Avene krém

Avene krém

V boji za krásnou a zdravou kůži jsou ženy připraveny na mnoho obětí, včetně hmotných. Někdy se výrobek nejvyšší třídy a jedinečný svým složením nemůže vyrovnat s problémy epidermis, což vyvolává nutnost přejít pozornost na kvalitní značku lékárny Avene a její produkty, založené na termálních vodách ze srdce francouzské provincie stejného jména.

Vlastnosti společnosti

Francouzská značka Avene má fascinující historii, která začala v odlehlém městě v odlehlém městě v 80. letech minulého století, kde dnes žije životodárný zdroj termální vody. Moderní technologie a vývoj umožňují vytvářet unikátní produkty Avene pro péči o citlivou pokožku a dermis, náchylné k tvorbě vyrážek, podráždění, suchosti, růžovky a dalších problémů, které lze obtížně řešit.

 • Slavná francouzská značka Avene - č. 1 v péči o jakýkoliv typ citlivých epidermis; v rámci společnosti existuje 12 oblastí péče;
 • Všechny kosmetické výrobky společnosti pro tváří více než 50% tvoří nejčistší termální voda Avene z jednoho ze středisek Francie;
 • Vhodná kosmetika pro péči o pleť pro citlivou dermis několika stupňů: od klasické, náchylné k podráždění, až po přecitlivělé a atopické alergie;
 • V řadě francouzské značky existují produkty s kyselinami (ovocné, mléčné a salicylové) pro péči o mastnou a problémovou pleť;
 • Složení krémů Avene nemá parabeny, barviva a příchutě, většina kompozic používá jedinečné patentované vzorce, které umožňují značce zůstat jedním z lídrů v léčbě komplexních problémů dermis a eliminace jeho viditelných nedostatků;
 • Přípravky Avene s retinolem vytvořené pro péči o zralou pleť, včetně těch, které se používají k prevenci stárnutí a tvorbě prvních hlubokých a mimických vrásek;
 • Značka představuje seriál krémy a oleje pro základní péči o tělo;
 • K dispozici je také řada opalovacích krémů. s faktorem SPF50 +, kde je prezentován prostředek pro ochranu jemné dětské pokožky;

Výhody použití

Farmaceutická značka Avene vyvíjí a vyrábí výrobky pro péči o citlivou pokožku jakéhokoli typu a volba jednoho nebo druhého prostředku vám umožní vyřešit problém, jehož řešení dosud nebylo nalezeno.

Výhody pravidelného používání výrobků Avene jsou zřejmé:

 • Denní péče od firmy Avene pro mastnou a problematickou pleť umožňuje snížit tvorbu kožního mazu a normalizovat metabolické procesy v buňkách v důsledku přítomnosti komplexu kyselin ve složení 9, včetně salicylové, mléčné, glykolové);
 • Série pro problémovou pleť Avene "Cleanance K" v podmínkách pravidelného používání bojuje proti zánětu a akné díky svým antiseptickým vlastnostem a hlubokému čistícímu účinku, řádnému tónování bez narušení rovnováhy pH dermis a zvlhčení bez rizika ucpaných pórů;
 • Speciální linka "Triacneal.""vám umožní zbavit se viditelných nedostatků, jako jsou pigmentové skvrny a komedony - černé tečky;"
 • Péče proti stárnutí je rozdělena do několika řad, které mají řešit úzké a zároveň různé problémy - od prevence stárnutí po boj proti hlubokým vráskám;
 • Pravidelné používání přípravky proti stárnutí Avene vyhlazuje vrásky, vyhlazuje strukturu obličeje a obrysy obličeje;
 • Výhody použití Avene anti-couperose krémů zřejmý - snížená viditelnost červené kapilární sítě a hustota kůže se normalizuje, její struktura a saturace pigmentem se zvyšuje;
 • Tam je velmi suchá šupinatá péče o pleť produktovou řadu. - "Trixera" Avene, která má komplex rostlinných olejů a prvků v kompozici pro dlouhodobou výživu a hladkost dermis.

Základní péče

Výživná vyrovnávací péče o normální pleť není kompletní bez lehké a intenzivní výživné krémové péče Avene.

