Krém na obličej po 40 letech

Krém na obličej po 40 letech

Kůže obličeje žen nad 40 let již není tak elastická a napjatá jako u mládeže. Nové vrásky se objevují v rozích očí, v nasolabiální části, na tvářích a krku. Na policích širokého spektra různých krémů obnovují a omlazují epidermis, ale ne všechny z nich jsou stejně užitečné. Výběr nástroje, budete muset spoléhat na složení, spíše než na světlé štítku.

Funkce kůže

Ve věku 40 let procházejí ženy restrukturalizací hormonů v těle, což téměř vždy vede k atrofickým procesům ve struktuře kůže. Obnova buněk je pomalejší než v období dospívání a může to trvat celý měsíc a někdy i více. Zhutnění kůže vede k drobivosti horní vrstvy epidermy, a proto se vlhkost z ní velmi dlouho odpařuje.

Produkce kolagenních vláken se snižuje a snižuje, ženské pohlavní hormony se snižují.

Kůže stárne a mizí, a proto hlavní znaky v tomto období jsou:

• Příliš suchá a tenká kůže;

• Zvýšení počtu vrásek;

• Zušlechtěná pleť;

• vzhled pigmentace;

• Snížená elasticita a pružnost;

• Deformace obrysu obličeje;

• Vynechání kůže.

Aby se zabránilo stárnutí, musí žena dodržovat určitá pravidla. Způsob, jakým zachází se svým zdravím, se projeví v jejím vzhledu. Pokud se nepokoušíte udržet tón a svěžest obličeje, můžete se vizuálně hodit několik let.

Proto by kromě kosmetických procedur měla dospělá dáma používat make-up (řasenku, prášek, základ a rtěnku).

Návod na údržbu

Odborníci doporučují ženy přes čtyřicet, když se starají o jejich kůži, aby dodržovali určitá pravidla. Musíte dodržovat denní režim, neustále se starat o svou tvář a jíst správně. Sledování denního režimu je nezbytné pro obnovu kožních buněk. Tento proces probíhá pouze během spánku, takže je důležité dostat dostatek spánku. Ale to neznamená, že musíte spát většinu dne.

Stačí jen jít spát a vstávat ve stejnou dobu.

Péče o pleť se skládá z pravidelného čištění, hydratace a vyživování všech vrstev epidermy. Je lepší umýt speciální želé a aplikovat krém proti stárnutí přes noc. Správné stravování je vhodné v každém věku, ale zejména v období po 40 letech. Mastné, slané, moučné potraviny a sodovky mají špatný vliv na pokožku obličeje. Hlavním nepřítelem krásné barvy je kouření. Tento zvyk je hlavní příčinou vrásek.

Péče o pokožku kolem očí a očních víček musí věnovat pozornost složení vybraných prostředků. Například obličejové sérum nebo krém s označením 40+ obsahuje kyselinu hyaluronovou a vitamíny, které pomáhají zlepšit stav epidermis.

Velmi často v dospělosti, ženy uchýlit se k omlazení procedur. Dělají konturování, peeling, hluboké čištění obličeje, zvedání a všechny druhy masochki. Udržet mladé ženy by měly pravidelně navštěvovat kosmetology.

Složení krémů

Je velmi důležité, aby se takový krém, který bude vyhovovat stavu kůže podle jeho složení. To, co je dobré pro mladé dívky, je pro dospělé ženy nepřijatelné. Kosmetika by pro ně měla vykonávat další funkce: obnovu mládí, výživu buněk a nasycení všech vrstev epidermis užitnými látkami.

Anti-aging krémy by se měly skládat z:

• Rostlinné oleje s hydratačním účinkem;

• kyselina hyaluronová a glycin, které chrání a zadržují vlhkost uvnitř buněk;

• Vitamíny, které mohou saturovat pokožku užitečnými látkami.Dávají jim pohled přirozenosti a zdraví;

• Koenzym Q10. Používá se k omlazení pokožky;

• Kapalný kolagen, který proniká buňkami a dodává jim pružnost;

• Proteiny, které pomáhají v boji proti stáří;

• přírodní složky s nutričními a anti-aging vlastnostmi;

• Peptidy;

• Ovoce a kyseliny mléčné.

Chcete-li zvolit správný krém, můžete určit typ pleti. Například, pro kombinaci kůže nemůže vyzvednout mastné činidlo. V jeho složení musí být přírodní složky: heřmánek, šalvěj a rostlinné oleje. Denní péče by měla hydratovat a odstraňovat mastný lesk a měla by být obnovena a vyživována noční péče.

