oblečení kompletní a kompletní. Kromě toho se nemusíte obávat, že si pod kloboukem vyberete vhodný snood a rukavice.

Krásné klobouky pro novorozence

Pro děti, které právě přišly na svět, je velmi důležitá plná ochrana před zimou. Čepice by měla být teplá a doplněná měkkou podšívkou. Dobrá volba pro malé dítě je kapota, která poskytne dodatečnou ochranu před prvním mrazem v jeho životě a krku dítěte.

Barvy

Žlutá

Světlý klobouk slunné žluté barvy je ideální pro holčičku. V takové pokrývce hlavy bude vaše dítě vypadat jako skutečné slunce. A tak i nejchladnější den bude pro ni teplejší a šťastnější.

Bílá

V zimě klobouk vypadá dobře v bílém. Tento oděv je velmi jemný a sladký.

Červená

Můžete vytvořit živější obraz přidáním stylového červeného klobouku. Dívky mají obvykle ráda jasně červenou barvu, takže v takovéto čelence bude vaše dítě chodit s radostí.

Oranžová

Spolu se žlutými klobouky je také populární oranžová. Tato barva může přinést malé teplo do každodenního života dítěte.

Materiály

Při výběru dětské čepice je třeba věnovat zvláštní pozornost materiálům, z nichž je vyrobena. Dětský klobouk by měl být nejen teplý a krásný, ale také vyroben z vysoce kvalitního materiálu, který nezpůsobí u dětí alergie.

Kožešina

Pro chladné období je důležité vyzvednout něco velmi teplého. Nejlepší možností je měkká kožešinová čepice. Oblíbené produkty z norek, lišek a sobolí. Přírodní srst však může být nahrazena umělou, protože dítě velmi rychle roste, což znamená, že čepice brzy ztratí svůj význam.

Kromě plně kožešinových klobouků vzniká velké množství klobouků zdobených kožešinovými vložkami. Takový klobouk bude levnější, ale nebude to horší než plně kožešinový výrobek.

Od rouna

Další teplou variantou je měkký fleecový klobouk. Tato hlava je velmi příjemná na dotek.Chůze v fleece klobouku, vaše dítě se bude cítit, jako by se oblékl do měkkého pyžama.

Od plevele

Alternativou k obvyklé pletené příze čepice může být čelenka z trávy - načechraný materiál, který dělá to objemnější. Čepice plevelů často vytvářejí jasné, takže mají rádi děti.

Z tlusté příze

Pro chladnou zimu je jednou z nejlepších možností teplá pletená čepice z tlusté příze. Z těchto materiálů jsou získány klobouky s krásnými objemovými vzory.

Jak si vybrat

Výběr klobouk pro dítě, v první řadě, je třeba připomenout, že pro každý věk existují různé velikosti čepice. Musí být uvedeny na štítku. Je důležité zvolit správnou velikost tak, aby pokrývka hlavy dobře seděla a nezpůsobovala nepohodlí.

Kromě toho nezapomeňte, že nejen dospělé dívky, ale i mladé ženy módy musí vyzvednout klobouk pro rysy obličeje a tělesné rysy. Takže dívky s trojúhelníkovým obličejem by si měly vybrat elegantní a malé klobouky. Pro ty, kteří mají kulatý obličej, měli byste si vybrat sypké výrobky, možná dokonce doplněné hledím. Další výhodou v tomto případě budou asymetrické dekorativní prvky.

Kromě toho, jak již bylo zmíněno, je důležité věnovat pozornost kvalitě čelenky. Měla být vyrobena z přírodního materiálu bez viditelných vad. Dobrý klobouk vydrží mnohem déle, než levnější, ale levnější výrobek.

Co na sebe

Klobouky pro holčičky lze kombinovat s jakýmkoliv druhem svrchního oděvu. Jen je třeba věnovat pozornost skutečnosti, že věci jsou vzájemně kombinovány. Například pod kabátem je lepší zvolit elegantní klobouk malého objemu nebo baret. S kožešinovou čepicí by bylo lepší kombinovat sako nebo teplou bundu.

Kromě toho, oblečení pro chladné období by měla být doplněna rukavice a šátek. Musí být v kombinaci s kloboukem. To neznamená, že celý soubor musí být nutně vytvořen v jedné barvě. Hlavní věc je, že některé její detaily se navzájem odrážejí a vytvářejí harmonickou kompozici.

Jak se zdobí

Pokud vám jednoduchý klobouk připadá příliš nudný a monotónní, můžete k němu přidat jasné dekorativní prvky. Osvědčené možnosti - pompon, luk nebo květina. S takovým dekorativním prvkem se dětský oděv okamžitě stane atraktivnějším a roztomilým.

Kromě toho můžete přidat čepici s náplastí s obrázkem své oblíbené kreslené postavičky. Jako obrázek, který zdobí čelenku, můžete použít květ nebo nějaký geometrický vzor.

Novinky značky

Reyma

Dětská značka Reima je jednou z nejoblíbenějších. Klobouky z finské značky jsou velmi teplé, takže mohou vaše dítě zahřívat i z rozmarů studené národní zimy, mezi nové produkty této značky byste měli věnovat pozornost výrobkům, které poskytují ochranu před vlhkostí a sněhem.

Chobi

Vůdcem na ruském trhu je Chobi. Čepice této značky jsou určeny k nošení v zimě i mimo sezónu. Klobouky této značky jsou velmi odlišné, od praktických a jednoduchších, až po exkluzivní a na rozdíl od jiných.

Jamikové

Polské klobouky značky Jamiks dobře prošly do vzduchu. To je důvod, proč dětské oblečení poskytuje plnou termoregulaci.

Kerry

Další populární finská značka Kerry také potěší mladé módy s širokým sortimentem světlých a stylových klobouků. Zvláštní poznámka je čepice čepice od značky Kerry.

Gulliver

Značka značky Gulliver vytváří značkovou kvalitu. Italští designéři věnují velkou pozornost jak vzhledu výrobku, tak materiálům, ze kterých je šitý. Mezi produkty této značky existuje mnoho skutečně originálních modelů.

Stylové obrázky

Malá princezna jistě rád chlupatý klobouk s roztomilými ušima a pompoms na koncích dlouhých copánků.Taková čelenka by měla být kombinována s teplými punčochami, tunikou.

Pro chladnou zimu je lepší zvolit zavřenou čelenku. Například, lehká čepice s uzavřeným krkem, zdobená pom-poms na vrcholu. Vyrobeno ve tvaru hlavy okouzlujícího medvěda, takový klobouk určitě způsobí pozitivní emoce ve vašem dítěti.

A pro velmi malou krásu můžete vytvořit obraz na základě čepice ve tvaru hlavy sova. Pletený výrobek s velkýma očima a ušima sova bude jednou z nejoblíbenějších věcí v šatníku vašeho dítěte!

Poznámky
Autor komentáře

Šaty

Sukně

Halenky