Hedvábná trička

Hedvábná trička

Hedvábné tričko je základní šatní skříň. Je ideální pro vytvoření vícevrstvého obrazu a vždy výhodnější než věci z bavlněné tkaniny. Hedvábné tričko vždy zvedne celý soubor na vyšší úroveň pouze jeho přítomností. Konec konců, hedvábná tkanina je velmi ženská a vždy přitahuje pozornost. Také, toto tričko může vždy doplnit šaty s příliš hlubokým výstřihem nebo velmi krátkou halenku.

Jak si vybrat

Výběr krásného hedvábného topu dnes není tak snadné, jak by se mohlo na první pohled zdát. Mezi mnoha možnostmi je velmi obtížné je najít. Existuje několik doporučení, která vám pomohou určit.

Za prvé stojí za povšimnutí, že je nemožné vymyslet top lepší než polopříslušný model. Takže pro tebe nebude příliš těsný a přidají další nepohodlí. Tento styl neskrývá výhody postavy, což je také důležitá výhoda.

Tradiční top s tenkými popruhy v bílém vypadá dobře na půvabných ženských ramenou. Pokud chcete někdy nosit top sólo, to znamená bez dalších věcí, pak si vyberte modely s V-krkem a dostatečně širokými popruhy.

Při výběru hedvábí top jistě věnovat pozornost hloubce výstřihu a délky. Dobrá věc je dostat se na stehna a zakrýt břicho. Nezapomeňte, že byste si neměli vybrat topy s velmi hlubokým výstřihem. Hedvábná tkanina v kombinaci s ní může hrát proti vám.

Pokud jde o barvu, to vše závisí na vašich preferencích. Velmi oblíbené jsou smaragdové a vínově zbarvené modely.

Proč přesně hedvábí?

Jaký je důvod pro takovou popularitu na hedvábných košilích? Je to všechno o vlastnostech tohoto nádherného materiálu. Hedvábí je přírodní tkanina, která nevyvolává alergickou reakci a vyhovuje i nejcitlivější pleti. Navíc neporušuje přirozenou cirkulaci vzduchu a nezasahuje do pokožky, aby dýchala i v nejteplejším počasí. Navíc je neuvěřitelně krásná a ženská.

Populární modely

S krajkou

Vrchol s krajkou vypadá velmi žensky, ale na to je kladeno mnohem více požadavků. Není vhodný pro konzervativní luky a obchodní styl. Tato volba je nejlepší pro romantická data a svátky.

Ve stylu lnu

Před pár lety se stal důležitým sexy prádlo. Dnes vyrábíme podobné šaty, kostýmy a další. Ale nejoblíbenější jsou vrcholy ve spodním prádle. Taková věc je schopna zředit i velmi přísné oblečení.

Tento model je dokonale kombinován s tužkovými sukněmi a monochromatickými lakonickými kalhotami. Vrcholky ve spodním prádle jsou jednoduše určeny k nošení s lakovanými čerpadly.

Na popruzích

Hedvábné vrcholy mohou být jak tenké, tak silné pásky. Tenké dívky s tenkými rukama a půvabnými klíčními kostkami si mohou vybrat obě možnosti. Je však lepší znovu zdůraznit jeho křehkost a upřednostnit tenké pásky. Dáma s extra kilemi a problémovými oblastmi v rukou stylistů doporučuje dávat přednost vrcholům se širokými popruhy.

Vhodné barvy a odstíny

Černá

Černá je barva, která nikdy neztratí svůj význam ve světě módy. Modely v této barvě vypadají neuvěřitelně krásně a sexy. Pod nimi jen chcete nosit přísnou sukni, pumpy a udělat velkolepý make-up s červenou rtěnkou. Pokud je to žádoucí, v kanceláři můžete nosit černý top, pokud v horní části jednoho tlačítka vložíte lakonickou bundu.

Zelená

Jak již bylo řečeno, hitovou barvou sezóny je odstín zelené - smaragdově zelené. Hloubka dokonale doplňuje elegantní texturu hedvábné tkaniny. Proto, pokud potřebujete vybrat možnost pro oslavu, pak to nejlepší, co prostě není nalezen.

