Černý perlový krém po 36 letech

Černý perlový krém po 36 letech

Chcete-li vždy vypadat mladý a dobře-upravený, je důležité, aby se řádně staral o vaši pleť. Péče se netýká pouze očištění, hydratace a výživy, ale také výběru nástrojů, které jsou vhodné pro věk. Snad to je krém "Black Pearl" po 36 letech vám pomůže udržet mládež a krásu.

Vlastnosti a výhody

Značka "Black Pearl" vyrábí 4 řady kosmetiky proti stárnutí "Self-positioning". Programy péče jsou určeny pro ženy po 26, 36, 46 a 56 letech. Všechny mají společný základ, ale různé složky ve složení, které splňují potřeby, které se objevují v kůži s věkem.

Celkovým mottem značky a zejména série kosmetiky 36+ care je stimulace přirozené imunity proti stárnutí. Předpokládá se, že pod vlivem aktivních složek krému začne pokožka aktivně produkovat svůj vlastní kolagen, elastin a hyaluron, které dodávají pružnost, udržují hydrodynamiku a dodávají pleti zdravý vzhled.

Řada "Self-positioning 36+" se skládá z denních a nočních krémů a očního séra. Oba krémy, jak slíbil výrobce, jsou vhodné pro hrudník a krk.

Denní krém obsahuje tři hlavní účinné látky:

• kyselina hyaluronová;

• Tekutý kolagen;

• UV filtry.

Noční krém také obsahuje tekutý kolagen, ale důraz je kladen na nutriční složku. V kompozici - kosmetické oleje: mandle, olejový karit (bambule), vitamíny E a C a aminokyseliny.

Krémové sérum pro pokožku kolem očí má stejný základ - kolagen a kyselina hyaluronová. V tomto receptu jsou doplněny biopeptidy a UV filtry. Krémy této série si můžete koupit v kosmetických prodejnách po celém Rusku, a to jak v řetězcích supermarketů, tak v malých prodejnách. Kromě toho se výrobky prodávají prostřednictvím internetu.

Nespornou výhodou kosmetiky "Black Pearl" - její hodnota. Ruský výrobce drží více než rozumné ceny: krém s podobným složením od jiných značek bude stát mnohem více. "Black Pearl" bude cenově dostupná pro téměř každou ruskou ženu.

Jemnost péče o zralou pleť

Po 36 letech jsou na obličeji viditelné známky stárnutí pouhým okem. Tento proces bohužel nelze zastavit. Je však poměrně realistické zpomalit, pokud začnete pracovat včas.

K tomuto věku v kožních metabolických procesech se mění. Udržení vlhkosti uvnitř buněk je stále obtížnější. Výsledkem je suchost a ochablost. Podle ruských studií, po 40 letech, polovina ženy čelí suchu, i když kůže byla mastná v mladším věku. Ve stejném věku se objevují věkové skvrny.

Vlákna, která podporují tón pleti - kolagen a elastin - jsou také mnohem menší. Výsledkem je, že ovál tváře se stává méně a méně jasným a nakonec se „rozmazává“.

K vyřešení těchto problémů musí krém na péči o pleť podporovat tvorbu vláken kůže, vyživovat a hydratovat a eliminovat suchost a podráždění.

Povinná složka jakéhokoliv obličejového krému - UV filtr (obvykle oxid zinečnatý nebo oxid titaničitý). V kosmetice pro stárnutí pleti by tato složka měla být na jednom z prvních míst, protože pod vlivem slunečních paprsků, procesy stárnutí, bohužel, jen zrychlují.

Obecně lze s ohledem na složení linie „Self-positioning 36+“ konstatovat, že krém splňuje potřeby pokožky. Přezkum kosmetologů je zároveň velmi protichůdný: faktem je, že alkohol je v kompozici přítomen - odborníkům na péči o pleť se tento prvek nelíbí.V popisu na krabičce se smetanou se navíc uvádí mnohem dříve než hlavní účinné látky, což znamená, že je mnohem více než užitečné látky. Tato funkce má mnoho značek levné kosmetiky, a to musí být vzaty v úvahu při nakupování.

Nicméně i ten nejlepší krém nebude mít žádný účinek v nepřítomnosti vyživující kůže zevnitř. Jakýkoli kosmetolog, s výjimkou účelu péče, poskytne rady o nápravě výživy a životního stylu.

