Krém na obličej Vichy po 40-50 letech

Krém na obličej Vichy po 40-50 letech

Každá žena chce chránit kůži před stárnutím a zůstat tak mladá a krásná, jak je to jen možné. Na pomoc v této může terapeutické kosmetiky třídy "lux", vyráběné francouzskou značkou Vichy. Aktivní složky krémů na obličej od Vichy, určené především pro dospělý věk, bojují se známkami změn na kůži u žen po 40-50 letech.

Historie značky

Vichy krémy jsou vysoce účinné přípravky péče o obličej obsahující termální vodu nasycenou minerály. Termální voda stoupá na povrch z hloubky čtyř kilometrů vulkanických hornin při teplotě 145 ° C.

Historie značky začala v roce 1931 v letovisku Vichy ve Francii, které bylo od XVI. Století známé svou minerální vodou, která měla léčivé účinky. Cvičení lázeňský lékař Prosper Aller, který používal vodu k léčbě onemocnění vnitřních orgánů a obnovení zdravých tělesných sil, objevil svůj jedinečný terapeutický účinek na kůži. Aller spolu s podnikatelem Guerinem provedli rozsáhlé vědecké testy, zahájili výrobu kosmetických přípravků na bázi místní minerální vody.

V budoucnu společnost Vichy spravovala společnost L'oreal, vedený Francoisem Dallemem, získal solidní pověst a stal se lídrem v prodeji na světovém trhu kosmetiky s využitím nejnovějšího vědeckého výzkumu.

Jaká je jedinečnost výrobků

Vichy krémy patří dnes mezi spotřebitele k nejvyhledávanějším dermo-kosmetickým prostředkům díky použití unikátních, vysoce účinných látek v jejich složení, které umožňují řešit mnoho dermatologických problémů. Specialisté dermatologové nazývají krémy elixíry krásy a mládí.

Mnoho kosmetických firem se vyznačuje univerzálností, vhodnou pro jakýkoliv typ pleti a věk. Speciální odbornost podle odborníků spočívá v různých krémech, vytvořených pro věk ženského publika.

Výrobky mají velmi pozitivní vliv na epidermis, revitalizují a omlazují.

Produkty společnosti nejsou hormonální doplňky.

Vodní suroviny, které jsou rozhodující složkou dermálních přípravků, se připravují v souladu s přísnými požadavky na kvalitu farmaceutického průmyslu. Komponenty krémů mají příznivý vliv na zvláště citlivou pokožku, aniž by způsobovaly alergické reakce.

Při vystavení krému aktivuje buněčnou imunitu, což má za následek snížení vrásek, kůže je více proti účinkům škodlivých faktorů prostředí. Značkové výrobky jsou prodávány až po potvrzení pozitivních účinků na dermis četnými laboratorními a klinickými zkouškami.

Termální minerální voda, která je jednou z hlavních užitečných složek ve vzorcích výrobků Vichy, má asi patnáct stopových prvků, včetně železa, vápníku, manganu a křemíku.

Značka péče o kosmetiku je zcela přirozená, neobsahuje konzervační přísady a drsné syntetické vůně.

"LiftActiv"

Mnohé změny v kůži související s věkem jsou pozorovány u pohlavního styku po 40 letech, u některých je pozorován pokles tónů kůže ve věku 35 let. V důsledku tohoto chronického stárnutí klesá hladina vlastního kolagenu v kůži, přestává být elastická a ztrácí svou dřívější čerstvost. Tyto procesy vedou k tvorbě vrásek.

Díky četným studiím, spoléhajícím na zpětnou vazbu od spotřebitelů v tomto věku, účinné složky řady Vichy LiftActiv účinně pracují na epidermis, vyrovnávají se s těmito problémy a vracejí do tváře ženský obličej.

Všechny typy výrobků v této sérii obsahují v patentovaných vzorcích látku Aminokin, což je rostlinná složka, která je schopna redukovat mělké a hluboké změny obličeje na povrchu. Aminokin také přispívá k obnově zářivého vzhledu, pružnosti a pevnosti obličeje.

V lékárenské síti dnes najdete tři klíčové léky určené pro ženy od 35 do 50 let z kosmetické řady LiftActiv dermo: noční a denní krémy a krém, který je zodpovědný za korekci kůže kolem očí.

Denní lék "LiftActiv Supreme", podporující zdraví normální a kombinované kůže, působící na papilární vrstvu kůže, má stimulační účinek na regeneraci a reprodukci epidermálních buněk. Vzorec smetany, který kromě termální vody obsahuje takové bioaktivní složky, jako je meruňkový olej, bambucké máslo, vitamin C a ramnóza.

Ramnoza, která je nejdůležitější složkou produktu, je polysacharid rostlinného původu. Základní látka ve formulačních prostředcích má pozitivní vliv na buněčné složení, pomáhá obnovit pružnost kůže.

Rhamnose, která má silný změkčující a hydratační účinek, odolává suché pokožce.

Krém "LiftActiv Supreme"Pro denní výživu pokožky náchylné k suchu, stimuluje obnovu mezibuněčných vazeb. Výrobek zklidňuje zarudnutí a podráždění, které je vlastní velmi suché pokožce. Výsledkem neustálého používání přípravku obsahujícího fibrocyklamid, ramnózu a neohesperidin je znatelný dlouhodobý účinek látky spočívající v návratu látky. snižují počet hlubokých vrásek.