Majitelé suché kůže potřebují používat zvlhčovače, které udržují vlhkost uvnitř epidermis.

Tipy pro výběr specialisty

Kosmetologové a dermatologové doporučují ženám, které mají více než čtyřicet let, aby si koupily krémy a masti a spoléhaly na některé z jejich vlastností. Dekorativní kosmetika tedy musí mít funkci opalovacího krému. Koneckonců, sluneční záření nepříznivě ovlivňuje pokožku v každém ročním období. Musí také doplňovat vodní bilanci, podporovat regeneraci tkání a tonizovat pokožku.

Odborníci také doporučují výběr výrobku, který obsahuje hydratační tekutiny. Ale pro mastnou pleť, musíte použít kosmetiku s protizánětlivým účinkem, aby nedošlo ke zhoršení již existující problémy (akné a akné).

Je velmi důležité znát složení a účel krému. Některé složky mají příznivý vliv na epidermis pouze v noci a některé jsou schopny během dne snížit vrásky. A nemůžete si koupit kosmetiku, nesprávný věk ženy. Pro každý věk je určité složení, které podporuje hojení a obnovu kůže.

Nákup kosmetiky proti stárnutí je pouze v osvědčených prodejnách, aby nepadl na padělek. Nízká kvalita lotionů přinese jen škodu. Proto musíme mít na paměti, že tyto prostředky jsou v lékárnách nebo ve specializovaných prodejnách. Štítek by měl být jasný, text na něm by měl být snadno čitelný. A samozřejmě musí být obal neporušený.

Pokud ženy dávají přednost provádění procedur omlazení lidových prostředků, pak kosmetologové doporučují pečlivě prostudovat vlastnosti všech složek křoviny a masek. Koneckonců ne všechny z nich působí stejně dobře na mladou a zralou pleť obličeje.

Hodnocení známek

V současné době mnoho firem vyrábí kosmetiku proti stárnutí. Ale ne všechny jsou stejně kvalitní a efektivní. Velmi často se kupující potýkají s padělky nebo nestandardní výrobky, které mohou zhoršit problém a přidat nové problémy. Aby nedošlo k nákupu špatný výrobek, dermatologové sestavili seznam nejlepších značek kosmetiky proti stárnutí.

