Weleda hydratační krém

Weleda hydratační krém

Německá kosmetická značka Weleda je známá svými vysoce kvalitními výrobky a přirozeným původem těchto komponent, což podporuje ženy, aby si koupily hydratační krém této značky. V sortimentu výrobků péče o pleť Weleda existuje několik krémů, které budeme v tomto článku pokrýt.

Druhy

Delikátní

Delikátní Weleda hydratační krém s mandlovým extraktem je určen k péči o citlivou pokožku. Lehká textura kompozice zajišťuje rovnoměrné nanesení výrobku bez pocitu mastného filmu na povrchu a bez podráždění. Mimochodem, produkt je vhodný pro normální i kombinovanou pleť, náchylný k vyrážkám v důsledku nedostatku parfému a přítomnosti komplexu prospěšných mastných kyselin.

Srdcem Weleda zvlhčovače je komplex rostlinných olejů: mandle a švestky, které působí v kombinaci, mají uklidňující účinek a působí jako vynikající hydratační krém.

Výrobek obsahuje včelí vosk, který vytváří neviditelnou bariéru mezi pokožkou a okolním světem, chránící citlivou pokožku před nepříznivými účinky vnějších faktorů a odpařováním vlhkosti.

Recenze výrobku jsou většinou pozitivní, ženy však poznamenávají, že textura je příliš vysoká na léto a nedostatek ochranného faktoru je znemožňuje používat jemný krém Weleda. Uživatelé výrobku si všimnou vzhledu lesklého filmu na povrchu obličeje, lehkého, sotva znatelného, ​​ale znatelného pro majitele tuku nebo kombinovaného typu dermis.

Osvěžující péče

V srdci osvěžujícího denního krému Weleda je extrakt z karamely - rostlina, která ví hodně o zadržování vlhkosti. V srdci produktu "Osvěžující péče"Bambucké máslo, jojobu a kakaové máslo, které tvoří poměrně silný komplex zdravých tuků ve složení a způsobují hustou strukturu hydratačního krému. Kromě toho má přípravek protizánětlivé vlastnosti díky přítomnosti extraktu z lískových oříšků - hojí dermis a zabraňuje tvorbě zánětů na jeho povrchu."

Weleda osvěžující směs s extraktem duhovky se používá jako samostatný produkt pro péči o suchou nebo normální pleť náchylnou k dehydrataci a loupání a jako základ pro líčení. Mimochodem, v sortimentu značky Weleda jsou prezentovány následující produkty založené na extraktu z duhovky: hydratační krém pro péči o pleť (denní je jiný poddruh) a výživný noční krém.

Recenze Weleda osvěžujícího hydratačního přípravku na bázi karamelového extraktu jsou vynikající.

Ženy si všimnou lehké textury kompozice, která sotva připomíná gel, ale má bohatý bílý odstín. Weleda osvěžující krém se používá pro suchou pleť a jeho uživatelé si všimnou jeho vynikajícího výkonu: po několika dnech používání produkt zcela odstraňuje peeling v oblasti nasolabiálních záhybů a tváří. Jediné, čeho jsou moderní ženy nešťastné, je rychlá spotřeba rostlinného produktu německé značky Weleda.

Růžové vyhlazování

Pink Weleda Smoothing hydratační krém na obličej je vhodný pro péči o pleť 25+, protože je navržen tak, aby zvládl první známky vrásek. Bude věrným asistentem pro normální epidermu náchylnou k tukům a má lehkou texturu. Jeho významnou výhodou je jeho rychlá absorpce a nepřítomnost mastného lesku na povrchu kůže po aplikaci.

Jako součást růžového hydratačního hydratačního přípravku Weleda je komplex rostlinných olejů broskví a jojoby, květinových výtažků z fialové rhodioly, myrhy a komárů růží.Tato druhá složka má unikátní lipidový komplex nebo mastné kyseliny, které stimulují přirozenou buněčnou obnovu.

Stejně jako ostatní výrobky německé značky, hydratační krém na bázi výtažků z růží, má 100% přírodní složení a nemá umělé vůně, krém je hypoalergenní.

Muž

V řadě zvlhčovačů našel Weleda místo pro krém, ukázaný pro muže. Je založen na extraktech jojoby a sezamu - nejživějších prvků, včelího vosku a karnaubského vosku - složek, které chrání pokožku a vytvářejí na ní neviditelnou bariéru. Účinný ve své práci, pánské hydratační dobře vyživuje dermis a chrání jej před působením nepříznivých faktorů.

Jeho použití se doporučuje po holení místo lotionu nebo jiného výrobku.

Jak se přihlásit

Správné použití hydratačního přípravku umožňuje dosáhnout viditelného výsledku po první aplikaci:

  • Před použitím výrobku by měl Weleda předčištění a tónování pokožky. Doporučuje se použít prostředky jedné série značky nebo aplikovat produkty podle typu dermy.
  • Naneste trochu Weleda krém s tečkovanými pohyby na celou tvář, pak ji rozšířit podél masážních linek zevnitř ven.
  • Na čele stojí za to rozdělit kompozici z jejího středu do spánků polořadovkami.
  • Pokud jde o oblast tváře, doporučuje se naopak pohybovat z vnějšku dovnitř, směrem k nosu.
  • Poté, co je produkt rozložen po obličeji, měli byste se trochu uvolnit a trochu masírovat časovou zónu - tato akce zmírní celkové napětí v důsledku přítomnosti jedné nebo více základních složek ve složení hydratačního krému Weleda.

Více o Weleda krému se můžete dozvědět v následujícím videu.

Poznámky
Autor komentáře

Šaty

Sukně

Halenky