Termální krém Vichy Aqualia

Termální krém Vichy Aqualia

Vichy je francouzská značka, která vyrábí terapeutickou kosmetiku na bázi termální vody. Značka využívá pokročilé technologie a nejnovější znalosti v oblasti medicíny a molekulární biochemie k dosažení nejlepších výsledků v péči o pleť. Termální krém Vichy Aqualia je jedním z těchto produktů.

Výhody

Hlavním sloganem firmy Vichy je možnost komplexní péče o pleť pro každou ženu v závislosti na vlivu vnějších faktorů. Velké množství nepříznivých podmínek - znečištění životního prostředí, stres, nedostatek spánku a nezdravá strava - ovlivňují pokožku. Proto se společnost snaží zlepšit zdraví epidermis každé ženy. Aqualia Thermal Day Cream slouží několika účelům:

  • čerstvost obličeje - v důsledku termální vody ve směsi se dermis po prvním použití zvlhčí a účinné látky zůstanou uvnitř;
  • obnovení rovnováhy vody a soli v kůži - díky složení mikroprvků se obnovují buňky dermis, aktivují se regenerační funkce a obnovují se metabolické procesy mezi epitelem;
  • ochrany životního prostředí - vlastní ochranná bariéra epidermis je obnovena pomocí účinných látek v kompozici tak, aby kůže na obličeji nebyla vystavena vnějšímu znečištění, stresu a únavě.

Krém je určen pro suchou, citlivou a normální pleť. Přispívá nejen k výživě, ale ik hluboké vlhkosti. Kromě toho může být použit univerzálně: jako denní krém pro založení pod make-up, a jako noční krém - pro intenzivní výživu dermis.

Složení

Vichy Aqualia Thermal Face Cream je vhodný pro intenzivní hydrataci po dobu 48 hodin. Zahrnutí velkého množství živin, regeneruje pokožku a činí ji méně citlivou. Tón je také vyrovnán a kůže se stává matnou a sametovou.

Díky termální vodě a kyselině hyaluronové má krém nejen zklidňující účinek, ale také vyhlazuje jemné linie. Vhodné pro všechny věkové kategorie.

Triglyceridy, glykol, glycerin, termální voda jsou pouze první účinné látky uvedené v kompozici. Neustálá hydratace buněk v hlubokých vrstvách dermis vám umožňuje obnovit metabolické procesy, aktivovat regenerační a ochranné mechanismy kůže. Aktivní hyaluronické složky a voda z horkých pramenů, testované podle všech dermatologických standardů, umožňují intenzivní zvlhčení a nasycení pokožky vlhkostí zevnitř. Kompozice obsahuje mikrokapsle zvláštního typu s účinnými látkami, které pronikají hlouběji než obvyklý krém, doslova zavlažují pokožku vitamíny.

Navzdory všem účinným látkám je konzistence krému lehká, není přetížená, jak je požadováno pro hydratační kosmetiku.

Jak se přihlásit

Léčba dehydrované kůže je vhodná pro každodenní použití. Krém aplikujte dvakrát denně: ráno a večer, poté, co se obličej zbaví kosmetiky a jiných prostředků. Některé tipy aplikace:

  • aby se krém lépe vstřebal a účinné látky působily rychle, měla by být epidermis ošetřena křovinami před prvním použitím - takže horní vrstva je zbavena mrtvých buněk, čímž se póry otevřou intenzivní výživě a hydrataci;
  • aplikujte Aqualia Thermal na zcela očištěnou pokožku;
  • pro správný účinek a vyhlazující účinek byste měli krém protřepat po masážních liniích: od nosu až po lícní kosti, jemně hladit a kroužit pohyby prstů přes obličej až do úplného vstřebání;
  • krém nelze aplikovat na pokožku kolem očí.

Nástroj je hypoalergenní a lze ho použít kdykoliv během roku.Není lepkavý, rychle absorbuje a nezanechává filmový efekt na obličej.

Recenze

S hypoalergenní kompozicí, která prošla obrovským počtem testů a dermatologickým výzkumem, má krém Vichy Aqualia Thermal smíšené recenze. Mnozí hovoří o jeho zbytečnosti, jiní mluví jako první asistent a jiní prostě říkají, že existují více negativních důsledků než pozitivních výsledků.

Hlavní výhodou je možnost vyzkoušet si krém na kůži zdarma - termální sondu Vichy Aqualia si můžete vzít v každé lékárně. To naznačuje, že společnost má otevřenou politiku a příležitost zapojit se do dialogu se zákazníky.

Určitě dívky vyjadřují svůj názor: nástroj skutečně hydratuje pokožku, přispívá k její výživě. Není však vhodný pro normální typ pleti (i když výrobce tvrdí opak) - vzniká efekt lepkavosti, mastného lesku na kůži a krém, lehká textura, není zcela absorbován.

Dívky vysvětlují: složení není nasycené užitečnými látkami a několik inkluzí živin nedává požadovaný účinek. Rozpor mezi cenou a kvalitou také mnoho ruší. Mezi výhody však patří uklidňující vlastnosti kosmetického přípravku: může být aplikován na podrážděné části dermis, po které se zarudnutí během několika hodin ustoupí.

Nejednoznačnost hodnocení naznačuje, že zvlhčující přípravek Vichy Aqualia Thermal není vhodný pro všechny dívky a kůže reaguje individuálně i na hypoalergenní sloučeniny testované dermatologickými a biologickými testy. Proto se většina doporučuje, aby se sonda Vichy pro začátek, a to až poté, že s pozitivním účinkem, koupit krém, který stojí asi 1000 rublů na 120 ml.

O videu Vichy Aqualia Thermal se dozvíte více.

Poznámky
Autor komentáře

Šaty

Sukně

Halenky