Pánské kabáty 2019-2020 rok

Pánské kabáty 2019-2020 rok

Srst z ovčí kůže je teplé zimní oblečení, které vypadá zároveň stylově i prakticky. Pánské kožichy z let 2016-2017 zdůrazňují mužnost, brutalitu, podporují image. To je věc, která v průběhu času neztratila popularitu. Módní návrháři vdechli do pánského kožichu nový život, což ho činí atraktivním, co nejpohodlnějším a nejtrvanlivějším.

Vlastnosti a výhody

V nové sezóně 2016-2017 jsou pánské kožené kabáty šity z kvalitní kůže. Prototypem moderní kožichu byl kožich, do něhož chodili ženy a muži do Ruska. Zvláštností je, že se jedná o skutečné pánské oblečení, které zahrnuje velký výběr stylů. Různé moderní modely kožichů, odstínů, způsobů výroby kůže a použití umělých a přírodních kožešin vytvářejí teplé každodenní svrchní oděvy.

Výhodou je, že je snadné vyzvednout příslušenství: tašku, čepici, šálu, rukavice, boty. Klasická vnitřní podšívka z ovčí kůže. Může to být umělá a přírodní srst. Srst z ovčí kůže vypadá jako krátká bunda s ohnutým límcem, ošetřená kožešinou. Klasický styl ovčí kůže má knoflíky, kapsy a prošitou kůži. Tato věc je sto procent schopná nahradit srst v zimě, protože má vysokou schopnost úspory tepla.

Jak si vybrat

Nejlepší je koupit pánský kožich v specializovaných prodejnách. Před nákupem je důležité nezávisle určit, který styl, barvu a model kožichu je potřeba.

  • Vyzkoušejte si produkt, který se vám líbí. Srst by měl sedět ve velikosti, ruce v ní by měly být volně pohyblivé.
  • Kůže kvalitní kožichu je měkká a elastická, rychle se obnovuje, pokud se nosí a nerozbije. V nekvalitních ovčích pláštích - vzhled zmačkaných a nedbalých.
  • Můžete určit kvalitu zpracování, pokud přejdete prsty na hromadu. Měly by zůstat stopy "drážek".
  • Hromada v kožešinové podšívce by měla být měkká a nevypadla z kůže a barva srsti - jednotná a stejnoměrná.
  • Hmotnost je dobrá. V zimě bude teplý.
  • Na řezu kůže by neměly být bílé znaky.
  • Silný zápach je známkou nekvalitních věcí.
  • Zkontrolujte všechny švy - měly by být hladké a nenápadné.
  • Kvalitní srst z ovčí kůže není levná.

Plnohodnotní muži by si měli zvolit dlouhý model kožichu se svislými pruhy. Tento styl vizuálně upraví tvar. Pro muže s úzkými rameny, návrháři doporučují zastavit jejich pozornost na krátkých, vybavených nebo rovných ovčích kabátech se širokými klopy.

Módní styly a modely

Srst ovčí kůže je populární svrchní oděv v zimě i mimo sezónu, takže návrháři vytvářejí mnoho různých stylů a modelů, které osloví moderní muže. Pro ovčí kožešiny v této sezóně používají přírodní kožešinu: ovčí kůži, nutrii, muton, astrakhanskou srst. Oblíbenou sezónou 2016-2017 byl etnický a vojenský styl. Návrháři sázejí na praktičnost, pohodlí a kvalitu moderních kožichů.

Na vrcholu módy, ultrashort ovčí kůže kabáty, které se vyznačují asymetrickým zipem. Současné modely jsou vybaveny napalanovým povlakem, koženými závěsy, kožešinovými vložkami.

Pilot

Model mužského kožichu byl vytvořen ve Spojených státech pro piloty před více než osmdesáti lety. Tato bunda neomezuje pohyb, má zkrácený styl, udržuje tělesné teplo a dobře se zahřívá. Vysoce kvalitní kožich z pravé kůže a ovčí kůže nebo umělých materiálů. Hmotnost pilota je těžká, určená pro zimní počasí.Jedná se o klasickou a univerzální věc, která je díky moderní módě přizpůsobena potřebám obyčejného člověka.

