Noční krém LibreDerm

Noční krém LibreDerm

Produkty společnosti LibreDerm jsou nejlepším kosmetickým vývojem ruských lékárníků a kosmetologů. Široká škála a znatelné výsledky činí z výrobků LibreDerm mnoho žen. Tento článek se zaměřuje na noční krém LibreDerm pro krásu vaší pleti.

3D výplň

Tento inovativní nástroj poslední generace, vyvinutý specialisty LibreDerm, již dobyl mnoho žen.

Krém poskytuje dobrý účinek proti stárnutí při každodenním použití a je vhodný pro všechny typy pleti od okamžiku změn souvisejících s věkem.

Základem produktu jsou molekuly kyseliny hyaluronové různých velikostí, které umožňují efektivně ovlivnit všechny vrstvy kůže v komplexu.

Malé molekuly jsou tak schopny proniknout do nejhlubších vrstev epidermy. Stimulují tvorbu buněk vlastního kolagenu a elastinu, zlepšují citlivost kůže na pronikání užitečných látek, posilují stěny kapilár.

Středně velké molekuly mají léčivý účinek.

Největší molekuly kyseliny hyaluronové zůstávají na povrchu a vytvářejí tenký ochranný film, který zabraňuje odpařování vlhkosti, jakož i pronikání škodlivých látek do životního prostředí.

Způsob použití

Malé množství krému se aplikuje na očištěnou tvář 2 hodiny před spaním.

Účinek žádosti

Tento výrobek poskytuje vynikající výsledky při pravidelném používání:

 • Kůže se stává zářivou a dobře hydratovanou;
 • Počet drobných vrásek se snižuje a hluboké vrásky jsou méně patrné;
 • Méně často vznikají nové vrásky.

Magic "Hydrobalance"

Ohromující novinkou laboratoře LibreDerm je krém „Night Hydrobalance“, který zajišťuje intenzivní hydrataci obličeje.

Složení produktu zahrnuje kyselinu hyaluronovou, molekuly kyseliny glutamové a arganový olej. Kombinovaný účinek těchto složek poskytuje následující dlouhodobou péči: \ t

 • Normalizuje vodní bilanci buněk;
 • Regeneruje buněčný samoobnovovací systém;
 • Hluboce vyživuje a hydratuje pokožku.
 • Výsledkem každodenního používání bude zářivá, hladká, zdravá kůže.

Způsob použití

Krém je ideální pro všechny typy pleti. Nástroj by měl být aplikován na obličej a krk lehkými masážními pohyby a půl hodiny před spaním. Před spaním doporučujeme přebytečný krém odstranit ubrouskem.

Funkce balení

3D Filler je dodáván ve velmi pohodlném a ekonomickém balení. Díky speciálnímu vakuovému výdejnímu stojanu se krém spotřebuje do poslední kapky.

Stojí za zmínku, že k tomu, aby se zabránilo alergickým reakcím, je nutné testovat citlivost kůže na složky nočních krémů LibreDerm. Za tímto účelem by se malé množství látky mělo aplikovat na ohyb kolena a po určitou dobu stát. Při absenci zarudnutí, svědění, pálení může být produkt aplikován na obličej.

Recenze

Nejlepší na výrobku může říct pouze kosmetologům a skutečným spotřebitelům.

Kosmetologové, kteří mají sklon vybírat nejvážnější ve světě vědy světových značek kosmetiky, jsou skeptičtí k inovativním ruským výrobkům. Podle recenzí, kosmetika se skládá ze silikonů, glycerinu a olejů, a proto tyto složky nemohou mít omlazující účinek. Molekuly kyseliny hyaluronové navíc nepodléhají hydrolýze, proto nemohou zajistit pronikání do hlubších vrstev kůže - kosmetička vyvrací údaje výzkumné laboratoře LibreDerm.

Naopak ženy a dívky, které vyzkoušely noční krémy LibreDerm, si všimnou dobrého výsledku. Příjemné aroma znamená dobývání od první sekundy datování. Zákazníci a stylový moderní design obalu jsou známí.

Krémy se dokonale aplikují a rychle vstřebávají, ve skutečnosti nezanechávají mastný lesk.

Je třeba poznamenat, že podle recenzí spotřebitelů snižuje 3D Filler krém počet vrásek, což je činí méně výraznými. Vyživuje a hydratuje pokožku.

Zákazníci považují jedinou nevýhodu laboratorních nočních krémů LibreDerm za vysokou cenu za malou částku peněz.

Při výběru kosmetiky pro kosmetiku se každý rozhodne, zda si vybere produkty značky LibreDerm nebo upřednostní známější a dražší světovou značku podle doporučení kosmetologů.

Výhody a nevýhody

„Noční produkce“ společnosti LibreDerm má obrovské množství výhod díky modernímu vývoji specialistů společnosti:

 • Krémy obsahují kyselinu hyaluronovou, je známo, že ve stádiu změn souvisejících s věkem má pouze skutečně účinný účinek;
 • Kyselinové molekuly různých velikostí pronikají všemi vrstvami kůže, aby dosáhly nejlepších výsledků;
 • Prostředky zajišťují hlubokou hydrataci a obnovu metabolismu vody.
 • Unikátní složení krémů opravdu funguje a pomáhá dosahovat významných výsledků - vlhké, matné pleti, zářivé zevnitř.
 • Samozřejmě, že náklady na poměrně malé množství láhve pouhých 30 ml je poměrně vysoká, ale výsledek použití stojí za vynaložené peníze.

Více o kosmetice LibreDerm se dozvíte z videa.

Poznámky
Autor komentáře

Šaty

Sukně

Halenky