Krém zvedání Kora

Krém zvedání Kora

S věkem stárne ženská kůže a ztrácí své elastické vlastnosti. V tomto ohledu se objevují vrásky a ovál tváře je zdeformovaný. Pro zpomalení těchto procesů odborníci doporučují použití speciální zvedací kosmetiky. Kora výtahy jsou považovány za jeden z nejlepších nástrojů v boji proti stárnutí.

Trochu o značce

Ruský výrobce vysoce kvalitních kosmetických výrobků Kora potěšil ženy již 20 let svými výrobky. Složení kosmetiky této značky zahrnuje přírodní složky v kombinaci s inovativním vývojem. Výhodou všech kosmetických přípravků Kora je, že její vzorce obsahují velké procento biologicky aktivních složek a v bohaté formulaci.

V dalším videu uvidíte recenze kosmetiky Kora.

Vlastnosti a výhody

  1. Kosmetika je vytvořena speciálně pro zralý epidermis a má predispozici pro mimické vrásky.
  2. Schopnost doplnit krém-zvedání jinými prostředky této série.
  3. Účinně obnovuje pružnost a pevnost, zlepšuje tvar obličeje a vyhlazuje vrásky.
  4. Struktura kůže se zlepšuje na buněčné úrovni.
  5. Poměr složek ve smetaně a jejich kvalita je vždy pod kontrolou, produkty jsou testovány na shodu s regulačními dokumenty a originálním high-tech receptem.

Indikace pro použití

  1. Propadlá kůže obličeje, fuzzy linie oválné tváře
  2. Vzhled vrásek.
  3. Ztráta elasticity kůže.
  4. Věk nad 30-35 let.

Všechny detaily o krému s efektem zvedání od Kory - v dalším videu.

Sortiment

Krémově aktivní pro pružnost pokožky. Daylift.

Produkt omlazuje stárnoucí pleť během dne, působí hydratačním a vyživujícím účinkem a také působí na potlačení poškození epidermis souvisejícího s věkem.

Kompozice obsahující smetanu obsahuje: peptidy verbeny, aminokyseliny, fytoproteiny, mořský kolagen, pampeliška, mrkev, přeslička, bambucké máslo, sójové boby a mandle.

Fytoproteiny v tandemu s aminokyselinami napínají kůži, vytvářejí jasnější vrstevnice obličeje. Peptidy verbeny a mořského kolagenu mají stimulační účinek na syntézu vlastních proteinů, vyhlazují reliéfní povrch kůže a zabraňují vzniku nových vrásek.

Krém zvedání ovál. Modelování péče o obličej a bradu.

Tento produkt je jedním z inovativních vývojů specialistů společnosti. S lipolytickým efektem vám umožní zbavit se druhé brady bez operace.

Zvedací ovál pozastavuje stárnutí epidermy a opravuje porušení jasnosti oválného obličeje. Skládá se z rostlinných bílkovin, komplexu aminokyselin, dipeptidu, extraktu břečťanu, přesličky, coleus, myrhy, cygelie. Zahrnuty také do krémových olejů: slunečnice, sóji, avokáda a bambuky. Celý komplex těchto složek vytváří velmi silný liftingový efekt, díky vytvoření neviditelného prodyšného filmu, který napíná pokožku, vytváří jasnější konturu obličeje a vyhlazuje úlevu pokožky.

Zvedací krém pro korekci mimických a věkových vrásek

Jedná se o nejlepší pečující směs pro stárnutí pleti s účinkem Botoxu. Vizuálně se efektivnosti dosahuje uvolněním svalů v rozích očí, rtů a na čele, které lze přirovnat k invazivním technikám. Nevyžaduje rehabilitační období, působí jemně a bezpečně.

Krém obsahuje palmitoil hydrolyzovaných bílkovin pšenice, stejně jako čistý pšeničný protein. Prostředky Kora jsou bohaté na hydratační přísady: sójový olej, avokádo, bambuku. Kromě toho, jeho vzorec obsahuje kyselinu hyaluronovou a výtažky z verbeny, anýzu, jahody, zázvoru.

Recenze

Většina spravedlivého sexu koupila zvedací krém Kora v lékárně nebo internetovém obchodě. Výsledek použití krému byl patrný po prvním zákroku. Kůže byla vyhlazená, vrásky se zmenšily a ovál tváře se stal výraznějším. Pokaždé, když se tvář stala mladší, kůže vypadala zdravě a dobře upravená.

Pozitivní sérum od žen dostalo krémové sérum pro vyhlazení mimických a věkových vrásek.

Mnozí zákazníci měli rádi jemnou texturu a rychlou absorpci. V důsledku použití tohoto nástroje se zmenšily mimické vrásky, zmenšila se hloubka stáří věku, pokožka se stala hladší a pružnější.

Poznámky
Autor komentáře

Šaty

Sukně

Halenky