Prýmek

Tato verze kožichu je inovativní. Kosuha je vhodná pro muže, kteří se neváhají vyjádřit a mohou změnit svůj styl co nejdříve, nebojí se změny. V sezoně 2016-2017 byly do kožichů přidány šikmo, asymetrie, velké kapsy a různé vzory střihu. V moderních kožichech jsou kombinovány matné a lesklé textury, ale zůstávají neutrální. Model je dokonale kombinován s obchodním oblečením, pokud je vyroben v klidných a tradičních odstínech.

Letec

Pro vojenské piloty byl vytvořen kabát "ovčí kůže". Jednalo se o letní bundu, která se lišila odolností proti opotřebení, dokonale zahřátá, chráněná před větrem. Charakteristickým rysem modelu je vysoký kožený límec z ovčí kůže a vnitřní obložení v kombinaci s tenkou kůží. Srst ovčí kůže označuje vojenský styl. Tradičně, letci jsou vyrobeni z hnědé kůže lemované béžovou srstí. Model je univerzální: ležérní džíny a kalhoty jsou pro něj vhodné.

S kožešinou

Povinná kombinace kůže a kožešiny v kožichu dělá z zimní klasiky. Kabáty z ovčí kůže z kůže a přírodní kožešiny astrakhan, norek, vlk a mýval jsou prezentovány na světových lávkách. Používá se k výrobě pánských kožichů teplých ovcí, koz, vlků a kožešin Toskánska. Jedná se o typické pánské kožešiny, které dodávají svrchní oděvy brutality a mužnosti.

Přírodní zvířecí srst není jen teplá, ale horká, odolná proti opotřebení. Vypadá to výhodné, luxusní a drahé. Návrháři nejdou kolem umělé hromady, což je rozpočet, ale nedegraduje termální kvalitu věcí.

Bombardér

Moderní kabát z ovčí kůže ve stylu bombardovací bundy - zkrácený s podšívkou z kožešiny nebo bez ní. Bunda bombardéru nemusí mít výrazný kožešinový límec. Model tohoto kožichu je tradičně vybaven zipem, manžetami, elastickými vložkami, bočními kapsami. Bombardér také odkazuje na vojenské bundy, které chrání bombardéry před větrem a chladem. Postupem času byla věc stylizována módními návrháři a vstoupila do obvyklého života. Dnes je kožená bunda pro muže atributem stylového svrchního oděvu. To kombinuje každodenní věci, dobře udržuje sportovní a vojenský styl.

Kombinované

Srst z ovčí kůže může kombinovat několik druhů pravé kůže a kožešiny. Populární verze kombinace kůže a semiše, s izolací z ovčí kožešiny. Oříznutý model bundy z ovčí kůže dobře sedí na obrázku, vypadá moderně a stylově. Model může být se zipem a kombinovat několik odstínů materiálu: černá a hnědá. S kombinací ovčí kůže je snadné vytvořit každodenní vzhled.

Vybaveno

Vybavený styl kožichu je volbou pro muže s dobrou postavou. Takové kožichy jsou vhodné pro období podzim-jaro. Délka kabátu ovčí kůže je zkrácena nebo dosahuje střední části stehna. Pro přizpůsobené styly z ovčí kůže se používají plastové přírodní materiály: kůže a těsná krátká srst. Model je lehký a tenký, někdy bez izolace.

Vojenské

Oblečení vyrobené ve stylu vojenského (vojenského) hovoří samo za sebe. Základem pánského kožichu v tomto stylu je síla linek, maskovací barvy, náplasťové kapsy, stojací límec a široký pás s přezkou. Moderní vojenské vojenské kabáty mohou vypadat záměrně hrubé, objemné, zdůrazňovat maskulinitu a militantnost v kombinaci se současnými módními trendy. Tyto kožichy z ovčí kůže dobře zapadají do ležérního oblečení.

