Clinique krém

Clinique krém

Značka Clinique je určitě známá každé ženě. V sortimentu značky je prezentováno více než dvě desítky produktů péče o pleť obličeje a krku různých typů - od suchých až po problematické, včetně pánského krému.

Historie společnosti

Zakladatelé kosmetické značky Clinique byli editorem slavného lesklého časopisu Carol Phillips a dermatologa Normana Orentreka, poté, co v roce 1968 navrhli, aby vedli dceřinou společnost populární značky Estee Lauder. Koncept nové značky byl založen na výrobě hypoalergenní kosmetiky pro péči o pleť a dekorativní výrobky.

První vydání značky Clinique bylo jedinečným 3-stupňovým systémem péče, který přinesl značnou popularitu značky.

Kromě produktů, dermatolog Orentrek vydal metodu pro stanovení kožních problémů a výběr vhodných prostředků pro její péči; to bylo založené na formuláři otázka-odpověď, který pomohl určit typ epidermis ženy, která požádala o pomoc. Je zajímavé, že tato technika se používá ve značkových prodejnách výrobce a v mnoha dalších známých značkách kosmetiky pro péči o krásu.

Vlastnosti produktu

Kosmetická linka Clinique je velmi oblíbená mezi všemi kategoriemi žen, bez ohledu na typ epidermis a existující problémy s ní, což umožňuje určit výhody viditelné pro spotřebitele:

  • Hlavní funkce Produkty Clinique jsou hypoalergenní: před tím, než se krém dostane na regály kosmetických obchodů, testuje se na tvářích 600 dobrovolníků, a pokud se alespoň jeden z nich dostane na produkt alergicky, je tento produkt odeslán k revizi.
  • Ve složení výrobků Značka Clinique nemá žádné vůně a příchutě, další potenciální alergeny.
  • Každý krém nebo sérové ​​testy na veřejnosti pod dohledem profesionálních dermatologů, což zaručuje bezpečnost kosmetických přípravků pro použití.
  • Téměř všechny produkty Značka obličeje Clinique je založena na složce kyseliny salicylové, která bojuje se zánětem kůže a normalizuje tvorbu kožního mazu, zajišťuje jednotný tón obličeje a vyhlazuje povrch epidermy.
  • Značkové krémy jsou odlišnéJsou zde produkty pro normální a kombinovanou pleť, suché a citlivé, zralé a náchylné k vráskám.
  • Kromě tradičních hydratační přípravky v řadě krémů Clinique mají kosmetiku s ochranným faktorem SPF30 +.
  • Sortiment značek teď a pak aktualizován a aktualizován s nejnovějšími inovacemi, které pečují o epidermis lépe.

O složení krému - v dalším videu.

Druhy

Promluvme si o tom, který krém značky Clinique si vyberete pro určitý typ epidermis.

Pro všechny typy pleti

Syrovátkový produkt Clinique Smart Custom-Repair Serum odstraňuje mimické vrásky, suchost, stáří, zabraňuje předčasnému stárnutí. Univerzální krém pro jakýkoliv typ dermis bude produkt s lehkým gelovým základem. Reliéf prodloužení žízně, jejichž součástí nejsou oleje.

Novinkou mezi krémovými výrobky je vládce. Pep-Start Clinique s okamžitě zvlhčujícím vzorem a efektem matování na obličej s jedinečným vzorcem HydroBlur.

Matovací činidlo Hydroblur hydratační krém Má unikátní recepturu, která nejen hydratuje pokožku, ale také normalizuje produkci kožního mazu, činí pokožku hladkou a sametovou. Oba produkty budou relevantní pro použití pro jakýkoliv typ pleti a budou obzvláště přitažlivé pro kůži s mastným zábleskem v T-zóně. Produkt Pep-Start HydroRush hydratační SPF20 má lehkou krémovou texturu, která zajišťuje okamžitou absorpci krému a hydrataci po dobu 24 hodin, navíc chrání před UV zářením a je vhodná pro celoroční použití.

Pro kombinaci a mastnotu

Krém Redness Solutions Denní reliéfní krém bude ideálním spojencem v boji proti zarudnutí a nedokonalosti kombinace a problémové pleti. Vzorec výrobku Clinique obsahuje složky, které zklidňují pokožku a vyrovnávají se s jakýmkoliv podrážděním. Je vhodný pro použití na mastné a problémové kůži v důsledku absence tuku v kompozici.

Doporučuje se aplikovat denní krém s obsahem přípravku Redness Solutions denně ráno a večer na očištěnou pokožku obličeje, předem navlhčenou tonikem řady Clinique.

Dodatek k němu bude produkt. Denní ochranná základna Redness Solutions SPF 15 - Základ, který neutralizuje zarudnutí a podráždění pokožky, chrání pokožku před UV zářením.

Doporučuje se aplikovat přípravek na denní krém nebo bod, který je základem pro aplikaci make-upu.

Pro kombinovaný a tukový typ se používá Řešení pro rafinaci pórů Zůstaňte-matný hydratátor - prostředek proti stárnutí, který zvlhčuje a křečí epidermis, reguluje tvorbu kožního mazu - kožní maz, zhoršuje tón pleti díky reflexním částicím v kompozici. Navzdory doporučením kosmetologů a vizážistů, že produkty s reflexními komponenty nejsou zobrazeny pro použití pro mastnou pleť, mohou být Pore Refining Solutions Stay-Matte Hydrator označeny za výjimku.