Nutriční složení nočního krémového pravítka "LiftActiv Dermoresource"Vichy, odolává tvorbě vrásek v důsledku večerní aplikace. Nástroj, který se vyznačuje obzvláště lehkou a jemnou texturou, přispívá k urychlené regeneraci a samo-omlazovacím procesům uvnitř epidermy. Výsledkem několika aplikací může být viditelná transformace."

Pro tónování pohybující se tenké kůže kolem očí je navržen účinný krém proti vráskám LiftActiv.

Vzorec obsahující zdroje minerální vody, kofein, escin a rhamnose, s dlouhodobým použitím, je navržen tak, aby aktivně odolával vzniku vrásek kolem očí.

"Neovadiol"

Kosmetické výrobky "Neovadiol.""od Vichy pomáhají vyrovnat se s vážnými věkovými změnami kůže u žen starších 50 let. Tyto typy krémů přispívají ke zlepšení a zlepšení vzhledu kůže obličeje a krku, vystavené negativním účinkům hormonálního stresu těla."

Překonání těžkého období jejich života, většina žen čelí nejen obecnému zhoršení zdraví a značnému psychickému nepohodlí na pozadí vážné hormonální restrukturalizace těla, ale také s procesy vädnutí kůže. Kůže se stává ochablou a citlivou na škodlivé faktory prostředí, pokryté mřížkou hlubokých vrásek.

Řada "Neovadiol" pro stárnutí pleti, která je považována za nejlepší vývoj společnosti a má pouze pozitivní zpětnou vazbu od zainteresovaných uživatelů, zahrnuje krémy, které pomáhají vyrovnat se s epidermis během menopauzy.

Krém "Neovadiol GF" pro normální a kombinovanou pleť díky jedinečnému účinku stimulátoru Proteic GF urychluje metabolismus lipidů, metabolismus, odstraňuje toxiny, přispívá k hutnění dermis vrstev a koriguje tvar obličeje.

Výrobek obsahuje hlavní účinné látky: vodu tepelného původu, pro-xylan a Proteic GF, což zajišťuje jeho vysokou účinnost.

Působení kosmetického přípravku Vichy "Neovadiol GF"s meruňkovým olejem, který je určen k dotažení a omlazení suché a velmi suché pokožky, vede k regeneraci, pomáhá změkčit a udržet správnou úroveň vlhkosti citlivé pokožky v celé hloubce."

Krmný produkt "Neovadiol GF", určený pro noční použití, dokonale léčí buňky, aby urychlil regeneraci věku dermis. Nástroj obsahuje na povrchu kůže ochranný mechanismus, který zabraňuje negativnímu působení prostředí. Krmení hlubokých vrstev kůže, zlepšuje metabolické procesy v buňkách, intenzivně hydratuje a osvěžuje pleť.

Přispívá k vytvoření jasné kontury obličeje.

Recenze produktů

Výrobky Vichy jsou na globálním spotřebitelském trhu pro péči o kosmetiku přítomny více než sedmdesát let. Díky přítomnosti osvědčených inovativních komponentů, které účinně působí na zralou a stárnoucí pleť, a přísné kontrole dodržování požadavků na kvalitu, jsou krémy Vichy velmi oblíbené, mají mnohaletou důvěru a mají mnoho pozitivních ohlasů od nejnáročnějších ruských zákazníků.

Zákazníci si všimnou, že výrobky značky jsou viditelné na policích a jsou k dispozici, lze je snadno zakoupit ve specializovaných prodejnách kosmetiky i v lékárnách. Mnozí spotřebitelé považují výhodu celoroční příležitosti používat výrobky tohoto výrobce, pozitivně se týkají možnosti výběru výrobku pro jakýkoliv typ kůže.

Ženy nad 40 let s porézní kůží měly rád schopnost prostředků zmenšit malé póry, vyhladit povrch epidermis.

S kůží náchylné k suchu a podráždění, dávejte pozor na zmizení zarudnutí, šupinaté oblasti, obnovení vnitřní záři dermis bez tvorby mastný lesk.

Spotřebitelé vzdávají hold jedinečnému vícesložkovému složení výrobků, které lze dobře vstřebat do hlubších vrstev kůže, které mají širokou škálu vlastností, které mají výživný a regenerační účinek na pokožku. Mnoho žen si všimne celkového zlepšení stavu kůže na obličeji, což je znatelný revitalizační účinek dermo-kosmetiky.

Výsledkem každodenní aplikace krému během měsíce, zejména v kombinaci se sérem obohaceným kyselinou hyaluronovou a vyživujícími maskami, je průzračný ovál a čelní výtah, hloubka a počet mimických vrásek se snižuje.

Hluboký účinný vliv na vrstvy kůže v mnoha případech může učinit z nápravy dobrou alternativu drahého chirurgického faceliftu.

Je také třeba poznamenat, že i přes relativně vysokou cenu dermatologické kosmetiky Vichy, vzhledem ke své konzistenci, jsou náklady na finanční prostředky velmi ekonomické. Někteří věkově specifičtí zákazníci věnovali pozornost rychlosti zmírnění únavy kůže, znatelnému osvěžení pleti a redukci jemných vrásek po několika aplikacích.

Vichy Liftactiv Nejvyšší: Dermatolog E. Arabian na způsobech, jak bojovat proti každodennímu stárnutí pleti.

Poznámky
Autor komentáře

Šaty

Sukně

Halenky