Idealia Vichy krém

Idealia Vichy krém

Každá žena sní o dokonalé pleti - hladké, naplněné vitálním zářením a zdravím. Moderní touhy se stávají skutečným krémem Idealia Vichy, jehož směrový efekt vám umožňuje dosáhnout vlhké, ideální epidermy.

Vzhled linie Idealia Vichy je zajímavý: před propuštěním vysoce kvalitních výrobků byly provedeny laboratorní studie a sociologické průzkumy mezi krásnou polovinou lidstva, během které se specialisté společnosti snažili zjistit, které ženy považují za ideální dermu. Tato touha umožnila vytvořit jedinečný produkt směrové akce - noční a denní péče Idealia Vichy na bázi termální vody a hydratačních prvků.

Vlastnosti a výhody

 • Krém na obličej Idealia Vichy zvládá několik úkolů: hydratuje dermis, normalizuje rovnováhu lipidů - produkuje sekreci kůže, která umožňuje dosáhnout hladkého povrchu a hladkého tónu, zbavit se drobných vrásek a mělkých pigmentových útvarů;
 • Pleťové krémy Idealia Vichy se dělí podle typu pleti: v řadě jsou výrobky pro suché, normální a kombinované typy;
 • Podle odborníků značky by péče o obličej měla být ve dne i v noci: v řadě krémů Vichy jsou intenzivně zvlhčující přípravky pro aplikaci v noci a denní, lehčí textury;
 • Textura krému je lehká a téměř beztíže, při aplikaci na pokožku není žádný nepříjemný mastný „květ“, který se nazývá film;
 • Použití produktů pro ideální pleť není určeno věkem: Odborníci společnosti Vichy jsou požádáni, aby vyhodnotili stav kůže pro přítomnost nerovnoměrného tónu a textury, která bude prvním „zvonem“ pro použití krému;
 • Účinek produktů řady Idealia Vichy je potvrzen klinickými studiemi, které umožňují důvěřovat značce a jejím krémům;
 • Podrobný popis produktů a jejich složení vám umožní nezávisle určit potřebný krém pro obnovu epidermy.

Druhy

Řada krémů Idealia Vichy je rozdělena do dvou typů: denní péče a noc.

Den

Klasika Denní krém Idealia Vichy Vhodné pro normální a kombinovaný typ epidermis: pomáhá normalizovat tvorbu mazu, zmenšuje zvětšené póry, vyhlazuje nerovnoměrný tón pleti a vyhlazuje jeho povrch. Osvětlovací krém má světlou strukturu tání, podobá se gelu a nemá výraznou vůni, která umožňuje nazvat ho hypoalergenní.

Denní péče se stane nepostradatelným nástrojem v boji za zářivou pleť díky účinným složkám ve složení: silný přírodní antioxidant - extrakt z borůvek, extrakt z černého čaje a adenosin.

Navlhčí pokožku po celý den navzdory beztížnému receptu a lze ji použít jako samostatný produkt pro každodenní péči a ve formě hydratačního základu pro líčení.

Sorbet krém Idealia Vichy bojuje proti neuspokojivé kvalitě dermis, které mají často ženy s kombinací kůže a kůže, které mají zvýšenou produkci kožního mazu.

Je ukázán ženám s heterogenní pletí, matnou kůží a po akné, trpícími zvětšenými póry a zvýšeným kožním mazem. Příjemná textura napomáhá od stárnutí pleti a dalších nedokonalostí pleti, které trpí u žen s tučným typem epidermis.

Vichy Daily Antioxidant Serum je vhodné pro péči o jakýkoliv typ pleti a jakýkoliv věk. Vichy skin radiance sérum obsahuje přírodní antioxidanty, jako je lékořice a citrusové flavonoidy, které zlepšují práci buněk (jejich obnovu) a dávají derma zdravý lesk a rovnoměrný tón.