Základní principy výživy pro zdravou a mladou pleť - dostatek vitamínů skupiny B a vitamínů A, E a C. Chcete-li to, musíte zvýšit v dietě počet produktů z tmavé mouky, často jíst celozrnný chléb a otruby. Nezapomeňte vstoupit do stravy z ovesných vloček zapomenutých od dětství. K nasycení kůže vitamíny, musíte jíst více čerstvého ovoce a zeleniny, zejména zelené a listové (brokolice, špenát, saláty). Tuková mořská ryba je vynikajícím zdrojem mastných kyselin, tak nutných pro kůži po 35, a ještě více po 45 letech.

Pro úplnou regeneraci kůže vyžaduje denní 7-8 hodinový spánek.

Jak používat

Jedním z hlavních principů moderní kosmetologie je komplexní péče. Pokud se rozhodnete pro koupi řady "Black Pearl" proti stárnutí, v ideálním případě, pokud máte na polici celou řadu - dva krémy a sérum kolem očí.

Vzhledem k tomu, že odborníci této značky doporučují, aby pokožka dostávala dostatek péče, musíte si oba výrobky zakoupit současně a ujistit se, že oba produkty končí současně.

Denní péče se tedy aplikuje na pokožku ráno, po vyčištění. Oba ráno a večer odborníci doporučují čištění kůže. Vzhledem k tomu, že většina zralých pleti je suchá, ideálním společníkem by byla „pěna-pěna na mytí“ stejné značky nebo „bio-olej“.

Krém se aplikuje lehkými pohyby po masážních liniích obličeje - od nosu nahoru, od středu čela k okrajům, podél líček - směřuje ruce od rohů očí k uším (na kůži pod očima, krém není aplikován), od středu brady k uším. Nástroj by měl být rozhodně „natažen“ na krku a dekoltu - problémy s věkem jsou obvykle viditelné ještě více než na obličeji.

Po 3-5 minutách můžete začít používat make-up..

Je důležité, abyste všechny tyto postupy provedli ne méně než půl hodiny před odchodem ven, zejména za chladného počasí. Kapalina obsažená v kosmetice má schopnost "zmrazit", což znamená zmrazení přímo na kůži a její zničení.

Odborníci pro značku doporučují aplikovat produkt na noční péči do 22:00 hodin.protože po této době začnou aktivní regenerační procesy, což znamená, že kůže by měla být pro ně připravena.

Odličovač make-upu se provádí před večerní péčí - v linii „Black Pearl“ je k dispozici voda myceliannaya, tonikum a další prostředky. Ve výrobcích řady „Čištění a péče“ se používají zejména kapalný kolagen a kyselina hyaluronová - tzn. mohou adekvátně doplnit linku „Self-positioning 36+“.

Oční krém se aplikuje ráno a večer na oblast pod očima. (na kosti a o něco vyšší). Pokud má médium válečkový aplikátor, aplikuje se ve spirále. Pokud je vytlačena z trubičky, aplikuje se několik kapek, které se do kůže dostanou lehkým poklepáním. V žádném případě v této oblasti kůži netřete ani nenatahujte.

Jak to funguje: hodnocení zákazníků

Tato série je na trhu již více než rok - na internetu je poměrně mnoho recenzí, a to jak na specializovaných stránkách, tak na blogech krásy. Obecný trend je pozitivní, většina zákazníků kladla kladné hodnocení na krém.

Nejčastěji ženy slaví:

• Příjemná hustá textura;

• nenápadná vůně;

• rychlé vstřebávání;

• zvlhčování pokožky;

• příjemná pleť po aplikaci.

Záporná strana krému - podle recenzí:

• Nedostatek samoléčebného účinku, efekt zvedání;

• může způsobit alergie a ucpané póry;

• nízká koncentrace přírodních složek v kompozici.

Mnohé ženy říkají, že je to jen dobrý pečující krém, ze kterého byste neměli očekávat supereffect.Je vhodný jako základ pro make-up. Existují však ti, kterým krém dokonale vyhovuje - účinek omlazování byl patrný.

Často se přirovnává k krémům z jiné série Black Zhumchug - Expert, kde je prezentován adaptivní produkt, který by se podle všeho měl přizpůsobit potřebám konkrétní ženy - například vyživovat suchou pokožku tváří a hydratovat a zklidňovat mastnou pleť.

Vliv expozice, podle recenzí, je nejvíce patrný v řadě „Self-positioning“.

Vzhledem k tomu, že výrobek nemá dávkovač, doporučuje se pravidelným zákazníkům, aby si ho vyzvedli speciální kosmetickou stěrkou nebo například tyčinkou ze zmrzliny. To zabrání množení bakterií v nádobě, což znamená, že bude lék udržovat čerstvý déle.

V dalším videu - recenze dnešní krém Black Pearl "Self-positioning" 36+.

Poznámky
Autor komentáře

Šaty

Sukně

Halenky