Kompenzační vzorec tohoto produktu obsahuje unikátní systém, který vyplňuje mezibuněčný prostor a pevně spojuje buňky navzájem v rozporu s přirozenou rovnováhou. Obsahuje také protocoferil, který působí jako bariéra proti pronikání vnějších faktorů do dermis a na jeho povrchu vytváří neviditelný film.

Hydratační a matovací tekutina zároveň bude vhodná pro mastný typ epidermis díky snadnému odstranění přebytečného mazu a snadné saturaci vlhkostí a kyslíkem.

Uklidňující pleťový krém na bázi termální vody v kompozici. Každodenní péči lze doplnit "Cleanance Hydra" Avene - širokospektrální krém pro suchou a dehydratovanou, kombinovanou a problematickou dermis.

Do kategorie základní péče patří pánská řada Avene, která zahrnuje holicí produkty - pěny a gely, přípravky po holení - zklidňující balzám a krém. Mezi pánskou kosmetikou je také péče proti stárnutí, odborníci společnosti navíc nabízejí mužům s problematikou epidermis další produkty Avene.

Speciální prostředky

Citlivá kůže

Denní hydratace citlivé epidermy nebude bez hydratační emulze. "Tolerance Extreme" Avene, který má hydratační a uklidňující účinek na dermis, chrání jej před vlivem vnějších faktorů.

Atopická přecitlivělost

Série "XeraCalm" Avene Je založen na inovativní složce I-modulu, která jemně působí na supersenzitivní dermis, která je náchylná k suchu a atopicitě. Atopická suchá pokožka vyžaduje speciální přístup: krém s obsahem lipidů a balzám na obličej "XeraCalm" Avene zvlhčují suché, dehydrované, šupinaté povrchy a jsou vhodné pro péči o obličej pro dospělé a kůži novorozenců.

Změkčující krém sérieTrixera " Používá se pro suchou pokožku a dermatitidu, když potřebujete jemně zvlhčit dermis a vyhladit peeling, svědění, odstranění zarudnutí. Jako komplex sedativ obsahuje komplex mastných kyselin, rostlinných sterolů, selektiosis a termální vody. Ve stejné sérii "Trixera" Avene je balzám na lehké změkčení, čistící gel bez mýdla a parabenů.

Kombinované, mastné a problematické

Vyhlazující regulační produkt - emulze "Triacneal" Avene vytvořené pro péči o citlivou dermis, náchylné k vyrážkám a zvýšené sekreci kožního mazu. Kyselina glykolová 6% ve složení přípravku působí jako antibakteriální složka, odstraňuje horní vrstvu keratinové buňky a umožňuje zbývajícím složkám lékárenského produktu proniknout hlouběji. Patentovaná složka Efectiose Avene ve složení vyhlazující emulze Triacneal Avene pro mastnou pleť odstraňuje zubní kůži, zarudnutí a neutralizuje zánět.

Pohodlné balení výrobku má dávkovač a kompletně uzavřený systém dodávky finančních prostředků, který neumožňuje pronikání bakterií a nadbytečných složek do nádoby.

Seboregulační keratoregulace gel "Cleanance" Avene - novinka pro léčbu mírného až středního akné. Emulze obsahuje unikátní složky monolaurin a expresin, které normalizují produkci sekrece kůže, bojují s tvorbou mastného lipidového filmu, vyrovnávají barvu a strukturu dermis v důsledku odstranění viditelných zánětů a černých skvrn - komedonů.

Obsahuje také kyselinu glykolovou 6%, která odstraňuje zrohovatělou vrstvu a umožňuje kompozici působit na zdravou kůži.

V sestavě "Cleanance K" Pro mastnou a problematickou péči o pleť je k dispozici krém s lehkou texturou, který je v každodenní péči nepostradatelný. Jejich komplexní použití umožňuje snížit tvorbu kožního mazu a odstranit lesk z povrchu dermis.

V řadě je čistící gommage maska ​​s kyselinami, jílem a termální vodou z francouzského zdroje Avene, která bojuje s mrtvými buňkami a omezuje tvorbu kožního mazu na problémové kůži.

