Originální trička

Originální trička

Před svátky, mnoho zmateně, co dárek, aby se blízcí přátelé. Stylové originální tričko, které může být jen v jedné kopii, bude vynikajícím dárkem, nezapomenutelným po dlouhou dobu.

Módní a originální trička

S výkresy

Nejoblíbenější trička na míru jsou trička se vzory. Kresby mohou být naprosto libovolné, od obrázků kreslených postaviček až po vaše fotografie.

Mezi nejrůznějšími tričkami, které lze zakoupit v běžném obchodě, velmi často chcete mít jedinečnou věc, druhá z nich neexistuje. Najděte si obrázek a objednejte si vlastní tričko.

Jako dárek pro mnoho, je to hezké dostat trička s vlastní fotografií nebo fotografii milovaného člověka.

S nápisy

Nápisy na tričkách nejčastěji odrážejí povahu jejich majitele. Lidé si vybírají trička s nápisy blízkými jejich charakteru. Zpravidla se dívky milují a nápisy na jejich tričkách je charakterizují s pozitivními aspekty.

Na vaše přání mohou být nápisy vpředu i vzadu. Nejnovější trend se stal trička s nápisy v podobě blahopřání nebo komické přání. Takový dar povzbudí hrdinu této příležitosti a na dovolenou si bude pamatovat již delší dobu.

Nápisy na tričkách mohou být zcela jiné jazyky. Pokud chcete k obrázku přidat hádanku, udělejte nápis v latině nebo španělštině. Budete vědět, co je napsáno na vašem tričku, a jiní budou jen hádat.

Pro dva

Párová trička vypadají velmi roztomilý a vkusně. Milovníci milují nosit taková trička, vzhledem k tomu, že jim to přiblíží, přidává k vztahu romantiku.

Trička pro dva mohou být buď s originálními kresbami nebo s nápisy. Všechny nápisy na párovaných tričkách pro milovníky mají romantický charakter. Mohou to být jména milenců nebo prohlášení o lásce.

Kromě triček pro milovníky jsou zde spárovaná trička pro sestru a bratra, tátu a dceru nebo přátele.

S potisky

Výtisky nebo tištěné kresby se často nacházejí na tričkách. Ale ne vždy ta trička, která se prodávají v běžných obchodech, přijdou na chuť každého. V tomto případě můžete tisknout na tričko naprosto vše, co vás baví.

Trička s potiskem na zakázku jsou vyráběna na vysoce kvalitním vybavení s použitím prvotřídních barev. Taková trička nevymizí a po mytí neztrácejí svůj původní vzhled.

Měli byste se však řídit několika pravidly pro péči o tato trička. Nejprve nesmí teplota vody během praní překročit třicet stupňů. Za druhé, musíte nalepit trička na levé straně, nejlépe umístit gázu na plochu obrazu.

Polokošile

Polokošile jsou ceněny mezi ženami i muži. To je průměrná volba mezi košili a trikem. Polos vypadají velmi elegantně a stylově a pokud k takovému tričku přidáte originální design nebo módní nápisy, určitě se stanete vaším oblíbeným.

Jak udělat originální tričko

Kromě toho, že si můžete objednat originální tričko tím, že si jej objednáte, můžete svou starou věc změnit sami, čímž získáte druhý život. Vše, co je k tomu zapotřebí, je touha vytvořit a mít alespoň malou představivost.

Prodloužit

Prodloužením starého trička mu dodáme zcela nový vzhled. Udělat takový up-grade doma je poměrně jednoduché. K tomu budete potřebovat bezobslužný hadřík, který může být jakékoliv barvy nebo struktury.

Můžete rozšířit tričko kolem okraje nebo jen za ním. Délka, kterou si vyberete sami.Tričko, skrývá boky, může být nošeno s legíny nebo pevnými džíny.

Originální a ženský vzhled trička, prodloužená s průhlednou tkaninou ve formě oka.

Další způsoby personalizace

Dekorace třásně nebo krajky. V tomto případě můžete starému tričku dát svěží vzhled ozdobením límce krajkou nebo vyšíváním na zádech s třásněmi.

Kromě límce, krajka vypadá dobře na spodní straně trička nebo na rukávech.

Další podrobnosti o džínách. Záplaty denim vypadají velmi stylově. Můžete si vzít kapsu ze starých džíny a šít ji na zadní straně trička. Tlačítka nebo zámky mohou být také vhodné pro dekoraci.

Kamínky a flitry - dekorace pro každou příležitost. S pomocí broušených kamenů nebo flitrů, můžete dát pravidelné tričko více slavnostní a elegantní vzhled. Přilepte kamínky ve tvaru srdce s okrajem trička nebo výšivky s originálním nápisem.

Jak neobvyklé dávat?

Někdy je způsob, jakým je dar prezentován, pamatován mnohem více než samotný dar. Překvapte svou spřízněnou duši vynalezením originálního způsobu prezentace nového trička.

Můžete hrát trochu, takže poznámky s hádanky v celém bytě. Každá poznámka může obsahovat poetickou zprávu o umístění daru. Chcete-li dát této metodě více slavnostní vzhled, místo poznámky v balónu. V tomto případě bude nutné prorazit míč, abyste se dostali ke zprávě.

Nechte dárek na pracovišti druhé poloviny. Tento den bude určitě úspěšný, pokud ho vaše blízká osoba začne přijímat malým dárkem. Samozřejmě, že bude nutné postarat se o pozadí daru den předtím, než milovaná najde překvapení.

Poznámky
Autor komentáře

Šaty

Sukně

Halenky