 • Dior - uvolňuje sérum “Jeden zásadní, Která bojuje proti volným radikálům. Je schopna vrátit krásu a mládí a zbavit se vrásek. V jeho složení jsou užitečné látky, které vyplňují vodní bilanci epidermy a zadržují vlhkost uvnitř.
 • Chanel - výrobce syrovátky "Le lift, Která zlepšuje pružnost a koriguje vrásky. Účinné prostředky po dobu 12 hodin. Výrobce slibuje, že pravidelné používání séra utáhne oválnou tvář a vyrovná záhyby a drážky.
 • Guerlain - vyrábí gelovou maskuAbeille royale, Který začíná proces regenerace tkání a bojuje proti stárnutí. Snadno se vstřebává a nezanechává mastné.
 • Givenchy - tvůrce černého krému “Le Soin Noir". Tento krém se skládá z aktualizované receptury, a proto je schopen odstranit všechny změny související s věkem z obličeje, jako jsou: oteklost, pigmentace, vrásky a sáčky pod očima.
 • La mer - výrobce krémů “Léčivé mléko, Která vyživuje pokožku výživnými vitamíny a minerály.S ním se můžete zbavit mimických vrásek a odstranit akné z problémových oblastí.
 • Bielita - nejlepší výrobce kosmetiky proti stárnutí, který vyrábí speciální linku “Luxcare". Všechny fondy jsou určeny k vizuálnímu snížení všech příznaků vadnutí kůže.
 • Faberlic - vyrábí rozpočet noční krémEtno-botanica, Který se skládá z přírodních složek. Uklidňuje inte- gráty a odstraňuje známky únavy. Pravidelné používání etno - botaniky pomůže vyrovnat tón pleti a zlepší jeho pružnost.
 • Mary kay - výrobce, který vyrábí řadu výrobků, které při pravidelném používání snižují hluboké vrásky, utvářejí konturu obličeje a vyrovnávají úroveň vlhkosti. Skládají se z hypoalergenních složek a jsou zcela neškodné.
 • Eveline - Polská značka, která vyrábí různé kosmetické výrobky pro udržení krásy. Jsou určeny pro profesionální péči a kombinují komponenty, které osvětlují tmavé kruhy pod očima a zmírňují opuch.
 • Librederm - Ruská značka, která vyrábí řadu výrobků na bázi kyseliny hyaluronové. Série "3D výplň" - To jsou tři krémy: noc, den a pro oblasti kolem očí. Vyhlazují vrásky a záhyby, chrání pokožku před stárnutím a uvolňují svaly obličeje.
 • Estee lauder - známá značka, která vyrábí profesionální kosmetiku pro udržení mládeže ve věku nad 40 let. Zahrnuje černý turmalín, který v kombinaci s dalšími složkami a molekulami zvyšuje produkci přírodního kolagenu.
 • Perfecta - značka, která vyrábí řadu produktů proti stárnutí, která zlepšuje kvalitu tkanin a zvyšuje jejich tón. Doplňují zdroje kůže a aktivují buněčnou dynamiku. S jejich pomocí je možné zabránit předčasnému stárnutí a odstranit pigmentaci.
 • Biokon - značka, která prodává kosmetiku. Jedná se o omlazující masku, krém na pokožku kolem očí, denní a noční krém na obličej. Všechny výrobky mají utahovací a vyhlazovací účinek.
 • Vichi - značka zabývající se výrobou kosmetiky, která činí pokožku pružnou, pružnou a zářivou. Malé vrásky zmizí a hluboké vrásky jsou méně patrné.
 • L'Oreal - známá značka, která vyrábí kosmetické výrobky, které bojují se všemi znaky stárnutí. S jejich pomocí můžete vyrovnat konturu a tón obličeje, zbavit se mimických vrásek a odstranit stárnutí.
 • Clinique - značka známá jako přední výrobce produktů pro péči o zralou pleť. Vyrábí krém v úsporných obalech. Jedno balení stačí na šest měsíců pravidelného používání. Krémy vám umožní bojovat proti vráskám obličeje na čele, tvářích a krku. Mají protizánětlivé a regenerační vlastnosti. Smart Custom-Repair Serum hydratuje a redukuje vrásky a bojuje proti pigmentaci. Obsahuje přírodní složky, které nezpůsobují alergické reakce.
 • Černá perla - populární kosmetická společnost. Jeho složení zahrnuje glycin, který vyživuje buňky a omlazuje celkový vzhled. Jedná se o jednu z nejznámějších ruských značek pro výrobu kosmetiky. Má rozumné ceny a má řadu užitečných vlastností.
 • Medik8 - Sérum této značky vymaže pigmentaci, zabraňuje destrukci kolagenu a elastinu a stimuluje syntézu nových vláken. Obsahují užitečné kyseliny: mléčnou, kojickou a hyaluronovou.
 • Lundenilona - Dobrá značka, která produkuje sérum pro obličej, krk a oční zónu. Skládá se z elastinu, kolagenu, vitamínů a přírodních olejů, které udržují hladinu hydratace epidermy a regulují vodní bilanci.

Před volbou produktů pro udržení mládeže a krásy by ženy měly konzultovat s odborníky. Dermatolog doporučuje pleťové vody a masti, které vyhovují konkrétnímu typu pleti. Před použitím musíte zkontrolovat reakci na snášenlivost léku.Nápis na obalu „hypoalergenní“ neznamená vždy, že výrobek neobsahuje složky, které mohou způsobit alergie.

Recenze

Téměř všechny kosmetické značky se zaměřují na výrobu zboží pro ženy po 40 letech. Ceny fondů se liší (od 100 r do 10 tisíc r), ale ne vždy je cena ekvivalentní kvalitě. Například smetana z takových známých společností, jako je Lancome, Chanel a Clarins, má podle uživatelů vysoké náklady, ale je vyrobena v nehygienickém balení.

Ruské a běloruské výrobce se osvědčily dobře: Vitex a Black Pearl. Jejich kosmetika má rozumnou cenu, ale má stejný účinek jako dovážené produkty.

Ale stále nejlepší uživatelé volají lékárnu řadu krémů značek, jako je Evalar a Kora. V jejich složení jsou přírodní složky, které nezpůsobují alergické reakce a jsou schopny odpuzovat ultrafialové paprsky.

Podle dospělých žen je boj s uschnutím kůže obličeje, krku a očních víček možný pouze v komplexu. Problémové oblasti je nutné denně zvlhčovat, vyživovat masky a používat noční a denní omlazující přípravky. Kromě kosmetických procedur by ženy ve věku 40 let měly dodržovat správnou výživu, zdržet se zneužívání alkoholu a kouření. Pouze splněním všech těchto doporučení je možné zachovat mladistvé a zachránit obličej před mimickými vrásky a pigmentací.

Péče o pleť po 40, proti vráskám a stárnutí v dalším videu.

Poznámky
Autor komentáře

Šaty

Sukně

Halenky