Couperose

Krém "Diroseal" z růžovky má terapeutický účinek na citlivou dermis pomocí cévní sítě; aplikuje se 3 měsíce nebo déle a aplikuje se lokálně na problémové oblasti kůže obličeje, krku a dekoltu. Pravidelné používání produktu "Diroseal" snižuje viditelnost kapilární sítě a její zarudnutí, zklidňuje pokožku a bojuje s dalším projevem estetického problému.

Anti-aging

Prevence stárnutí Avene naznačuje použití řady produktů. "Ystheal": krém nebo emulze proti denním vráskám aplikovaným na obličej a konturovací kompozice pro oči a rty.

Další série: korekce příznaků stárnutí je zaměřena na boj s hlubokými vrásky prostředky "PhysioLift" - vyhlazující krém a emulze, noční regenerační balzám a prostředky pro udržování viditelného obrysu rtů a očí.

V boji proti stárnutí pomůže linie "Eluage" a produkty: krém a koncentrovaný gel proti vráskám, emulze pro zralou pleť kombinovaného nebo olejového typu a konturovací základ.

Pro tělo

Gamma krémy "Studená" vytvořená pro péči o suchou a citlivou pokožku těla: obnovuje rovnováhu lipidů v dermis a zajišťuje její spolehlivou ochranu díky tvorbě tenkého lipidového filmu na povrchu. Produktová řada pro péči o suchou pokožku zahrnuje jemné mýdlo na čištění a výživný čistící gel krém, hydratační emulzi a tubu nebo tělo a krém na ruce ve velkém balení s dávkovačem.

Péče o tělo řady Avene "Xeracalm A.D." zaměřené na boj proti podráždění a svědění citlivých dermis, které je omezeno nejen na problémy na kůži, ale i na těle. Krémy, univerzální aplikace, budou vhodné pro použití na jakémkoli místě osoby nebo těla díky měkkému složení bez použití parabenů.

Gama krémy "Akerat " Avene je určen pro hlubokou výživu suché pokožky těla s viditelným loupáním, drsností. Řada obsahuje intenzivní hydratační krém a produkt pro místní použití na bázi kyseliny mléčné a močoviny. Pravidelné používání umožňuje dosáhnout hladké elastické kůže bez podráždění a viditelných vad.

Opalovací krém série

Fotoprotektivní série Avene Určeno pro ochranu pokožky citlivou na ochranu před sluncem: všechny produkty řady mají vysoký ochranný faktor SPF-50. Patří mezi ně krémy pro citlivé oblasti těla založené na termální vodě ze srdce francouzské provincie, které jsou odolné vůči vodě a vhodné pro velmi lehkou dermis. V řadě produktů na ochranu před sluncem Avene je k dispozici sprej na ochranu dětské kůže, který neobsahuje ani parabeny, ani silikony, ani jiné škodlivé prvky.

Série ochrany proti slunečnímu záření prakticky nezahrnuje chemické sloučeniny - filtry z UF záření; Každé činidlo je obohaceno o alternativní složku vitamínu E, která navíc zvlhčuje pokožku a normalizuje její metabolické procesy. Textura krémů s UV ochranou, bez ohledu na typ, je lehká, rychle vstřebává a není lepkavá.

Recenze

O značce Avene existuje mnoho pozitivních recenzí jako kvalitní lékárenské značky pro péči o citlivou dermis. Zvláště mnoho recenzí výrobků "Cleanance K " pro kůži náchylnou k problémům s vyrážkami, tvorbou mastného lesku a akné. Dokonce i non-dospívající ženy používají Avene kosmetiku k normalizaci tvorby kožního mazu: poznamenávají, že ani pravidelné používání série Avene nezpůsobuje suchost a dehydrataci.

Zvláště mnoho recenzí o produktech proti stárnutí. Avene "Ystheal" a "Eluage". Ženy si všimnou, že pravidelné používání krémů Avene pomáhá vyhladit viditelné vrásky a vyrovnat pokožku, mírně obnovuje konturu obličeje a osvěžuje její tón.Ženy, jejichž pokožka je citlivá na UF záření, zanechávají své recenze a zaznamenávají beztížnost výrobků značky a jejich necitlivost na obličej i přes vysoký ochranný faktor 50.

Více o kosmetice Avene se dozvíte z videa.

Poznámky
Autor komentáře

Šaty

Sukně

Halenky