Dvojité breasted

Klasický a ležérní styl jsou hlavními charakteristikami dvouřadových ovčích kabátů pro muže. Délka modelu může dosáhnout kolena, střih je klasikou lehké přírodní kůže a stříhané kožešiny. Silueta dvouhlavého ovčího kabátu je poloplná. Obojek - otočení dolů s kožešinovými klopami.Z dalších detailů - pás, ramenní popruhy, velké kapsy s knoflíky. Dvouřadový ovčí kabát se dobře hodí k přísným oblekům, obchodním oděvům.

Srst ovčí kůže

Pánský kožich bez rukávů - ideální pro muže, kteří tráví spoustu času za volantem automobilu a ocení pohodlí. Tento model je určen pro mimosezóny. Bunda bez rukávů má klasický kožešinový límec, podšívku, několik vnějších kapes, v závislosti na stylu. Pohodlné v ponožce, kombinované s džíny, svetry, roláky.

Klasika

Modely ovčí kůže, které jsou mimo čas. Klasická ovčí srst je přísnost tvarů a linií, grafický design, přítomnost anglického límce. Dávají celému obrazu sofistikovanost a lehkost. Pro moderní a kreativní muže nabízejí designéři možnost vybrat si kabát z ovčí kůže, model krombi nebo sako.

Umělé

Pánské kožené kabáty z umělé kůže - ekologická verze, moderní náhrada tradičních kožichů z přírodního materiálu. Světové módní domy také nabízejí různé výrobky z umělé kůže, včetně pánských kožichů. V Evropě a Spojených státech nejsou výrobky z pravé kůže prakticky žádané. Umělé kožichy vyrobené z vysoce kvalitních materiálů se příliš neliší od skutečného materiálu. Plus faux ovčí kůže - dostupná cena, praktičnost, vysoká kvalita.

Zevně umělé kůže a kožešiny pro výrobu ovčí kůže 99% napodobují přírodní materiály. Pro výrobu umělých předmětů používají pletené tkaniny a speciální povlaky, impregnace, které chrání svrchní oděv před nepříznivými podmínkami prostředí a jsou bezpečné pro člověka. Umělý materiál - odolný a silný. Neztrácí barvu, je snadné se o něj starat. Kožešiny z koženky z umělé kůže se nebojí změny vlhkosti a teploty.

Umělá kožešina kombinovaná s koženkou je rozpočtovou volbou, ideální kombinací pro ty, kteří se starají o přírodu a podporují zdravý přístup k životnímu prostředí. Umělá srst díky moderním technologiím šití a výroby oděvů dokonale napodobuje přírodní. Nejčastěji pro vnitřní obložení ovčí kůže používá umělou hromadu. Také, stejně jako přírodní, udržuje teplo. Jeho hlavní předností je, že je trvanlivý a v průběhu času se nenosí.

Přirozeně

Pánské kožené kabáty z pravé kůže a kožešin mají několik výhod. Udržují teplo lépe, jsou pohodlnější. Navzdory vysoké ceně, kožené výrobky s řádnou péčí mohou trvat déle než umělé věci. Pro výrobu pánských kožichů z přírodních materiálů používejte kůži koz, jehňat, ovcí, velkých zvířat, jako je kůň, buvol, kráva. Někteří designéři používají kůži exotických zvířat při tvorbě přírodních kožichů.

Originální kožené kabáty z ovčí kůže jsou krásné, luxusní, praktické, v zimě jsou horké, protože tělo dokonale zahřívají, spolehlivě chrání před větrem. Liší se barvou, siluetou a dokončovacím materiálem. Nevýhody přírodní kůže jsou vysoké náklady, nákladné péče. Pravá kůže je špatně čištěna: bojí se činidel, špinavé skvrny jsou špatně odstraněny z povrchu.

Přírodní semišový pánský ovčí plášť je vyroben z ovcí nebo jelenice, která je extrahována technologií opalování tuků. Srst z ovčí kůže z přírodního semišového prodyšného materiálu. Je to elegantní, odolný materiál, který propouští vodu, a když se navlhčí, stane se vodotěsným. Přírodní semišové výrobky nemohou být levné. Srst z ovčí kůže z přírodních materiálů voní jako kůže, její barva je nerovnoměrná s póry a drobnými škrábanci.