Bílá

Bílé hedvábné topy vypadají velmi slavnostně a elegantně. Navzdory tomu, že tato barva je považována za univerzální, hedvábné výrobky ve svém designu nejsou vhodné pro každého. Bledé pleti dívky jsou lepší zvolit možnosti pro světlé odstíny. Bílá barva je ideální pro opálené zástupce krásné podlahy. Kontrast barvy kůže a materiálu zdůrazní jejich krásu.

Desátník

Tělo se dobře kombinuje s jinou barevnou paletou. Z červené na černou. Je však velmi důležité vybrat si model tak, aby nedošlo ke sloučení jeho pozadí. Proto díky opakovaným kováním určitě najdete vhodný hedvábný vršek, který z vás udělá opravdovou královnu.

Co na sebe

Hedvábný top v dokonalé harmonii s různými věcmi. Dále budeme hovořit o nejúspěšnějších a praktických kombinacích.

Bunda

Nemůžete myslet na kombinaci lepší než základní hedvábný top a stylovou bundu. Krásnou tužkovou sukni, džíny nebo kalhoty doplní tento pohled. Neméně ideální je moderní klasický oblek. Vrchol otevírá sexy linii ramen a paží a bunda přidává koření a skrývá veškerý přebytek.

Pokud potřebujete vytvořit nejefektivnější obraz, pak vyzvedněte dnešní módní kožené kalhoty a zářivě červenou bundu. Různé textury tkaniny vytvoří zajímavou a neobvyklou kombinaci. Poslední přízvuk bude elegantní sandály a masivní šperky. V takovém luku se neztratíte ani na gala akci.

Stojí za zmínku, že kombinace top a bundy je vhodná pro práci a neporušuje oblékání. Takže i v kanceláři můžete vypadat žensky a co nejatraktivněji. Ve večerních hodinách lze pracovní obuv změnit na krásné lodě a jít na rande. To je hlavní výhodou základního hedvábí.

Bunda bez rukávů

V sezóně 2016-2017 jsou velmi oblíbené stylové bez rukávů. Jsou také dobrými přáteli s vrcholy různých barev. Bez rukávů vám umožní ukázat krásné ruce a neskrývají výstřih. To je dobrá alternativa k bundám v horkém letním počasí, kdy se chcete cítit co nejvíc ženský.

Dnes jsou bez rukávů v různých stylech a stylech. Ale pokud jste fanouškem klasiky, pak je lepší dát přednost jednomu tónovanému prodlouženému modelu na jednom tlačítku. Na vrcholu popularity jsou bílé, béžové, světle růžové, fialové a světle modré odstíny. Tato kombinace je opět skvělá pro různé životní situace a události.

Cardigan

Kardigan je nádherná útulná a teplá věc, která ušetří v chladném letním večeru. Ve své rozepnuté formě může být alternativou k bundě. Tato možnost je ideální pro datování, protože vypadá velmi ženský.

Dnes se jedná o odpovídající pastelové jemné palety. Pokud potřebujete skrýt příliš hluboký výstřih, má smysl kupovat model s vůní.

V chladné sezóně můžete vytvořit zajímavý vícevrstvý luk. Například hedvábí, bunda a svetr. V tomto případě je důležité si uvědomit, že svetr by měl být poměrně tenký. To je jediný způsob, jak se vyhnout zbytečné objemnosti.

Odměrný svetr lze kombinovat s jemným vrškem, který dává velmi dobrou možnost. Tyto věci pomohou zdůraznit křehkost ženské povahy.

Stojí za zmínku, že krásný hedvábný vršek dobře ladí s ostatními oděvy. Není nutně založeno na klasice. Dnes mnoho mladých dam kombinuje top s koženými bundami. Textura kůže a hedvábí je velmi odlišná, což pomáhá vytvořit neuvěřitelný efekt.

Dnes, obrovské množství návrhářů nabídnout nosit hedvábnou košili přes vrchol. Dokonalým doplňkem by byly kalhoty nebo sukně.Ale nezapomeňte, že můžete zaplnit pouze košili vpředu a za ní by měla být uvolněna. Jasná čerpadla a spojka dokončí harmonický vzhled.

Poznámky
Autor komentáře

Šaty

Sukně

Halenky