Kromě tónovacích vlastností má i vlastnosti pro úzké póry a pro ostatní je činí neviditelnými.

Pro problém

Pro problémovou pokožku Anti-blemish řešení čištění hydratační krém s antibakteriálním účinkem, který pomáhá v boji proti nadměrnému kožnímu mazu díky absorpčním složkám v kompozici. Problémová pleť je proměněna přítomností exfoliační kompozice v základně krému - kyseliny salicylové, která je nejlepší složkou boje za krásnou a zdravou pokožku.

Malé procento kyseliny salicylové čistí povrch epidermis od stratum corneum a umožňuje pronikání dalších cenných složek hluboko do pórů.

Pro suché

Suchá pokožka potřebuje intenzivní výživu, kterou výrobek poskytne. Krém na alergie pro pohodlí při zavolání. Krém nasycený užitečnými prvky poskytuje epidermis požadovanou úroveň vlhkosti v důsledku tvorby tenkého filmu na povrchu, který udržuje vlhkost uvnitř buněk. Krém na alergie pro pohodlí při zavolání Vyživuje pokožku a udržuje tento pocit po celý den, a to i po umytí výrobku. Jeho pravidelné používání pomáhá chránit jemnou pokožku před vnějšími podmínkami (například povětrnostními vlivy), vnitřními změnami (nedostatek vitamínů), suchostí a podrážděním.

Nutriční produkt Krém na alergie pro pohodlí při zavolání Obsahuje extrakt z plodů jabary - silná živina a přírodní antioxidant, který také okamžitě zklidňuje podrážděnou pokožku. Krém má bohatou a těžkou texturu, která dokonale zvládá suchost a loupání kůže na obličeji, krku a dekoltu.

Živný gel má světlejší strukturu. Reliéf prodloužení žízně žádný olej v kompozici, takže je tak lehký a zároveň nasycený komplexem hydratačních prvků. Jeho použití není definováno jasnými pravidly, stačí aplikovat krém jako denní 3-stupňovou péči, nebo v obdobích, kdy je pokožka dehydratovaná, loupaná nebo podrážděná.

Anti-aging

Krém se používá k obnově staré kůže. Opravárenské výrobky s vynikající omlazující formulací, která pomáhá vyrábět přírodní kolagen a elastin. Pravidelné používání výrobku umožňuje dosáhnout hladké elastické kůže bez hlubokých vrásek. Kromě toho se intenzivně obnovuje základ. Opravárenské výrobky podporující zpevnění krémového širokého spektra s ochranným faktorem SPF 15, který je vhodný pro péči o jakýkoliv typ epidermis související s věkem.

Pro rty

Oprava Intenzivní ošetření rtů s komplexem proteinů vhodných pro péči o citlivou pokožku rtů. Přirozené složky produktu poskytují přirozenou produkci kolagenu pro pružnost epidermy a elastinu pro sílu tkání.

Pro věky

V péči o citlivou pokožku se používá oční krém Vše o očích Rich s beztížnou texturou a vynikajícími hydratačními vlastnostmi, které pomáhají nejen vyživovat pokožku, ale také ji chrání před účinky nepříznivých faktorů.

Tonální

Tonální nástroj Anti-blemicsh solushions čištění hydratační krém vhodný tuk a problémový typ dermis díky jeho beztukové formulaci. Jemná formulace je indikována pro zánětlivé a citlivé epidermy díky svým přirozeným složkám a jejich schopnosti regulovat tvorbu kožního mazu; základ je k dispozici v 6 odstínech. Upravte odstín epidermy a odstraňte pigmentové útvary Dokonalejší korekce pleťového toneru Široké spektrum SPF 20. Osvětluje pokožku a zbavuje ji stárnutí.

Série pro muže

Snadný vzorec Clinique For Men hydratační krém Neobsahuje žádný olej ve směsi a rychle se vstřebává. K péči o mastný typ pleti se používají prostředky Clinique For Men Oil Control Matující hydratační krémpro zralý typ Anti-Age hydratační krém s komplexem přírodních antioxidantů, pro normální - Clinique For Men Široké spektrum SPF 21 hydratační krém. Sada kosmetiky pro muže vám umožní najít několik produktů, které jsou univerzální ve své aplikaci, kde jsou nástroje před a po holení.

Recenze

Názory kosmetologů na značku Clinique se mohou pochlubit mimořádně pozitivním hodnocením. Odborníci si všímají vysoké kvality výrobků a jejich hypoalergenního vzorce, efektivity práce a dostupnosti.

Pokud jde o značku, je nemožné nezmiňovat širokou škálu produktů na bázi kyseliny salicylové v malé koncentraci, která je známá svými dezinfekčními vlastnostmi a skutečností, že složka je schopna odstranit pahýl epidermy pro lepší pronikání složek produktu do kožních buněk.

Recenze značky Clinique umožňují důvěřovat značce a především ji vybírají majitelé kombinované, mastné a problémové pleti kvůli přítomnosti kyseliny salicylové - což je důležitá složka pro tento typ výrobku.

Poznámky
Autor komentáře

Šaty

Sukně

Halenky