Další senzační sérum Vichy Idealia Life Serum překvapení s výsledkem po 8 dnech používání díky jedinečnému složení.Produkt obsahuje molekulu, která proniká do hlubších vrstev kůže a „pracuje“ uvnitř dermis, čímž zajišťuje správnou životaschopnost buněk: regeneraci a obnovu.

Noc

Noční balzám VICHY IDEALIA SKIN SLEEP vhodný pro použití na jakýkoliv typ dermis, který je vystaven stresu nebo únavě, má nerovnoměrný, často tupý tón. Základem světla ve struktuře nočního krému je termální voda, obohacená komplexem stopových prvků, které nejsou téměř syntetizovány kůží v důsledku nedostatku správného spánku, výživy a dalších faktorů.

Unikátní technologie "Skin Sleep" umožňuje zvýšit regeneraci buněk v noci a normalizovat životně důležité procesy každé buňky. Složení noční péče zahrnuje hodnotnou složku - kyselinu hyaluronovou, která má schopnost zachytit a nahromadit vlhkost uvnitř dermis a učinit ji hladkou, hustou, zdravou. Komplex olejů mezi složkami dobře vyživuje pokožku a zajišťuje spolehlivou ochranu proti vnějším faktorům i ve dne díky svému kumulativnímu účinku. Nesmíme zapomenout na blahodárný vitamín B3, který se vyrovná se suchostí integerů a jejich loupáním, podrážděním.

VICHY IDEALIA SKIN SLEEP je určen pro ženy, které příliš nespí, což významně ovlivňuje kvalitu pleti. Dokonce i ve stavu krátkého spánku, dermis žen je naplněn zdravým zářením a je naplněn vlhkostí a kyslíkem, stává se hladkým a jednotným tónem.

Jak si vybrat

Účinek hydratačního krému Idealia Vichy pro suchý typ je zaměřen na výživu a hydrataci jeho buněk díky komplexu mastných kyselin a rostlinných složek, jejichž přebytek není vhodný pro alternativní mastný typ. Naopak, antiseptické a antimikrobiální složky jsou přítomny ve složení produktů pro péči o mastnou a kombinovanou dermis, zaměřenou na boj proti nadměrné tvorbě kožního mazu, který může „sušit“ jiné typy pleti - suché a citlivé.

Výrobek pro noční péči není vázán na jeden nebo jiný typ dermis, a proto jej mohou používat i ženy jakéhokoli věku a jakéhokoli typu kůže.

Při výběru výrobku doporučujeme věnovat pozornost označení na výrobku „pro normální a kombinovanou pleť“, „pro suchou pokožku“, aby se krém dokázal vyrovnat s tímto problémem s pokožkou.

Složení

Krém Idealia Vichy je založen na přírodní termální vodě ze stejného zdroje, obohaceného komplexem minerálů a stopových prvků pro hydrataci dermis. Složení produktu zahrnuje určité komponenty, které poskytují péči podle problému.

 • Například klasický denní krém pro mastnou a kombinovanou pleť Idealia Vichy obsahuje extrakt z borůvek - silný přírodní antioxidant, který obnovuje metabolické procesy v dermis, extraktu černého moči a adenosinu, které poskytují energetický metabolismus v buňkách.
 • Noční péče Idealia Vichy je obohacena komplexem olejů pro lepší hydrataci dermis, kyseliny hyaluronové a vitaminu B3.
 • Lehká syrovátka jako hlavní účinná složka má extrakt kořene lékořice a citrusové molekuly - jsou zodpovědné za rovnoměrnost kůže a záři dermis.
 • Mezi složkami produktů patří glycerin, jehož cílem je zvlhčování pokožky a eliminace suchosti, chránící vnější kryt před vnějšími faktory.
 • Častým hostem sloučenin je adenosin, který stimuluje tvorbu vlastního elastinu a kolagenu.