Do sezóny

Pánská kožená bunda sezony 2016-2017 je nejen zahřátá zimní verze svrchního oděvu. Mnoho designérů nabízí lehké svrchní oděvy, které jsou vhodné pro demi sezónu: jaro a podzim.Tyto kožichy jsou vyrobeny z tenké kůže a lehké kožešiny. Je to svobodné a snadné, tělo se hodí a zahřívá. Na rozdíl od zimní verze nejsou podzimní kožené kabáty objemné a těžké. Pohodlně se pohybují a nejsou horké.

Lehká pánská kožená bunda - elegantní verze svrchních oděvů, určená pro mimosezóny. Taková ovčí kůže neochrání proti ledovému větru a mrazu, ale má vysokou odolnost proti opotřebení, plasticitu a lehkost. Lehké modely kožichů jsou vyrobeny z kůže ovcí, mladých jehňat. Odlehčená verze pánského jehněčího kožichu - luxusní vrchní oděv a stylový.

Tenké pánské kožené kabáty z přírodních materiálů jsou skvělé pro jaro a začátek podzimu. Vzduch pronikají, zahřívá, ale chrání tělo před přehřátím. Dobrá volba pro tenké kožichy - krátké modely na zip.

Délka

Módní pánské kožichy v této sezoně jsou reprezentovány řadou různých stylů. Zkrácené kožichy jsou nejvhodnější pro muže, kteří vedou aktivní život pro obyvatele měst. Krátké modely kožichů jsou vhodné pro řízení auta, jsou praktické a pohodlné. Dlouhý model kožichu je mezi lidmi méně populární a je vhodný pro vytváření image podnikání. Takový styl chrání před nachlazením a silnými mrazy.

Prodloužený styl pánských kožichů (délka do poloviny stehna nebo kolena) vytvoří elegantní a přísný vzhled. Tento typ oblečení je stylový, moderní a pohodlný. Vhodné pro dospělé muže, kteří ocení klasiku a znají svou hodnotu.

Skutečné barvy

Pokud člověk používá koženou bundu, aby si udržel image obchodníka, je lepší zastavit volbu na klasických barvách: bílá, černá, hnědá. Tyto barvy jsou praktické a vhodné pro mnoho mužů. Dávejte pozor, abyste měli bílou barvu. Bílé nátěry vyžadují zvláštní péči, nepodporují každý obraz. Mladí muži, kteří rádi experimentují, se návrhářům doporučuje vyzkoušet atypické barvy pro kabáty: červenou, modrou a žlutou.

V pánském svrchním oděvu by měly dominovat tmavé odstíny. Pravá kůže v sezóně 2016-2017 může být béžová, šedá. Červená barva stojí za výběr mladých mužů, sebevědomých, kteří se nebojí vyniknout v davu. Podtržený kontrast mezi kůží kožichu a obložení interiéru je zajímavý a tradiční. Nezvyklá kontrastní kombinace černé kůže a bílé kožešiny přitahuje pozornost.

Skutečná kombinace lehké kůže a tmavé kožešiny vnitřního obložení kožichu vypadá na člověka atraktivně. V této sezoně je zde obrovský výběr kožených kabátů z neobvyklých stylů a odstínů, které ocení milovníci stylového a módního oblečení. Barva srsti ovčí kůže nezávisí na povrchu kůže (matný, laminovaný). V módě dnes omezené světlé odstíny: khaki, světle hnědé, olivové. Na vrcholu popularity barevné vložky: kombinace bílé a béžové odstíny nebo šedé a černé.

Modely pro mládež

V sezoně 2016-2017 jsou modely pro mládež pánských kožichů lehké, nejsou tak těžké jako klasické. Pláště mládeže se nejvíce podobají bundám s kožešinou. V těchto modelech konstruktéři poskytli mnoho dalších prvků, jako jsou zámky, pásy, pásy. Kůže z ovčí kůže může být prošívaná, prošitá nebo zcela bez dekoru. Nejčastěji modely pro mladé muže nezpínají knoflíky, ale zip.

