Pletené klobouky

Pletené klobouky

Vlastnosti a výhody materiálu

Použití pletených materiálů v čepicích je jedním z nejoblíbenějších. Pletenina má vysoký stupeň pružnosti, pevnosti a trvanlivosti. Nepropustí chlad a vlhkost, což umožní pokožce hlavy dýchat. Pletené klobouky mohou být vyrobeny z tenkých materiálů nebo více husté. Pletené čepice z pletací příze neztrácejí svou oblibu do současnosti. Pletené klobouky jsou vyráběny podle GOST a v různých verzích modelu.

Módní trendy

V zimní sezóně jsou pletené klobouky používány nejen k zajištění tepla, ale také k tomu, aby držely krok s módními trendy. Originální klobouk by měl být prvkem šatníku jakékoli módy. V letech 2016-2017 prezentovali návrháři velmi širokou škálu pletených klobouků. Mohou to být jak objemné pletené čepice, tak tenké čepice jasných barev, které jsou ideální jak pro teplou zimu, tak i pro chladné léto.

Také v této sezóně se klobouky s originálními jasnými vzory stanou módními. Na předních pódiových pódiích se ukázaly jak semi-sportovní pletené čepice s objemnými manžetami, tak elegantní dámské s ozdobami z peří.

Na tinsuleyte

Tisnuleyt je jedním z nejmodernějších materiálů. Jednou z jeho hlavních vlastností je lehkost a jemnost v kombinaci s neuvěřitelným teplem. Je to polyesterové vlákno, které je desetkrát tenčí než lidské vlasy, zkroucené ve spirále. Použití tohoto materiálu v pletených kloboucích je mezi výrobci velmi oblíbené, protože tyto čepice mohou nosit jak lidé, kteří vedou aktivní životní styl, tak přívrženci módních trendů. Materiál dokonale udržuje svůj tvar, má vysoký stupeň pružnosti a díky své jemné struktuře nepřidává k pokrývkám hlavy nadměrný objem.

Tenké

Tenké pletené klobouky jsou velmi oblíbené u dívek, které oceňují minimalismus, stejně jako pro použití v podzimním období nebo v období teplé zimy. Zpravidla tyto uzávěry nemají klopu a jsou vyrobeny z tenkého úpletu. Jedním z typů populárních klobouků v sezóně 2016-2017 budou klobouky, punčochy. Obrázky využívající tento typ čepiček vypadají velmi uvolněně a stylově. Jedním z hlavních doporučení designérů v této sezóně je použití jasných barev. Punčochy mohou být zdobeny kamínky, výšivkou a nášivkami.

S hledím

Dámské čepice s hledí, nebo jak se jim říká, helma-klobouky, jsou stále populárnější nejen ve celebritách, ale i v každodenním životě. Kromě černých přileb se stále více a více stávají módní výtisky, jako je například klec a výšivka. Další typ čepice s hledím, získává popularitu, jsou čepice v anglickém stylu. Tyto čepice jsou opatřeny malým hledím, jehož horní část je zdobena střapci nebo pompoms. Obraz s použitím tohoto oděvu vypadá velmi ženský a elegantní.

Se závojem

Pletené klobouky se závojem vypadají velmi harmonicky a elegantně. Můžete nosit takový klobouk s různými prvky oblečení a obrázky. Závojový klobouk lze nosit jako událost, jako je svatba nebo párty, doplnění slavnosti obrazu. Stejný závoj lze kombinovat s prvky svrchního oděvu, kterým může být módní bunda, kabát a kožich. Použití v obraze čepice se závojem dá tajemství a originalitu.

Trikolorní Rusko

V současné době získávají stále více popularity pletené čepice s použitím trikolory.Mohou být vyrobeny z teplých přízí i tenkých pletenin. Použití hustých nití v nich se zahřeje v chladné zimě a nebude schopno přilákat pohledy ostatních. A vlastenecké barvy v tenkých čepicích dodají obrazu hravost a relaxaci. Tyto klobouky jsou perfektní doplněk sportovního vzhledu a budou také výborným dárkem.

Práce

Pracovní klobouky jsou navrženy tak, aby poskytovaly maximální pohodlí a pohodlí. Jejich konfigurace zahrnuje dlouhodobé umístění na ulici. Takové klobouky mají často otočnou hranu. Jejich barvy jsou neutrální tóny. Stejně jako minimálně použité dekorace a tisky. Tento typ pletených čepic je vyroben z teplé příze pomocí lehké izolace.

Oboustranně

Oboustranná víčka mají speciální provedení, které využívá dvou vrstev různých barev. Tato čepice je darem z nebes, protože jedna věc plně nahrazuje dvě najednou. Faktem je, že tento typ pletených klobouků se změní na jinou barvu, když se otočí dovnitř. Může být také vyzdoben další výšivkou. Jedna z vrstev těchto čepiček může být vyrobena ve větším nebo objemném pletení, což vám umožní přeměnit víčko nad rámec rozpoznání.

Jak si vybrat

Hlavní nuance ve výběru klobouků je sada oblečení, se kterou žena plánuje nosit klobouk. Z této sady záleží na tvaru a barevném uzávěru. Svrchní oděvy by se s ní měly překrývat v odstínech nebo ozdobách. Stejně jako role, kterou hrají pleti, vlasy a tvar obličeje. Čepice by měla být pohodlná a pohodlná pro svého majitele a plnit svou hlavní funkci - zahřívat se z chladných zimních dnů nebo zdobit v chladném létě.

A co by čepice sloužila dlouhé službě, musíte se o ni řádně starat. Pro většinu klobouků se doporučuje ruční praní v pračce nebo jemné praní. Ale i kdyby bylo rozhodnutí učiněno ve prospěch posledně uvedeného, ​​je nutné víčko oddělit od světlých věcí, aby se vyloučila možnost zbarvení.

Co na sebe

Pokud jste si vybrali jeden z modelů při výběru klobouku, měli byste si vybrat vhodný luk. Módní návrháři doporučují kombinovat punčochy se sportovním oblečením nebo volným kabátem. Také skvělá kombinace s takovým kloboukem by byla volná bunda. Boty pro takové modely by měly být vybrány na běžícím nebo sportovním běhu.

Dámské klobouky se závojem mohou být kombinovány s večerními šaty a vybaveným svrchním oděvem, jako jsou kožichy, saka a kožichy.

Klobouky s kožešinovým lemem vyhovují jakémukoliv vzhledu. Hlavní je nezapomenout na stylové doplňky. Detaily, jako jsou rukavice nebo šátek, dodají obrazu konečný vzhled.

Stylové obrázky

Navzdory tomu, že klobouk v dámském šatníku je doplněk, je docela schopný dát styl jednoduchému obrazu. Pokud se ukázalo, že je příliš demokratický, klobouk zlobivé styl zředí luk a dá vám důvěru.

Poznámky
Autor komentáře

Šaty

Sukně

Halenky