Aqua-cream Pure line "Instantní nudnost"

Aqua-krém Pure line Instantní matnost

Problémová kůže se zvětšenými póry často trpí mastným leskem. Aby se zabránilo jeho výskytu, výrobci kosmetických firem nabízejí zástupcům vynikajícího pohlaví širokou škálu pečovatelských produktů. Jedním z nich je Aqua-cream Pure line „Instant dullness“.

Popis a princip činnosti

Donedávna byly hlavními asistenti boje proti zvýšené mastnosti obličeje tonální prostředky a prášek. Jejich použití však dlouho nepomohlo tento problém vyřešit, kromě častého používání byly póry silně blokovány. Výsledkem je, že kůže se stala problematičtější, na ní se objevily černé skvrny, záněty a její vzhled zůstal příliš žádoucí. Pak se kosmetické společnosti rozhodly vytvořit unikátní směs matování a hydratačního krému. Vznikl tak aqua-krém Pure line „Instant haze“.

Prodává se v kartonové krabici, ve které je umístěna plastová trubka se šroubovacím uzávěrem. Obalový design smetany je vyroben v zelené a modré barvě. Krém má bílou barvu, lehkou a téměř beztížnou texturu, konzistence je tenčí než většina běžných krémů na obličej. Má lehké, příjemné bylinné aroma. Snadno se nanáší a rovnoměrně rozloží na kůži. Stojí za zmínku, že tento výrobek je součástí řady výrobků „Perfect Skin“ z řady Pure Line, které jsou navrženy tak, aby řešily mnoho problémů současně.

Principem tohoto nástroje je vytvořit na kůži velmi tenký a trvanlivý film, který zabrání vzniku mastného lesku.

V důsledku přítomnosti přírodních baktericidních složek v prostředku také částice tohoto krému pronikají hluboko do pórů, zabíjejí škodlivé mikroorganismy a nejenže zabraňují vzniku akné, ale také normalizují produkci podkožního tuku.

Aqua-krém "Instant Dullness" je určen pro použití dívkami všech věkových kategorií a všech typů pleti. Výrobce slibuje nejen okamžité omítání obličeje, ale i hlubokou hydrataci pokožky po celý den.. Aktivní složky tohoto nástroje pomáhají eliminovat mastný lesk, zabraňují vzniku akné, pronikají hluboko do pokožky a dodávají jí potřebnou hydrataci a výživu. A to vše díky jedinečnému složení tohoto nástroje.

Analýza složení

Jako hlavní složky výrobce uvádí extrakt zinku a eukalyptu, který v tandemu pracuje s matnou kůží, osvěžuje, dodává pocit čistoty a také aktivně bojuje proti nadměrnému vylučování podkožního tuku. Nejedná se však o úplný seznam všech komponent, podrobné informace o složení lze vidět pouze na kartonu. Seznam složek je poměrně velký, ale za hlavní lze označit následující:

  • VodaBez jeho přítomnosti jako hlavní složky, tento krém nemohl mít předponu aqua v jeho jménu. Je zodpovědný za hlubokou hydrataci pokožky a je základem lehké textury tohoto výrobku.
  • Škrob hlinitý oktenylsukcinát. Jedná se o tuto účinnou látku a matnou kůži a paralelně jí dodává hladký a příjemný samet.
  • Glycerin, betain a demithicone, vyživují pokožku, hydratují a zjemňují ji. Poslední složkou je silikon.
  • Vitamin B3 a alantoin pomáhají zabránit pigmentaci kůže, vyživují ji a udržují vlhkost.

Také ve směsi jsou různé konzervační látky, parabeny a vůně. Jejich přítomnost umožňuje prodloužit životnost aqua-krému a dát mu příjemnou, sotva znatelnou vůni.Nezapomeňte na přítomnost alkoholu a kyseliny citrónové, která lehce vybělí kůži, osuší a dezinfikuje. Ale je to přítomnost těchto složek pomáhá vysychat kůži, takže není divu, že výrobce uvedl mezi nimi, protože jsou zahrnuty v malých množstvích.

Stojí za povšimnutí, že značka Pure Line zaujímá pozici výrobce kosmetiky a využívá k výrobě svých produktů přírodní složky. Ale když jste si prostudovali složení tohoto výrobku, začnete ho nějak pochybovat.