Pro jaký věk

Značka nedefinuje hranice věku ženy s tupou a vlhko-zbavenou pokožkou, soudě podle recenzí, krém je v poptávce mezi spravedlivým sexem 25-25 let. Specialisté Vichy nabízejí ženám možnost zhodnotit svou pleť podle řady kritérií, včetně: má drsný povrch, matně zbarvené, zvětšené póry, pigmentové skvrny, jemné vrásky a další drobné estetické problémy.

Pokud byla alespoň jedna otázka zodpovězena „ano“, krém Idealia Vichy pomůže vyrovnat se s vzrušujícím problémem.Kromě toho mohou produkty řady Idealia sloužit jako dodatečná péče o dermis, například jako základ pro make-up (denní krémy).

Existuje nějaká ochrana proti UF

Ani jeden produkt řady Idealia Vichy nemá ochranný faktor proti UV záření, což podporuje použití dodatečné péče s SPF během letní sezóny. Díky své lehké struktuře se krém Idealia Vichy výborně kombinuje s jinými produkty péče, včetně těžšího složení a struktury, protože je známo, že ochranné výrobky s SPF mají vysokou hustotu a bohatý světlý odstín.

Z produktové řady má ochranný faktor Vichy Ideal Soleil SPF 50+ - bohatý na texturní krém na obličej, vytvořený pro péči o kombinaci a mastnou pleť ve slunečné sezóně.

Výrobek má matný efekt a je nepostradatelný v péči o dermis v letní sezóně bez použití jiných produktů, které regulují tvorbu kožního mazu na povrchu.

Recenze kosmetičky

Noční krémová péče Vichy Idealia Skin Sleep Dermatologové doporučují používat ženy, které nemají dostatek spánku, a tato skutečnost je příčinou nedokonalosti pleti. Noční "práce" kompozice je zaměřena na aktualizaci buněk dermis: obnovení hladké textury, jednotné barvy, vytvoření zdravého záření díky dosažení všech faktorů.

Unikátní formulační sérum Vichy Idealia Life Serum - jeden z nejoblíbenějších produktů kosmetiček k vytvoření dokonalé pleti. Zahrnuje molekulu, která proniká hluboko do dermis a poskytuje regenerační procesy na buněčné úrovni (ne na povrchu, jako jiné produkty fungují). Kosmetologové doporučují používat produkt Vichy Idealia Life Serum v kombinaci s hydratačním krémem pro větší hydrataci a nasycení pokožky vlhkostí a komplexem užitečných stopových prvků. Odborníci si všimli lehké struktury produktu a nepřítomnosti alergie u téměř 100% žen.

Pro další péči o pleť a estetický efekt doporučují odborníci nahrazení tradičních základových výrobků. Vichy Idealia BB - lehký tónovací přípravek na bázi termální vody s komplexem minerálních pigmentů pro zdravý lesk pokožky. Integrované použití produktů Vichy Idealia nám umožňuje dosáhnout lepších výsledků díky účinným látkám a podobnosti kompozice, protože každý z nás ví, že produkty jedné značky a řady dávají největší efekt.

Podle dermatologů si produkt zaslouží pozornost. Vichy Idealia Pro - bezsérové ​​sérum pro každodenní použití. Bojuje s pigmentovými formacemi na dermis a zjemňuje pleť, o čemž bylo přesvědčeno mnoho žen, a hodnotili práci výrobku na vysoké úrovni.

Pro letní sezónu dermatologové doporučují použití Vichy Ideal Soleil SPF 50+ - matovací krém pro kombinované a mastné typy pleti a vysoký ochranný faktor 50. Výrobek umožňuje nejen ochranu pokožky před spálením sluncem a předčasným stárnutím, ale také tvorbou nepříjemného mastného lesku na celé ploše nebo T-zóně.

Více informací o krémech Vichy Idealia se dozvíte z videa.

Poznámky
Autor komentáře

Šaty

Sukně

Halenky