Nejelegantnější trička pro dívky a ženy

Nejelegantnější trička pro dívky a ženy

Trička jsou jednou z nejvšestrannějších šatních skříní, protože se dají nosit s čímkoliv a zároveň může být vhodný model vhodný pro každou příležitost. Proto je tento článek oblečení tak milovaný téměř všemi.

Jak si vybrat typ košile?

To je velmi důležitá otázka, protože správně vybraný model trička nejenže skryje problémové oblasti těla, ale také zdůrazní nejpřínosnější.

Stojí za zmínku, že pro ženy je někdy obtížné vybrat si konkrétní model trička. Aby nedošlo k potížím, je nutné věnovat pozornost typu vaší postavy.

Pokud má spravedlivý sex tvar přesýpacích hodin, pak se nemá čeho bát, protože jí bude vyhovovat jakýkoliv model trička. Samozřejmě, že nejúspěšnější variantou by byla těsně přiléhavá trička z měkké tkaniny, která zdůrazňují ideální tvar těla svého majitele.

Pokud má žena postavu blízkou mužskému staviteli (například „Inverted Triangle“), měla by vizuálně zmenšit šířku ramen. V žádném případě nelze zvolit modely s objemovými rukávy, v tomto případě by měly být běžné. Aby bylo možné iluzivně kreslit siluetu, můžete zvolit vertikální tisk. Trička s límečky a baskami budou vypadat docela dobře. Tkanina je s výhodou měkká. Majitel takové postavy by měl věnovat pozornost ženským modelům, aby skryl zbytečnou drsnost a šířku ramen.

Pokud má žena na obrázku boky, pak se její typ nazývá „Hruška“ a pro ni je ideální volný střih. Propady, kudrlinky, výřezy, kombinace různých barev a potisků, objemné rukávy - to vše musí být použito tak, aby pozornost diváků nebyla soustředěna na dno.

Majitelé typu postavy nazvané „Apple“ mají problém s bříškem. Pro ně nejlepší možností by byla trička s volným střihem, stejně jako protáhlé modely, zdobené různými prvky na hrudi a ramenou, s hlubokou dekoltem a vertikálními potisky.

Obrázek „Obdélník“ naznačuje, že jeho majitel by měl zvýraznit pas, což lze provést pomocí pásků a basků, stejně jako kontrastními barvami, které zvýrazňují tuto část těla. Prvky dekorace na ramenou budou vypadat velmi výhodné.

Při výběru trička byste nikdy neměli zapomenout, že se také musíte zaměřit na vlastnosti hrudníku. Ženy s velkými prsy, samozřejmě, fit těsné košile s hlubokým výstřihem, a ženy s trochou stojí za to vybrat modely s krajkou, závěsy, které zdůrazňuje pasu.

Módní modely této sezóny

V současné sezóně jsou zvláště důležitá trička s potiskem nebo bez potisku.

Co je znázorněno na nejoblíbenějších tiscích?

 • Květinové ozdoby, další ozdobné stuhy, korálky, kamínky, atd.;
 • Nápisy z retro scénáře, charakteristické pro 60-70 let. let;
 • Předměty a slavní lidé předchozích období (nejčastěji i 60-70 let dvacátého století);
 • Postavy z různých karikatur, včetně anime;
 • Moderní celebrity;
 • Loga známých společností;
 • Symboly různých zemí (vlajky, emblémy atd.);
 • Gotické obrazy;
 • Zvířata, včetně jejich 3D obrazu;
 • Krásné dívky.

Jak můžete vidět, výtisky jsou pozoruhodné svou rozmanitostí, takže je velmi snadné vybrat si módní tričko

Obzvláště populární jsou trička s výšivkou ve stylu "ethno" nebo s květinovými vzory, stejně jako zdobené tkanou krajkou, plastovými a kovovými kování.Námořní téma se vrátilo k módě, která se vyznačuje kombinací bílé, modré a červené barvy, použití obrazů kotev, racků atd.

Pro stylový vzhled si můžete také vybrat volná trička s asymetrickým střihem, které se vyznačují speciálními modely límce a dna.

Jak stylově ozdobit tričko s brože?

Brože dnes nejsou méně populární a módní doplňky, než trička. A skvělá věc je, že mohou být snadno kombinovány.

Brož je samozřejmě vhodnější pro obchodní a večerní modely triček, zatímco u sportu to nebude vypadat dost dobře.

Při kombinování těchto dvou moderních prvků je třeba zvážit několik pravidel.

 1. Brož by měla být v souladu s tvarem a stylem boty nebo kabelky.
 2. Brož je nejvhodnější v oblasti, kterou chcete nejvíce zdůraznit. Pokud například připnete na rameno, můžete pozornost ostatních soustředit na tvar hrudníku.
 3. Brož by neměl být ve stejné barvě jako materiál oblečení, jinak se s ní prostě spojí.
 4. Kombinace brož + triko nevyžaduje přidání jakýchkoli šperků na krk, protože to bude obraz vulgární.

Velkolepé obrazy

Nejokázalejší a tímto klasickým způsobem je kombinace trička s džíny a ragby, které jsou populární.

Rovné džíny klasického střihu se hodí téměř k jakémukoliv tričku. Chcete-li do obrazu přidat dotek vzpoury, emancipaci, můžete kombinovat roztrhané džíny a prosté nebo pruhované tričko, tričko s matným, módním potiskem a tvarovým střihem.

Džíny Boyfriend vypadají perfektně s volným monochromatickým tričkem, nejčastěji základními barvami - černobílými.

Trička jsou všestranný oděv, který vám umožní každý den experimentovat s obrazem.

Poznámky
Autor komentáře

Šaty

Sukně

Halenky