Pravidla použití

Samotný výrobce umisťuje svůj krém jako náhražku nejen pro matovací prostředky, ale také jako alternativu k denním a večerním krémům. Není proto divu, že jej doporučuje používat dvakrát denně.

Na obalu je také uvedeno, že tento výrobek může sloužit jako make-up.

V prvním případě by měl být produkt aplikován na suchou čistou pokožku v malých množstvích. Textura krému vám umožňuje utratit ji velmi ekonomicky a efektivně. Pokud má být výrobek použit jako náhrada make-upu, pak před použitím naneste tenkou vrstvu běžného denního krému na obličej. Začátek aplikace samotného make-upu je možný pouze po úplném vstřebání produktu. Produktová řada Instant Haze se naštěstí vstřebává během několika sekund.

Pokud má obličej stále zrádný lesk, pak se nedoporučuje, aby se na předchozí stranu položila další vrstva tohoto činidla. To může vést k vážnému zablokování pórů a způsobit černé skvrny. Nejlepší je předčistit obličej vodou nebo mokrými ubrousky a pak použít aqua-krém. Nedoporučuje se aplikovat výrobek na vrchní část prášku nebo základu, protože se jedná o náhradu make-upu, a ne o prostředek pro jeho upevnění.

Obecně platí, že pravidla jsou jednoduchá: aplikujte aqua-krém na čistou a suchou pokožku obličeje v malých množstvích podél masážních linií na špičkách prstů. Čekáme, až se nástroj vstřebá, a půjdeme o jejich podnikání nebo přistoupíme k vytvoření make-upu.

Tento prostředek je dokonale vymyt z obličeje a obyčejnou vodou, ale je lepší použít další kůže nebo gely ze série „Perfect Skin“.

Recenze

Nízká cena, široká dostupnost, dlouhotrvající matný efekt, hluboká hydratace pokožky a prevence vzniku mastného lesku - to jsou přesně sliby, které přilákaly ženy, které si zakoupily aqua-krém Pure Line „Instant Dullness“. Pojďme zjistit jejich názor na tento kosmetický výrobek:

  1. Převážná většina recenzí o efektu matování je pozitivní. Je to opravdu okamžitě. V období podzimu a jara může jeho účinek trvat až 8-10 hodin. Ale v létě zmizí již po 4-6 hodinách. Pro takové levné prostředky je však více než slušné. Některé z fair sex také mluví o mírném tónování efekt této aqua-krém.
  2. Tento produkt Clean Line skutečně hydratuje pokožku, takže jak hluboko mohou odpovědět pouze odborníci. Převážně mladé dívky říkají, že jejich tvář se stává hladší a zářivější. A kůže sama je měkčí a sametová.
  3. S ohledem na baktericidní účinek zinku a ochranu před černými skvrnami jsou ženy podle jejich názoru rozděleny. Někdo mluví o opravdu vysoké účinnosti těchto komponent a někdo argumentuje opakem. V tomto případě jsou příznivci tohoto nástroje v naprosté většině majiteli mastné, kombinované a problémové pleti. Z toho můžeme usuzovat, že tento produkt je pro ně nejvhodnější, ale pro majitele suché a citlivé pleti je lepší použít jiné prostředky.
  4. Podobná zpětná vazba byla získána na ochranu proti mastnému lesku bez vysychání epidermy. Bohužel, ženy se suchou a citlivou pokožkou říkají, že se tvář začíná odlupovat a bez použití krému se cítí silně napjatá. Ale ti, kteří mají normální nebo tlustý typ epidermis, jsou tyto problémy neznámé.

Navzdory ujištění výrobce, že aqua-cream Pure line „Instant haze“ je vhodný pro jakýkoliv typ pleti podle hodnocení, můžeme říci, že je lepší použít ho pro ženy s problémovou a mastnou pletí.

Co se týče efektivity, u výrobku prodávaného za tak nízkou cenu je poměrně efektivní. Proto tento krém nebude v předvečer letní sezóny v kosmetickém sáčku zbytečný.

Recenze na aqua-krém na obličej "Instantní opar" z Pure Line viz níže.

Poznámky
Autor komentáře

Šaty

Sukně

Halenky