Kožešiny z ovčí kůže pro mladé muže - to je zkrácený styl, méně často jejich délka dosáhne středu stehna. Designéři nabízejí krátké kožichy s objemnými límečky, hustou kožešinou nebo tenkými výrobky, které se pohodlně pohybují. Moderní člověk potřebuje svobodu pohybu po celý den, takže krátký střih a minimalistický design je vynikajícím řešením.

Co na sebe

Hlavní výhodou a přitažlivostí mužského kožichu je, že je to univerzální věc. To je snadno kombinovat s nějakými věcmi.Estetika a tvrdost linií moderní pánské kožichu z něj činí skvělou základní věc. Kombinuje dokonale funkční svetry, roláky, džíny. Pokud základem mužského šatníku jsou džíny, kombinujte je s jumpery, mikinami a obuvi pro volný čas.

Krátký nebo protáhlý ovčí kabát, dokonce i klasický, podpoří jakýkoli moderní design. Ve sportovním stylu je obtížnější vytvořit obraz s pláštěm designéra nebo ovčí kůže. Kombinujte tuto verzi svrchních oděvů s vojenskými botami, teniskami, barety. Návrháři doporučují muže, aby si vybrali černé kožené tenisky a mokasíny pro klasické kalhotové obleky. Módní návrháři také radí nahradit přísné košile roláky a kabáty s moderní kožichy.

Jaké příslušenství a obuv se hodí

Když vezmeme v úvahu skutečnost, že plášť z ovčí kůže je kus svrchního oděvu, je pro ni snadné vyzvednout další příslušenství. Za prvé, zimní oblečení naznačují vzájemnou kompatibilitu. S pánskou koženkovou srstí bude vypadat těsně přiléhající nebo objemná pletená čepice. V této sezoně jsou relevantní klobouky s klapkami na uši, ale usilují o minimalismus. Čepice s klapkami na uších by neměla vypadat jako příslušenství obyvatel na severu.

Z bot si vyberete vysoké boty, šněrovací boty nebo klasické nízké boty. Nezanedbávejte objemné šály, které vypadají v této sezoně s ovčí srstí. Šátek může mít jasnou kontrastní barvu, pokud je srst ovčí kůže černá nebo tmavě šedá. Velké tašky na tašky vyrobené z kůže s malými rukojetí jsou perfektně kombinovány s tímto svrchním oděvem.

Stylové obrázky

Srst z ovčí kůže - jedna z mála věcí v pánském šatníku, která je kombinována s téměř veškerým oblečením. Vše záleží na jeho stylu a barvě. Nejlepší ze všech ovčí srst bude vypadat s každodenními svetry, svetry, manšestrové kalhoty, džíny.

Krátká ovčí srst z tmavě šedé a popínavé kožešiny je dokonale doplněna mléčně zbarveným rolákem, šedým svetrem, prošívanými ocelovými prošívanými kalhotami a černými boty.

Pánská krátká ovčí srst světle hnědé barvy s bílou umělou kožešinou se dobře hodí na košili, šedé šedé kalhoty, černý pás a bílé pražce.

Noste černý kožený kabát se světle šedou srstí a pásek s černým rolákem, tmavý svetr na zip, černé kožené kalhoty a vysoké boty se šněrováním.

Podlouhlé ovčí kabáty (až do kolena) černé barvy s tmavou přírodní srstí se dobře hodí k obleku typu pyžama, vesta z černé kožešiny a hnědé návrhářské boty.

Obraz „celkové černé“ je relevantní v sezóně 2016–2017. Černý kožich s kovovými zipy, objemný svetr, kalhoty a černé boty jsou stylovou mužskou verzí.

Světle šedá ovčí srst v polovině stehna s černou kožešinou a knoflíky je perfektně kombinována s čokoládovou košili, šedými kostkovanými kalhotami a bílými teniskami.

Původní styl zkrácené srsti ovčí kůže hnědé barvy s dvojitým límcem a bílou kožešinou se zipy doporučuje designéři se šedým oblekem z tenké tkaniny a bílých bot / pražců.

Poznámky
Autor komentáře

Šaty

Sukně

Halenky